Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

Vezano za sat ,pogotovo sada trebaju glavne sudije imati malo više sluha u proceni situacije.. ali ne... Ne pada im na pamet šta sve ti ljudi dnevno moraju proći da bi uopšte izašli na teren, da im ponekada zbog dužine i intenziteta razmene treba par dodatnih sec .

Anduhar je isto imao raspravu sa sudijom jer misli da prebrzo uključuju merač vremena..

U meču Osaka Doi na štetu Doi bilo je više situacija gde je lopta bila u povećem autu , linijske muk. Glavni muk.

Na važnom poenu , servis je bio u pitanju Novaku dosude aut, koji je jasno svima koji su gledali bio na liniji, i tu sudija ne napravi overrule , već se smeška u stilu  ko ti je kriv kada si utrošio CH.. 

U suštini HE se pokazao kao  dobro rešenje , smanjuje sumnju, manja je tenzija ,sve ide za nijansu brže..

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nosioci su dobili one loze na AA u kojima inace sede VIP-ovci i ostali bogatasi. Iza tih sedista "na balkonu" ima jedna prostorija u kojoj ovi VIP-ovci mogu malo "da odmore" kad im dosadi da gledaju mec, da se malo pocaste kojecime (ovo je valdja uobicajena praksa u USA kod glavnih sportova, fudbala, bejzbola, pa pretpostavljam i na USO) itd. Sad su to dali nosiocima i bivsim sampionima (pretpostavljam da se to odnosi (pored Endija) i na Kim i Cilica, ali ko zna) kako bi se izbegla guzva u svlacionicama. Sad igraci samo skoknu na kratko u svlacionicu da se istusiraju posle meca/treninga, pa potom idu u te "apartmane" da tu provode vreme i rade sta god hoce/treba.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa da, to je taj balkon, totalno mi je nejasno zasto ne mogu da izadju? :classic_wacko:

 

A meni je bas drago sto su vratili linijske sudije, greske sudija su sastavni deo svakog sporta, a HE postoji.

Ako ukinu linijske, onda im ne treba ni glavni, on bi onda bio samo zvucni semafor i nista drugo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

Pa da, to je taj balkon, totalno mi je nejasno zasto ne mogu da izadju? :classic_wacko:

idiotizam (treniraju strogocu).

 

sto se tice linijskih, brljali su zesce. Ovo je lopta koju su proglasili autom sinoc kad je Novak servirao za 2. set, a o kojoj je Keira pisala:

EgzUEYmXgAISXmq?format=jpg&name=large

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

:classic_ohmy: tebi nedostaje svadjanje tenisera s sudijama?!?!?

 

Pa sport je cista emocija, ono u "Sinsinatiju" mi je bilo mnogo ravno, em nema publike, em teniser taman da trazi celendz shvati da je uzalud jer je masina vec odlucila....bukvalno ravna crta.

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Boxy said:

greske sudija su sastavni deo svakog sporta

Iskreno rečeno ovo me nervira u svim sportovima i nimalo mi ne bi smetalo da sve sudije zamene roboti :classic_biggrin:

U svakom slučaju i dalje mislim da FF ne treba da sude ljudi jer se verovatno ne sudi bar u pola slučajeva.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Boxy said:

 

@alcesta

sastavni deo sporta je da j...m... sudiji :classic_laugh:

u tenisu je to bas svedeno na minimum, zato i mislim da bi trebali da zadrze linijske

To je deo koji mi ne bi nedostajao uopšte :classic_biggrin:

22 minutes ago, noćna frajla said:

Da, da pretpostavljala sam.
I ja sam za ljude, apsolutno. Nekako ti daju privid normalnosti, previse je ovo sci-fi .

Možda mi se zato i sviđa :classic_tongue:

Naravno veliki deo otpora dolazi i od toga što ljudi tako gube posao, kao i uvek kad ih zamenjuju mašine.

 

Sad odgledah ovo Endijevo predstavljanje, izgleda mi da su se prepali zbog onog zida balkona koji je zajednički sa strane pa se može desiti da se ne daj Bože osumnjičeni probliži komšiji i popriča s njim :classic_rolleyes:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

pa, j... ga andrak, mogli su da pocnu meceve na AA u 11 kad su vec znali da ce biti kise (a ja sam to videla pre neki dan u prognozi), plus da dodaju jos jedan mec. Koji klinac sad razdvajaju dnevnu i nocnu sesiju kad nema navijaca i ne prodaju se karte?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...