Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

6 minutes ago, wwww said:

ko su svi ovi ljudi kojima je dozvoljeno da gledaju mec na stadionu?

Deo je sigurno tu zbog ceremonije, vrv malo vise sponzora nego sto bi trebalo a bilo lepo da su ljudi iz organizacije/osoblje tu. Mada je u finalu Sinsija bilo vise ljudi ali su bili igraci. 

Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, zoe Bg said:

Skroz a jos mi je insekt govorio da bi mogao da flopne ali bas je tragican, umesto da ga motivise Sasin dobar star uvukao ga je u svoje s(r)tanje.

Meni baš nije ni palo na pamet, ako bih očekivala da se neko oduzme u finalu to bi bio Zverev. Ako ovo danas nije posledica nekih fizičkih problema, onda ne znam...

1 minute ago, vanjabarsa said:

posto je ovo sranje od meca, zivo me zanima sta ce novinari da napisu i kakve cemo tek mudrosti sutra da citamo.. 

Da vidimo hoće li biti raznoraznih zvezdica na tituli, posle ženskog finala ih nisam primetila iako gomila iz top 100 nije igrala.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vanjabarsa said:

posto je ovo sranje od meca, zivo me zanima sta ce novinari da napisu i kakve cemo tek mudrosti sutra da citamo.. 

citaes sutra o tome kako su mladi lavovi bojazljivo docekali svojih pet minuta i kako je pocela nova era .................. o mecu mozda par redaka ......................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, vanjabarsa said:

posto je ovo sranje od meca, zivo me zanima sta ce novinari da napisu i kakve cemo tek mudrosti sutra da citamo.. 

O, pa vec su poceli s napisima da je na delu smena generacija.

 

Pa se postavljale ankete: ko bi za buducnost tenisa i globalni apel bilo najbolje da pobedi.

 

Pa: koga najvise volite da gledate (gde Novaka nema u listi)

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako u ovim ekstremnim okolnostima donositi dugorocne zakljucke ali jeste ovaj slem bitna stvar, posebno sto imamo citavu generaciju omladine koja ni ovo nije uspela da odlomi. Da li ce biti izuzetak to cemo tek videti ali malo kredita zasluzuju. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...