Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

4 hours ago, Crni Bombarder said:

Ako se ovo odnosi na moj upis,samo da kazem da sam ja i sam primetio da Leo promasuje solidan broj penala. Podatak mi je dosao samo kao potvrda tog utiska,mada malo frapantno deluje da je iskoristio samo nesto iznad 70% penala u karijeri.

Ne nikako..odnosi se na katastrofu koju ne mogu da slusam dok gledam utakmice...to je celofansko komentarisanje, ajde ne mora da se isprati svaki momenat, al treba da se zagrize u igru, da se kakav god fudbal bio na terenu, ne komentarise nonsalantno navijacki sta je i kome kada zapelo gde je sa statistkikom u kom nizu...vec jednostavno da zabodu u igraca i desavanje na terenu.

.....

Radije onda gledam omladinski fudbal srpske lige/Cuka-Zvezda.

 

p.s. za takvo komentarisanje postoji studio posle utakmice i na poluvremenu i gosti u studiju pa nek iznose i objasnjavaju stagod iz utakmice ali kad je prenos onda su zakon bili radijski komentatori 50/60/70 JRT iako previse metaforicno i slikovito, euforicno.

Edited by Janne240
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Janne240 said:

p.s. za takvo komentarisanje postoji studio posle utakmice i na poluvremenu i gosti u studiju pa nek iznose i objasnjavaju stagod iz utakmice 

Ja sam ovaj podatak i cuo u studiju posle tekme.

Ok,sad shvatam sta si zeleo reci. :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Ja sam ovaj podatak i cuo u studiju posle tekme.

Ok,sad shvatam sta si zeleo reci. :thumbsup:

ma to je skroz ok, samo cista trivija. 

 

Neshvatljivo je da neko recimo mec samo iz off statistike(brojni komentatori na SK pocev od Gujka Mudrijasevica i ostalih), pa valjda mogu nekad da spuste pogled s monitora ako rade uzivo prenos, ili ako rade iz studija samo u najavi mogu da kazu celu statistiku a posle jednostavno mec ide...ja gasim, cim dobijem strim sa hrvatskim komentatorom on prica vise o Celziju i nekom trecem dok prenosi tekmu Liv-Fulam, sto je najgore dobije najavu direktno iz Engleske prematch i onda seiri o svemu ssto mu se svidja, tu ubija Viskovic, kao da je u poslasticarnici.

Link to comment
Share on other sites

Ispao bi Atletiko verovatno,ali fino ih je večeras odradio Orsato. Nedosuđen penal i prestrog crveni karton. 

Ridiger ne samo da je preglumio,nego je i provocirao kontakt nekako..nije baš ni sam ispao nevinašce..žuti karton je tu bio prava mera

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve jeste tako al bio bolji Celzi agilniji od starta i na kraju iskorscena prednost igraca vise. Kod prvog gola i reakcija Oblaka je bila smusena i slaba. Gledah zbog Suareza ali ga nije bilo u drugom?

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

Celzi imao dobro suđenje. Neuravnotezen kriterijum. Sudija je prvo zauzeo tvrdnji kriterijum i odlučio da kontakte nad Suarezom i Karaskom ne okarakterise kao dovoljne za penal. Da bi kontakt sličnog ranga, Savićev lakat procenio kao crveni. 

 

Zanimljivost je da ni u jednom slučaju nije bila kontrola varom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2021 at 2:36 PM, McLeod said:

Ja mislim da ovo po Celsi ne valja, jer da je bilo 0-0 Atletiko bi i tamo igrao cekalicu, pa bi tu jedan gol odlucivao.

 

Ovako moraju da napadaju, a kao sto rekose gore, ovaj tim ima brutalan potencijal za to.

 

Iskreno cu se iznenaditi ako Celsi ovde prodje, a sa druge strane neko tesko gazenje tipa 1-4 me ne bi preterano iznenadilo.

 

 

 

giphy.gif

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bayern vs PSG

City vs Dortmund

 

Real vs Liverool

Porto vs Chelsea

..........................................................................................................................................................

 

Zanimljivo. Mislim da Porto moze da igra sa Chelsea?

Link to comment
Share on other sites

^

 

Vjerujem da može. Na početku sezone sam tipovao da će Liverpool osvojit, ako se resetiraju, uz ovakav ždrijeb, sve je moguće...znam da u ovom trenutku zvuči kao vic.

 

Btw, sjeckao mi stream, ali, ako sam dobro čuo Altintopa, na pitanje što je to Herr Flick uspio promijeniti da Bayern dođe do trofeja prošle sezone kaže; He is not a typical German. He is smart, he is simple...:classic_biggrin: Smiješno je zvučalo.

Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2021 at 12:22 PM, lajavi krelac said:

Bayern vs PSG

 

Bayern je bolji tim od PSG, sve zavisi od njih, ali mislim da ce imati veliku motivaciju da odbrane titulu u LS.

 

On 3/19/2021 at 12:22 PM, lajavi krelac said:

City vs Dortmund

 

Nema dileme da je Manchester City bolji, a to nije sve nego su gradjani u odlicnoj formi, dok ce Borussia ovo biti poslednji mecevi u LS u ovoj godini.

 

On 3/19/2021 at 12:22 PM, lajavi krelac said:

Real vs Liverpool

 

Dve ekipe koje igraju katastrofalno, ali Real se nekako uvek provlaci i pored lose situacije u igrackom kadru (sve pobede sa golom ili dva razlike), a Liverpool moze da digne ruke od PL i da se posveti LS.

