Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

6 hours ago, wwww said:

E mislim da ce posle ovoga i Boki da promeni misljenje o Zverevu i da pocne da navija za njega:

https://www.usopen.org/en_US/video/2020-09-02/1599085377081.html

negde od 6min pocinje zanimljivo.

Moram da priznam da nisam ovo ocekivala od Sasche, i u svetlu sveg sto se desava poslednjih meseci/godina, ja mu stvarno skidam kapu. :bravo:

 

Ne slažem se da je Đoković bio loš. Jednostavno igrao je koliko je dovoljno, dok je Edmund prvih set i po igrao tako da on lično bolje ne može.

 

Što se tiče kvota, nisam ja baš Sašin hejter kao što deluje na prvi pogled. Lik nam samo pruža bezbrojne mogućnosti da mu se virtuelno pomera dupe od zajebancije :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

 

Ne slažem se da je Đoković bio loš. Jednostavno igrao je koliko je dovoljno, dok je Edmund prvih set i po igrao tako da on lično bolje ne može.

 

Htedoh ovo da napišem. Ono sinoć je bilo dozirano do maksimuma. Malo pojačao posle TB i toeto. Edmund prvi set kao u transu. Ja sam zadovoljan, posebno servisom jer kao što reče Obradović (ne ona SNS džukela, nego ovaj naš) sa ovako brzom podlogom, maltene uvek bude vesnik dobrog rezultata (ko je rekao AO2019?).

 

1 hour ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Što se tiče kvota, nisam ja baš Sašin hejter kao što deluje na prvi pogled. Lik nam samo pruža bezbrojne mogućnosti da mu se virtuelno pomera dupe od zajebancije :classic_biggrin:

 

Tu je @McLeod najviše kriv sa onim prognozama za Zvereva. Nakačili smo se momku na kičmu i nema stajanja :s_d:

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

Saša je meni skroz super, on ce osvojiti slem, bice konstantan, samo sto su ljudi previse surovi prema njemu i ocekuju da vec sada ima 6,7 slemova. :classic_rolleyes:

A on ima nekoliko mastersa, zavrsni masters, bio je no.3, recimo prema Thiemu nikad niko nije bio ovoliko surov, a on je imao losije rezultate.

Link to comment
Share on other sites

To je ok argument, slažem se.

 

Ali meni upada u oči to da Thiem u karijeri i nije mogao mnogo bolje. Uglavnom je postigao ono što je mogao. Dok je Saša ishajpovan kao neko kome sledi 20+ slamova dok je suštinski u dosadašnjem delu karijere underachiever. Ne kažem da je trebao imati pet slemova dosad, pored ove trojice ludaka to je nemoguće, ali je činjenica da je morao bolje na slemovima. Mislim ono. Protiv Kecmanovića prošle godine gubi gem sa četiri duple. Sinoć na set loptu servira duplu protiv igrača 250 mesta slabijeg od sebe. Prethodno kolo na bp za Andersona rutinski smeč šalje pola metra u aut. Sve mi to govori da je dečko zec a ne lav...i zato ja volim da ga zezam. Inače, želim mu sve najbolje u životu i karijeri ( kad ova trojica odu ), nemam trunku negativnog osećanja prema njemu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma slazem se ja da je on idealan za trolovanje, ali sta se ovde pise, od njega sigurno ne stize :classic_biggrin:

Mislim da su i mediji malo suroviji prema njemu, a moguce da je i on sam sebi nabio ogroman pritisak da mora sve odmah, tako da mislim, kad poslozi sve kockice, da ce biti bas opasan. Ovo sto mu je Ferer trener moze da ispadne odlicno, jer Zverev je ogroman radnik, samo ima taj negativan stav kad mu krene lose, to mora da ispravlja.

