Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ja sam mnogo kritikovao Trinkija na startu

 

Jesi, možda i ja ponekad. Ali jedno je to, drugo je "pljuvanje" i tvrdnje kako ne postoji drugi dobar trener osim Duleta.

Ali ono što je iz aviona bilo kasno je da je čovek uspostavio hijerarhiju i da je sve to moglo da bude samo bolje i bolje. Tako je i bilo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

 

Niko ovde nije za smenu radi smene i naravno da razni Jakovljevici i Jovanovici nisu resenje. To medjutim ne znaci da ne postoji bolja i za nas kompatibilnija opcija u ovom trenutku.

 

to i pišem u sva tri posta. ako su opcije ti likovi što se pominju, to je promena neophodna isključivo ako je šćepanović izgubio respekt kod igrača meteorskom brzinom.

ali takve zamene obično uspevaju u kraćem vremenskom periodu, kada na o-ruk i motivaciju treba skupiti ekipu

 

u ovom trenutku, na samom početku sezone, ili imaš ozbiljnu trenersku opciju i onda nema šta da se čeka fmp ili neki drugi nezgodan poraz, nego praviš biznis. ili pustiš šćepanovića da radi kako zna i ume, makar do nove godine a ne da praviš alibi za igrače i klub smenom.

 

7 minutes ago, realno *w said:

 

I da, ovo...

 

Trinki se pljuvao?   Ok, sigurno je veliki uzorak u pitanju. I nije baš delovao kao top 15 u Evropi, u periodu pre KKPa. To ti je baš smešna izjava.

 

 

 

sve smeh do smeha. jel' ovde sad legitimno da se napušavamo u diskusiji, javi, imam šta da podelim.

 

ja sam za trinkijerija napisao top 15 da ne ispadne da nešto budem shvaćen naopako a iskreno mislim da je i top 10 trener u evropi, pre partizana, posle partizana u partizanu.

 

ti imaš nekih 15ak koji su bez diskusije bolji od njega?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, đubrivo. said:

 

ti imaš nekih 15ak koji su bez diskusije bolji od njega?

 

Kompletna karijera pre KKPa:

 

Capture.jpg

 

  • Prva tri kluba su italijanska treća i druga liga. 
  • 4 godine u Kantuu, jedan kup.
  • 2013. selektor Grčke bio zadnji u grupi, pa otkaz.
  • 2014-17. hajlajt dotadašnje karijere i titule sa Bambergom u nemačkoj ligi.
  • 2018. Otkaz u Bajernu nakon što su izgubili 12 od prvih 15 tekmi u sezoni.

 

Ja isto mislim da je lagano top15 trener, da može da vodi bukvalno bilo koji EL tim, posebno nakon što sam ga godinu i po dana gledao na delu. Ali da je njegova karijera pre toga bila top 15, ne nikako. Ni blizu. Ne konkuriše se za top 15 sa jednim plejofom Evrolige u karijeri.

 

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

on je još u kantuu pokazao da je vrhunski trener. 

to što nije vodio jake ekipe ne govori o njegovom umeću.

 

ima toliko trenera koji se šetaju od jedne do druge vrhunske ekipe pa opet nisu ništa više od proseka. daklem, nisam napisao da mu je karijera top 15, to može da bude neki jonas kazlauskas ili dok rivers u nba, pa opet ne znači da su dobri ili bolji od trinkijerija

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šta smo večeras naučili?

 

1. Nemamo blagu ideju kako branimo pik, pomoć kasni, rotiranje samo na momente ima smisla.

2. Ukoliko igrači igraju previše minuta u kontinuitetu, ređaju se greške, prvo u odbrani a zatim i u napadu, i to greške u kontinuitetu. 

3. N. Janković već drugu utakmicu za redom pored karakteristične i standardne neinteligentnosti pokazuje i ozbiljne znake malodušnosti što mora biti sasečeno u korenu. Kakav je da je, može biti koristan (naravno, u manjim dozama).

4. Mika je, za mene, bio igrač utakmice. Izgleda se tu malo radilo u teretani, deluje nekako čvršći i fokusiraniji. Samo napred.