 

On 3/19/2021 at 12:22 PM, lajavi krelac said:

Porto vs Chelsea

 

Chelsea je dosta bolji, potrosili su dosta i samo treba ozbiljno da shvate protivnika (sto manje dodavanju golmanu i sto manje egzibicija u odbrani) i eto njih u polufinalu.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa svim osim Real-Liverpool. Mislim da će ih Real riješit, i to lagano. Nisu u formi niti jedno, ali Liverpool je kriminalan. Real stvara neke šanse, promašuje itd. Liverpool osim što je osakaćen u svim linijama, ima i najbolje igrače van forme, plus izgleda da atmosfera ne valja. Pogotovo na Salah-Mane relaciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Slažem se sa svim osim Real-Liverpool. Mislim da će ih Real riješit, i to lagano. Nisu u formi niti jedno, ali Liverpool je kriminalan. Real stvara neke šanse, promašuje itd. Liverpool osim što je osakaćen u svim linijama, ima i najbolje igrače van forme, plus izgleda da atmosfera ne valja. Pogotovo na Salah-Mane relaciji.

Ovo je dobro za prongozu...naravno ne ide ni jednima ni drugima. Ko je tu manje kriminalan videce se u duelu, Liv. nema vise sredinu ekipe a odbrana je daleko od konsolidovane. Ipak, dueli LS ne igraju se kao prvenstveni mecevi, bice tu povuci potegni, samo da ne bude kikseva-pucanja sebi u nogu. Ne vidim antagonizam Mane - Salah da je presudan, golove mogu i bilo bi dobro  da postignu i neki drugi igraci Zota, ili iz sredine, bice dobro sacuvati mrezu pred kiksevima odbrane u prvom mecu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Janne240 said:

Ovo je dobro za prongozu...naravno ne ide ni jednima ni drugima. Ko je tu manje kriminalan videce se u duelu, Liv. nema vise sredinu ekipe a odbrana je daleko od konsolidovane. Ipak, dueli LS ne igraju se kao prvenstveni mecevi, bice tu povuci potegni, samo da ne bude kikseva-pucanja sebi u nogu. Ne vidim antagonizam Mane - Salah da je presudan, golove mogu i bilo bi dobro  da postignu i neki drugi igraci Zota, ili iz sredine, bice dobro sacuvati mrezu pred kiksevima odbrane u prvom mecu.

Al Jota je isto van forme. Da je to Jota s početka sezone, ajde. Da Thiago igra kao u Bayernu itd. Ali i pored toliko ozljeda, ovi što igraju su u ne baš zavidnoj formi. Znamo da Liverpool kakav god da je može odigrati 2-3 ubitačne kontre i uništiti svakoga. Ali ne vidim to jednostavno. Očekujem da ih Real pojede na sredini i da to odluči dvomeč. Al možda sam skroz u krivu i baš bude lagan prolaz Liverpoola. Ova sezona je zanimljiva jer osim Bayerna i Cityija nitko ne igra sjajno. Tako da sa druge strane ždrijeba može doći bilo tko. Osobno tipujem na Chelsea (možda Real)

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Nema laganih prolaza ni protivnika u ovoj fazi tkm. Bajern i Siti su beton kakav god bio fudbal koji prikazuju.  Sbbkbb niko ne gleda, nije ni pocetak sezone ali jeste prelomna faza za izlazak iz okrpljenih izdanja i kakav takav finis, zato uz dominaciju kraljevskog kluba, Liverpul ima sanse iz kontri i kakvog takvog balansa u odbrani, nikako kroz posed i vracanje lopte u zadnjoj liniji..ako tako idu na rezultat, usrali su motku do balcaka..i od Brajtona kakav crni Real.

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

PSG je trebao da digne kantu prosle sezone kad je bio bolji od Bayerna u finalu. Neverovatno je kako su olako onako promasivali i prepustili to finale ko da je grupna faza bila. Sad vec ne verujem da je to ista ta ekipa. Gledao sam ih malo u Francuskoj, smanjili gas igrama da se kao cuvaju, ali to je uvek mac sa dve ostrice jer ne verujem da bas mogu da podignu formu kad im se cefne tako.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bugl Khan said:

Slažem se sa svim osim Real-Liverpool. Mislim da će ih Real riješit, i to lagano. Nisu u formi niti jedno, ali Liverpool je kriminalan. Real stvara neke šanse, promašuje itd. Liverpool osim što je osakaćen u svim linijama, ima i najbolje igrače van forme, plus izgleda da atmosfera ne valja. Pogotovo na Salah-Mane relaciji.

 

I ja ovo mislim. Ne znam odakle se izvlace ovakve sanse Liverpula? Pa Real je tim koji je u mnogo boljoj formi i sa mnogo boljom odbranom resavao rutinski bas.

 

A da je njihova trenutna forma sa Zidanom u LS bitna, ne bi osvojili nijedan, a kamoli cetiri.

 

Plus, takodje ne znam odakle ta prica o katastrofalnoj formi - Real nije izgubio utakmicu dva meseca, u seriji su od 10 meceva bez poraza.

Link to comment
Share on other sites

Nisam optimistican po pitanju Liverpulove pobede. To je tim koji je prosle godine doziveo vrhunac i od tada je u stalnom padu, pre svega emotivnom. Vrlo slicna je bila situacija sa Totenhemom prosle godine. Dosli su do finala i tu bukvalno izgoreli. 

Za Klopa je ovo mozda i sansa da sacuva posao, jer kako je krenulo nece dogurati ni do Europa League sledece sezone. Ako uspe da motivise igraca mozda izboksuju cudo i pobede Real. 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...