Jump to content


SteveFrancis#3

Recommended Posts

Tennessee je bas zajeban. Mnogo zajebaniji nego sto sam ocekivao pre pocetka sezone. Herojski otpor Oregona protiv Creightona koji je zaista impresivan ove sezone. Standardna njihova kosarka, samo su sada loaded jako dobrim seniorima koji u trenutku sprovode sve sto se trazi. Kalkbrenner je recimo strasno napredovao od frosh sezone, plus se Scheierman sasvim prilagodio posle proslosezonskog transfera... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Tennessee je bas zajeban. Mnogo zajebaniji nego sto sam ocekivao pre pocetka sezone.

 

Ja sam ih gledao na SEC turniru kad ih je razneo Miss St. Zeigler je imao loš meč, Knecht onako. Ali baš su imali velikih problema sa fizikalnošču Buldoga.

Link to comment
Share on other sites

Odlična utakmica Marquette Colorado za sad. Marekt krenuo jako na početku Kam Jones ih zatrpao, ali se Colorado strpljivo vraćao po malo i sad je klackalica od početka drugog poluvremena. Kolek igra baš dobro već 9 as i dosta ulaza na levu ruku i baš lagano završavanje, bez imalo cimanja.

Link to comment
Share on other sites

Sjajna utakmica, prva koju sam gledao na turniru ove godine i ovako mi se posreći. Šteta što je jedna ekipa ispala, stvarno su me obe oduševile borbom i kvalitetnom igrom.

 

Tristan da Silva baš liči na brata u svakom smislu. Odličnu utakmicu je i on odigrao, borba na maksimumu, a uvek stpljivo, nikakvo srljanje i onda izbor dobrog rešenja. Cody Williams isto jako kvalitetno igra, a i onako vižljast izgleda prelepo na terenu, šteta za ovo bacanje na kraju. U odbrani takođe pametan. Hadley se borio kao zver, a Simpson da je dao onu otvorenu trojku na nerešenom bila bi savršena partija. Kolek je baš izvukao Marquette, u drugom poluvremenu su svi stali napadački.

Link to comment
Share on other sites

Zach Edey opet teroriše - 20p&11r na poluvremenu (Valjda je imao 36&21 u prethodnom meču - Nema previše smisla za gledanje kad je neko 2.24 a igra college ball). I kao da im ovaj nije dosta da ih napuni ovako i faulovima, Utah primila trojku o tablu u poslednjoj sekundi prvog dela za -16. Mora se gledati Purdue i ovo oversized kljuse do kraja... Tako da, šta znam, napred oni, Creighton i Iowa St  

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Darko said:

Zar mu ovo nije već četvrta godina?

 

Moja greška, pogrešno sam pročitao da će iskoristiti opciju ekstra godine u NCAA zbog covida, a u stvari neće. Editujem sad

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Dakle, 'Zona protiv Clemsona u sweet16. Protiv njih su bez dileme favoriti, e sad kako ce to izgledati, videcemo.

 

Mislim da SDSU moze da napravi utakmicu protiv UConna, ali bas da ih dobije, jako jako tesko. Ne vidim ni da 'Bama ima sta da trazi protiv Tar Heelsa, a na Illinois-Iowa State ocekujem da sve prsti. To bi mogla biti poslastica ove runde.

 

Sto se tice ove druge grupe utakmica, Marquette jeste bolja ekipa od NC Statea i ocekujem da to i pokazu.