5. Kodi, u ovakvom KKPu, mora da uzima više šuteva i da rešava stvari sam. Jbg, nema ko drugi, kad imamo povrede i trenera koji n'ume.

6. I pored toga što su nam protuvnici zaista bili škart, primili smo skoro 80 poena. Msm da to govori samo za sebe.

 

Naš trener ne oseća utakmicu niti ima hrabrosti i znanja da pravilno rasporedi sva oružja koja ima u ekipi. Te dve stvari su uzročno posledične ali se plašim da ih mi, na našoj klupi, nećemo dočekati. Ali, pobeda je pobeda, biće ih jako malo na strani ove godine, tako da preporučujem da ovu zapamtimo. Takođe, svaka pobeda bez Ogija i Vila je vredna duplo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Kompletna karijera pre KKPa:

 

Capture.jpg

 

  • Prva tri kluba su italijanska treća i druga liga. 
  • 4 godine u Kantuu, jedan kup.
  • 2013. selektor Grčke bio zadnji u grupi, pa otkaz.
  • 2014-17. hajlajt dotadašnje karijere i titule sa Bambergom u nemačkoj ligi.
  • 2018. Otkaz u Bajernu nakon što su izgubili 12 od prvih 15 tekmi u sezoni.

 

Ja isto mislim da je lagano top15 trener, da može da vodi bukvalno bilo koji EL tim, posebno nakon što sam ga godinu i po dana gledao na delu. Ali da je njegova karijera pre toga bila top 15, ne nikako. Ni blizu. Ne konkuriše se za top 15 sa jednim plejofom Evrolige u karijeri.

 

Znaci pre kkP nije bio top15, al tu je postao? Posto si napisao da sad mislis da je top15, al PO EL nije dovoljna referenca bila u tom trenutku.

Sta je to epohalno uradio pa ss uvrstio u tvojih top15 odjednom?

I ako moze lista 15 boljih trenera u Evropi od njega pre nego sto je preuzeo kkP.

Hvala!

Ps-Scepa zaista jeste ozbiljan nemac pojma, Alimpije deluje kao Zeljko Obradovic naspram njega.

Edited by Vamos Laki
Link to comment
Share on other sites

još jedna stvar koju ću smehotresno da lupim a tiče se prednosti dobijanja gotovog rostera od trinkijerija : da li je to uopšte roster koji odgovara scepanovicevoj trenerskoj logici? nije da trenutno postoje nekakve naznake da ima jednu ali zašto bi ono što je trinkijeva primarna ideja morala biti i vladova

 

nije da ima veze to šta ti je bio forte kao igraču, pa da onda to obavezno želiš i kao trener, tek meni je kod ove ekipe daleko veći problem nedostatak suterskih opcija od centra. 

 

za moj ukus je i prošle godine to bila suterski jako tanka postava a sada iako imate pravog pleja, nemate ni tog drugog (prvog) pouzdanog sutera u waldenu. 

 

jaramaz je napredovao, bata gorda, thomas i legenda kaže zagorac će nekada imati veče ali ne vidim kako to može da funkcioniše na većem uzorku. možda je ona dziletova budućnost bila slično kamenjarska kada je uzela aba? ili knicksi kada su pobedili 2x dallas mavericks?  

 

eto željko sutra da dođe ne znam kako bi to rešio bez doselekcije od tri solidna sutera ili jednog plaćenog ubice. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko god je pratio barem malo Bamberg mogao je da vidi da je Trinkijeri odlican trener. Tu je sa jednom solidnom ekipom igrao izuzetno modernu kosarku na EL nivou. Plus sto su se tu afirmisali neki odlicni igraci. Wanamaker i Theis prije svega. Meli je dosao iz Milana, ali nije nesto narocito cijenjen tamo. Posle sezone u Bambergu karijera mu je krenula uzlaznom putanju.

 

Evo sad vidimo sta radi sa Bajernom, zategao je ekipu vrhunski. Roster mu je realno skroman za EL, ali zato kidaju u odbrani. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

@đubrivo.

 

Ja nekako verujem da Vlado ne bi bio izabran da na razgovoru za posao nije rekao kako mu ekipa savrseno odgovara, samim tim i nasledjena/prepustena trenerska logika.