Zato je i ovaj video toliko popularan, Nadal i Fed tacno znaju gde je najveci problem

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ciao said:

Odslusah, stvarno super simpatican i svaka cast na komentaru tj misljenju o asocijaciji i Novaku ( oko sedmog minuta koga mrzi da sve slusa mada on je izgleda stvarno simpa lik i nije glup uopste). Jel postoji neko objasnjenje zbog cega on sam tamo mora da nosi masku dok odgovara novinarima preko ekrana? procitah inace da su on i Medvedev na ratnoj nozi da se ne podnose i da je to dobro poznato

I Gofan je nosio masku na svojoj KZS. Izgleda da igraci vise nisu sigurni kad ce ih USTA kazniti (Tim i jos jedan igrac su kaznjeni jer se neko iz njihovog tima oglusio o pravila, valjda konsekventno nosenje maski), pa stoga nose maske i kad ne treba. Ima i jedan novinar, koji sedi kuci i odatle se video linkom javlja, koji nosi masku dok postavlja pitanja :ajme: - valjda se boji da mu ta GejCova izmisljotina internet :classic_biggrin:, pored cipovanja, ne prenese i virus, sta li. :wicked:  Cak je jednom nosio i kacket navucen na oci (da ga virus ne prepozna :classic_biggrin: ).

 

Sto se tice Medvedeva i Zvereva, mislim da se oni dobro slazu. Zverev je i bio zabrinut da li ce i njemu uvesti "mehur u mehuru" posle "slucaja Per" jer se druzio s "Rusima" (i Medvedevim). Medvedev se, koliko znam, s Tsitsipasom ne druzi/ ne podnosi.

 

 

1 hour ago, Boxy said:

nista ti to ne vredi, Novak je vec duze vreme otporan na Vilanderove prognoze. :classic_biggrin:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

 

 

Sto se tice Medvedeva i Zvereva, mislim da se oni dobro slazu. Zverev je i bio zabrinut da li ce i njemu uvesti "mehur u mehuru" posle "slucaja Per" jer se druzio s "Rusima" (i Medvedevim).

 

 

 

Po francuzima Zverev je namerno slagao da je Medvedev zarazen a to ne cudi jer je opste poznato da se njih dvojica ne podnose - novinari stvarno ne znaju o cemu da pisu :classic_laugh::classic_laugh:

 

https://www.welovetennis.fr/us-open/zverev-ment-au-sujet-dun-isolement-de-medvedev-ca-chauffe-a-flushing-meadows

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Moja predskazanja kazu da Novak nece osvojiti USO i da ce izgubiti od Cicipasa. Medvedev osvaja turnir.

Meni ne bi previše smetalo ako već izgubi, svakako bih radije da osvoji Medvedev nego Cicipas. Mada verujem da je GS za Cicipasa neminovan pre ili kasnije.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, ciao said:

Po francuzima Zverev je namerno slagao da je Medvedev zarazen a to ne cudi jer je opste poznato da se njih dvojica ne podnose - novinari stvarno ne znaju o cemu da pisu :classic_laugh::classic_laugh:

 

https://www.welovetennis.fr/us-open/zverev-ment-au-sujet-dun-isolement-de-medvedev-ca-chauffe-a-flushing-meadows

 

Medvedev je jedan od 10 koji su imali kontakt s Perom, samo sto on nije u tom striktnom ekstra karantinu kao Kiki, Gaske, Manarino, Flipkens i jos dvoje. Valjda je trenirao s Perom pa su ga zato izolovali od ostalih, ali mu je dozvoljeno vise nego ovoj prvoj grupi. Mau je u istom sosu kao Medvedev i jos neko (ne secam se sad ko, valjda Moutet).

 

Cittam da onaj idiot Evans prosipa bisere kako se plasi da se ne zarazi ako igra mec protiv nekog ko je bio u kontaktu s Perom :ajme: (Moutet je valjda u istom rezimu kao Medvedev). Izgleda da mu je kokain potpuno sprzio mozak! Za njega je ocigledno virus skakac u dalj/vis bolji od Karla Luisa&Co i Sergeja Bupke&Co!

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, wwww said:

Za njega je ocigledno virus skakac u dalj/vis bolji od Karla Luisa&Co i Sergeja Bupke&Co!

 

Greska u koracima, Sotomajor ne Bubka :classic_biggrin:.

On 9/1/2020 at 4:09 AM, alcesta said:

Ja nisam sinoć izdržala, zaspala sam dok je Mats pričao o novoj uniji i sanjala da je Novak izgubio od Štrufa u TB 5. seta :smiley5:

 

Nema opustanja u trecoj rundi, mora gas do daske do kraja meca.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...