 

Gonzaga je iz moje vizure vec napravila sjajan rezultat imajuci u vidu kvalitet sastava, a sigurno da je Purdue jedan od najtezih protivnika kog su mogli dobiti. Na Duke-Houston je sve moguce, to mi deluje kao najotvoreniji par sa ove strane. Creighton svakako ima dublji tim od Tennesseea koji nije bas tako bogat nekim talentom, ali su prilicno borbeni i recimo igraju znatno brze od onoga sto sam ja ocekivao, a odbrana je opet jedna od najboljih u NCAA. Dakle, zajebana momcad.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čitam da se Andrej Stojaković prijavio za transfer portal i da hoće da promeni college, malo čudno mi deluje ova odluka s obzirom da je imao solidne minute na Stanfordu i da je solidno igrao, alo ok on zna šta je najbolje za njega. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Skyglider said:

Čitam da se Andrej Stojaković prijavio za transfer portal i da hoće da promeni college, malo čudno mi deluje ova odluka s obzirom da je imao solidne minute na Stanfordu i da je solidno igrao, alo ok on zna šta je najbolje za njega. 

 

Promena trenera je razlog. Nije jedini igrač koji odlazi iz Stenforda zbog toga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MikiMilane said:

 

Promena trenera je razlog. Nije jedini igrač koji odlazi iz Stenforda zbog toga. 

 

Da, vidim sad da se još nekoliko igrača prijavilo za transfer portal uključujuči i najboljeg skorera iz prošle sezone Maxime Raynaud

Link to comment
Share on other sites

Tar Heelsi ispali od Alabame, Iowa od Illinoisa a Arizona od Clemsona. Očekivano San Diego nije imao šta da traži protiv Uconna. Sutra Tennessee protiv Creightona, Gonzaga-Purdue, Marquette-NC State i Houston-Duke

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

Houston, Gonzaga, Marquette i Creighton izgubili, (Blue Jaysa mi najviše žao, pogotovo zbog vraćanja u drugom, but thats just me) Večeras najpre Uconn-Illinois, zatim Duke-NC State i Purdue-Tennessee, i poslednji Clemson-Alabama.

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sramota za Marquette, morali su resiti Wolfpack. Zaga naravno nije mogla previse protiv ovog Hulka i ekipe. Volunteersi kratko cebe. Jbt, ispale su skoro sve ekipe koje sam gotivio, verovatno sad Tennessee najmanje zlo...

Link to comment
Share on other sites

Dve tekme sinoć. Može se reći interesantne iz veoma drugačijih razloga- 30:0 run Uconna, (Tja, Fighting Illini) i Alabama koja je nekako dobila Clemson, dali 16 trica i dobili (A možda ne bi da PJ Hall nije fouled out na nekoliko min do kraja)

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

On 3/30/2024 at 9:33 AM, Problem sa licnim greskama said:

Zach Edey je ozbiljno podigao, ili bolje reci potvrdio, draft stock na ovom march madnessu. Razbija momak.

Statsi su brutalni, ali previse je nepokretan da bih mogao da ga zamislim da uspe u NBA. Za koledz kosarku je cheat code.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tennessee nije mogao da prezivi ovakvog Edeya realno. Mozda da je jos neko scorerski pomogao Knechtu. Navijam da Purdue uzme sad (Ostala tri tima su mi meh). Huskiesi nadam se nece uspeti da odbrane titulu.

A sto se tice drugog meca - Duke prejadan u drugom poluvremenu (Good riddance though. Voleo  bi da su nekako oba tima ispala)

 

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Marko said:

Duke prejadan u drugom poluvremenu (Good riddance though. Voleo  bi da su nekako oba tima ispala)

 

Po meni neshvatljiva defanzivna taktika i nemogučnost da se prilagode situaciji. NC State je veči deo utakmice bio totalno neraspoložen šuterski. Svu prednost u napadu su pravili preko Burnsa, koji je njihove centre razbacivao ko malu decu. I umesto da skupe unutra, podvajaju svaki put kad dobije loptu, oni su i dalje samo gledali kako ih uništava jedan na jedan

Link to comment
Share on other sites

Gledao UConn - Alabama, kvalitetna utakmica za neutralce, UConn se odlepio pri kraju. Teško će Purdue sa njima, UConn mi izgledaju kao poprilično bolji tim. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...