Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

2 minutes ago, John Terry said:

 

Bas netacno. Ovakvom igrom necete u evroligu preko evrokupa, a preko aba mozete samo ako udjete u 4, sto se verovatno ne bi desilo da ste izgubili od Mege. Imali biste 4-6 odnos i bili blize zacelju nego vrhu.

Niste ispali iz trke za aba.

 

Ajmo po ko zna koji put - 1 klub iz ABA navodno ima prodju u EL. Ne nuzno sampion. Citaj to izmedju redova i nemoj se praviti naivan. Zna se ko je sada miljenik iz Aba lige.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

 

Ajmo po ko zna koji put - 1 klub iz ABA navodno ima prodju u EL. Ne nuzno sampion. Citaj to izmedju redova i nemoj se praviti naivan. Zna se ko je sada miljenik iz Aba lige.

 

Ako je to i tacno, ja o tome nemam pojma, najiskrenije, i govorim samo iz ugla sporta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

Da je garantovano mesto sampionu, mozda bih ja drugacije gledao na aba. Nisam sada dovoljno hladne glave, pretpostavljam.

 

2-6 u neizvesnim zavrsnicama, 1-4 u pobedama u zadnjim sekundama. Bombona za jacanje karaktera.

 

Ok kapiram te, ali uracunaj da ni ja nisam hladne glave bas sad. Hladim se dva sata duze nego ti ali nije dovoljno.

 

Ali evo kako ja razmisljam. A licenca za bilo koji klub u aba ligi bi bio KRAJ aba lige. Ne bi bilo poente. Ionako se svi bore za tu evroligu jer evrokup mozes da dobijes i jebenom prijavom u isti.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Ajmo po ko zna koji put - 1 klub iz ABA navodno ima prodju u EL. Ne nuzno sampion. Citaj to izmedju redova i nemoj se praviti naivan. Zna se ko je sada miljenik iz Aba lige.

 

Miljenik iz ABA lige je klub koji se zove "no clubs".

 

Posto mora jedna ekipa, naravno da ce ici sampion - osim ako neko iz ABA lige ne udje u finale EC, tada ce sampion ABA samo u EC.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Alex_Serbia said:

Covek da ne zna, pa da pomisli da zaista verujete u to sto pisete 😆

 

Ja stvarno verujem da osvajac aba lige treba da ide u evroligu i da a licence ne treba da postoje jer to nije korektno. E sad, sta ce u praksi da se desi, to je potpuna druga stvar.

 

I zaista ne znam da li je neko favorizovan i ko, iskreno i drugarski ti kazem. Ja jesam Zvezdas ali nisam u fazonu da sam za nesto samo dok to meni odgovara. A licence su kancer sporta. Toliko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Ocigleno se emotivno brze oporavljate od nas, vec krenula sprdnja 😆

 

Kako ko. Mene udarilo na patriotizam. Zaplakah od srece gledajuci srpsku petorku Zvezde...jebes poraz, srce puno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Ok, malo sam se smirio.

 

 

Bilo je dobrih momenata, nekih pametnih odbrana, kretnja lopte, ovo, ono, ma sprdam se i dalje mislim da su neviđeni beskičmenjaci. Pi.

Stvarno je bilo nekih novih, pametnijih momenata ali sve u prvom pol. 

Naročito kretnja lopte koju spominješ. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Inace, Dule se kod Tegija bas izlupetao. Kao trpece srpska reprezentacija zbog puno stranaca, pa kao ne moze da se poredi kad su kod nas igrali Lovernj, Vesterman, Veseli, Bertans... jer su dosli mladi, ucili jezik itd. Pa kakve to veze ima sa nasom repkom?! Pa je onda kao bio u cudu sto su domaci igraci skuplji od stranaca istog kvaliteta.
A ovo za Petruseva mislim da je pogresno protumaceno. Ja sam cuo pricu da jeste bio opcija, ali da Scepanovic nije mogao da mu obeca 25-30min po utakmici.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bio je opcija ali je promenio agenciju i agent mu je predložio bolje rešenje. Agent mu je ranije bio Savić.

Štaviše, naši su se dugo baš trudili da ga dovedu, čak je bilo priče da je Maki lično preuzeo taj posao na sebe. Takođe menadžer Savić.

Tako da nije istina da ga neko u KKP nije želeo.

Jednostavno, promena agencije, novi menadžer ima druge planove i to je to.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alek The Great said:

ali da Scepanovic nije mogao da mu obeca 25-30min po utakmici.

 

Ako je tako, svaka cast Scepanovicu. Nezamislivo mi je da neko od 20 godina trazi garantovane minute u klubu sa takvim ambicijama poput Partizana. Bas bezobrazno ponasanje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Ako je tako, svaka cast Scepanovicu. Nezamislivo mi je da neko od 20 godina trazi garantovane minute u klubu sa takvim ambicijama poput Partizana. Bas bezobrazno ponasanje.

Pa, ne dati njemu priliku, a dati Miki koji se proslavio po ligama i timovima kao što su... Da.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...