Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

1 hour ago, alcesta said:

Nisam videla šta se ono desilo u prvom setu da se tako pogubio?

Na svoj servis prilikom brejk lopte za Tima,trazio je da provjeri svoj prvi servis posto je bio odlican ritern Tima i izgubio je poen ali mu sudija nije dao da ga zatrazi posto je po njegovom misljenju zakasnio.Bas ga je to poremetilo,inace glavom posle toga nije bio u mecu.Rezultat uopste ne govori o trenutnoj razlici izmedju njih,Danil je dva puta servirao za set ali jednostavno nije bio glavom u ovom mecu a to je Tim na najbolji moguci nacin iskoristio.

 

Sutra je Tim apsolutni favorit a pobjeda Zvereva bi bila ogromno iznenadjenje po svemu vidjenom do sada.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Tim je imao neki MTO, kao zbog Ahilove tetive. Videcemo da li ce to da se sanira i koliko je ozbiljno. To ce da odluci mec.

 

Medvedev je servirao i video da je njegov servis bio out pa zbog toga nije ni krenuo na loptu koju je Tim riternirao. Posto linijski sudija nije zvao aut, a glavni nije preinacio odluku on je hteo da chenendzuje, ali mu glavni nije dao, kao: zakasnio je! (Valjda je i Tim rekao sudiji da mu pusti da chelendzuje, ali tupan Dumusois naravno nije hteo da mu dozvoli. Onda je Medvedev presao na drugu stranu mreze da pokaze sudiji gde je pala loptica na sta mu je ovaj dao code violation. Posle toga se Medvedev zalio supervizoru, a kad se ovaj pravio blesav onda mu je Medvedev "rekao par stvari", izmedju ostalog da je USO smesan, da su svi videli sta se prethodnih dana desavalo, pa je pitao je li to on ubio nekog time sto je presao na drugu stranu mreze. Na kraju se sarkasticno izvinio i supervizoru i glavnom sudiji i USO.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala na razjašnjenju. Ja bih rekla da je Danilu ovde nedostajala publika koja bi mu zviždala da ga pokrene malo :classic_biggrin: očigledno je da je Tim dobio na glavu u tri seta pošto je mnogo stabilniji. Nadam se da će ipak vremenom i Medvedev da se dovede u red nekako, šteta bi bilo potencijala.

Kad smo kod publike, mislim da i Azarenki odgovara ovako, ne znam bi li iko navijao za nju večeras :classic_sad:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, vanjabarsa said:

da ne zavrsi vika kao serena u mecu sa njom, to nikako ne bih volela.

Ovo je isto i meni palo na pamet :default_sofa:

Edit: bojim se da je već propustila najveću šansu da se vrati.

Inače nekoliko puta mi se već učinilo da je bio nec kod servisa, ali niko ne reaguje pa mi se valjda samo čini...

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Da, mnogo bi bolji meč bio da su uspele istovremeno da igraju svoj najbolji tenis. Viki kao da je ponestalo snage negde na pola.

U svakom slučaju zasluženo, mada mi je žao Azarenke.

Ali ovaj Ceronja koji drobi da će Osaka verovatno postati pravi broj 1 i prava GS šampionka sad kad je uzela i treću titulu :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Vika je stvarno nova zena, smirenost izbija iz nje iako joj sigurno nije lako i stvarno se nadam da ovo nije poslednje finale GS za nju. 

Osaka je lose krenula ali je preuzela mec, koliko god delovala kao pala s Marsa povremeno izuzetna igracica.

 

Super ovo slikanje sa timom, bar nesto normalno :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Thiem osvaja :classic_sleep: Ako sve bude očekivano tj. U ovom momentu, na osnovu svega vidjenog, kažem 3:1. Ono što može da zakuva stvari je da je Zverev nekako najbolje sačuvao za finale, u šta sumnjam. Naravno, ako se desi i više od ovoga scenarija, da ne samo ovaj odigra najbolje moguće, nego i da DT totalno pogubi konce i glavu, onda Saša uzima. Videćemo... Hoću reći neka bolji pobedi (malo klišea). E da, samo da ne bude 3:0, ili da još gore, jedan ili obojica, budu ispod nivoa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta za Viku, Osaka se povampirila u drugom delu meca i krenula da bombarduje protivnicu sto iz servisa, sto iz forhenda i tu je bio kraj ............... postojao je onaj mali tracak nade u trecem setu kada je Azarenka napravila ribrejk, ali je odmah posle toga opet izgubila servis ...................... Ovo joj je svakako bila jedna od poslednjih sansi da namakne jos neki slem, ali je i samo finale bilo fantasticna nagrada za njen povratak.

Sto se muskog finala tice, Tim je svakako veliki favorit, ali da ponovim, i za Novaka i za Rafu bi bilo bolje da Zvereve nekako uzme ovde titulu ..................

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...