Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Da ne bude zabune, Tomas je centralni problem ovog Partizana. On je taj koji je dao "ton" vecerasnjem izdanju, make no mistake about it. Njega je moguce koristiti samo u krajnje ogranicenim kolicinama, par minuta da proba pa ako se nije previse uradio moze i da nastavi. Nesto otprilike kako ga je i koristio Trinkijeri.

 

U ovako rashodovanoj ekipi, Dangubic treba da igra vise. Uros bi morao da se osvesti i pocne kvalitetnije da koristi minute koje dobija. CMM je iskonska seprtlja, voditi racuna o tome down the stretch u futuri.

 

Zakljucak - bilo je jasno i pre, ali Filipovski nije trener za ozbiljan Partizan. Ovaj i ovakav verovatno moze da vodi, kada se ekipa malo uspostavi bice to dosta bolje, ali ce nas tesko voditi do osvajanja bilo EuroCup-a bilo ABA, mada bih mnogo voleo da me demantuje.

 

Tim mu previse cesto ulazi energetski krajnje siromasno u utakmicu, da li su igraci toliko rasrafljeni, ispovredjivani, umorni ili sta vec, ne znam. Bilo bi lepo da je to objasnjenje, ali sumnjam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na pobedi, odigrali ste odlicno od trenutka kada je delovalo da je utakmica za vas izgubljena. Uzivao sam u utakmici stvarno.
 
Btw,
Devojka koja radi 24 sekunde na zapisnickom stolu je zasluzila ozbiljan bonus od vas. 
Fun fact: Ista devojka je radila 24 sekunde i prosle godine na Partizan - Cedevita
 
 
 
Više ta devojka uradila za klub nego precednik istog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gudura said:

Zar ste stvarno mislili da cete izgubiti od Mege u ovako delikatnom trenutku sezone po vas?🙄

Nije bas ko mi sa FMP-om, ali nije ne mnogo daleko, s tim sto je ova Mega ozbiljna ekipa, za razliku od limenih momaka😀

Ako moze bez ovakvih komentara. Ruzno je. Jeste, sve smo isplanirali. Da gubimo -18 razlike, da dodjemo do egala na 5 sekundi i to rutinski dobijemo. Same reakcije svih na klupi Mege je pokazalo koliko im je stalo i koliko su zeleli pobedu.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Kada jednom ovo zlo prođe voleo bih da mi budemo neka apdejtovana Mega. Da dajemo šansu najtalentovanijim klincima (našim i ponekom strancu), da se ponosimo za koju godinu kad budu igrali u NBA. Ne moramo igrati EL (pogotovo u ovom formatu i sa ovakvim vođenjem). Nikad ravnodušniji nisam bio posle pobede KKP u poslednjim sekundama. Može li neko da mi objasni šta vas loži da gledate ovo. Komšije razumem, oni ne znaju za bolje. Njima je ovo zlatno doba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zar ste stvarno mislili da cete izgubiti od Mege u ovako delikatnom trenutku sezone po vas?[emoji849]
Nije bas ko mi sa FMP-om, ali nije ne mnogo daleko, s tim sto je ova Mega ozbiljna ekipa, za razliku od limenih momaka[emoji3]
Nema više Miloja da pušta, Vladeiou nas baš i ne vole...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Xpert said:

Ako moze bez ovakvih komentara. Ruzno je. Jeste, sve smo isplanirali. Da gubimo -18 razlike, da dodjemo do egala na 5 sekundi i to rutinski dobijemo. Same reakcije svih na klupi Mege je pokazalo koliko im je stalo i koliko su zeleli pobedu.

Ja sam bio siguran da okrećete i to sam napisao na ABA temi. Ne zbog toga što vas je Mega pustila nego što nije bilo šanse da oni do kraja odigraju u onakvom tempu. Kod njih sve zavisi od dva igrača, Petruševa i Simonovića. Kad ste zatvorili pas ka njima i bolje iskontrolisali skok stvorili ste preduslov za preokret. Mozli je opet bio glavni faktor. Nije bio na odmet ni šut za 3 poena tokom treće četvrtine. Ušlo je sve kad je trebalo. Imam utisak i da je puštena malo čvršća odbrana na bekovima Mege, posebno od strane Pejdža. Megi nije pomoglo ni to što je onaj Smit sve vreme izbegavao ulaz i stalno se vraćao nazad usporavajući napad. Da vas Kodi nije održao u životu tokom prvog poluvremena i sveo razliku na 10 poena nema šanse da bi stigli.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Decembarski said:

Inace Tomas je mogao i da ruca pa da sutne.

Tek onda krece vreme.

Ja gledao sad na youtube kanalu ABA lige. Imaš usporeno. Sve deluje čisto. I pušteno vreme i izbačaj na vreme. Jbg 😎

Edited by Knipex
Slovo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...