 

ne znam, razmišljam naglas. ne znam koji trener bi leta gospodnjeg 2020 rekao za ovakvu nešutersku ekipu da mu savršeno odgovara. možda je vlado kinky, kao toliko je dobro šutirao kao igrač da ga to više ne rajca

 

1 hour ago, Luchifer89 said:

@uini

Čemu ovaj novi imidž?

 

The film follows a musician (Pullman) who begins receiving mysterious VHS tapes of him and his wife (Arquette) in their home, and who is suddenly convicted of murder, after which he inexplicably disappears and is replaced by a young mechanic (Getty) leading a different life.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Ko god je pratio barem malo Bamberg mogao je da vidi da je Trinkijeri odlican trener. Tu je sa jednom solidnom ekipom igrao izuzetno modernu kosarku na EL nivou. Plus sto su se tu afirmisali neki odlicni igraci. Wanamaker i Theis prije svega. Meli je dosao iz Milana, ali nije nesto narocito cijenjen tamo. Posle sezone u Bambergu karijera mu je krenula uzlaznom putanju.

 

Evo sad vidimo sta radi sa Bajernom, zategao je ekipu vrhunski. Roster mu je realno skroman za EL, ali zato kidaju u odbrani. 

 

Trinki je realno pokazao ozbiljan kapacitet još dok je vodio Cantu u EL, ta ekipa je igrala dobru i smislenu košarku, revitalizovao je Micova, izbacio Jeff Brooksa i još neke igrače. Sad da li je u top 15 nemam pojma, svakako mu je prošla sezona u KKP dala boost, ta ekipa je igrala odličnu košarku i napredovala kako je vreme odmicalo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Vamos Laki said:

Znaci pre kkP nije bio top15, al tu je postao? Posto si napisao da sad mislis da je top15, al PO EL nije dovoljna referenca bila u tom trenutku.

Sta je to epohalno uradio pa ss uvrstio u tvojih top15 odjednom?

I ako moze lista 15 boljih trenera u Evropi od njega pre nego sto je preuzeo kkP.

Hvala!

Ps-Scepa zaista jeste ozbiljan nemac pojma, Alimpije deluje kao Zeljko Obradovic naspram njega.

 

Ne, bio je, ali nije imao karijeru koja bi to potvrdila. 

 

Vođenje Kantua, koje je spomenuo Vini, a sa kojim je osvojio 1 kup Italije za tri godine, nije baš nešto što će da te uvrsti u trenerski krem de la krem

 

 

9 hours ago, đubrivo. said:

još jedna stvar koju ću smehotresno da lupim a tiče se prednosti dobijanja gotovog rostera od trinkijerija : da li je to uopšte roster koji odgovara scepanovicevoj trenerskoj logici? nije da trenutno postoje nekakve naznake da ima jednu ali zašto bi ono što je trinkijeva primarna ideja morala biti i vladova

 

 

Ako mu nije odgovarala ekipa, nije trebao da se prihvati posla, a ne da dođe, izbaci sve stvari koje su dve godine fukncionisale dobro, te se u roku od 10 dana posvađa sa dva bitna igrača u timu.

 

Pogledaj Šilera i Žalgiris. Jasikevičijus ih posložio, ovaj nasledio, promenili i više igrača nego KKP, gledaš ih i bukvalno ista igra kao prošle godine, savršeno funkcionišu. Don't fix it if ain't broken, vrlo jednostavno.

 

Ne kažem ni ja da ne treba da on ubaci nešto svoje, ali neke krucijalne stvari ne menjati na silu, samo da bi dao svoj "lični pečat". Jednostavan primer - Pejdž. Počeo kao plej, izgledao kao amater, Trinki ga prebaci na klasičnog beka šutera, teški off-ball, čovek postane jedan od ubitačnijih šutera. Počne ova sezona, eto Pejdža nazad na pleju, mučenje da sam sebi iskreira, nemogućnost da se dođe do nekog ozbiljnijeg broja otvorenih šuteva, svi problemi koje smo imali 2018. godine.

 

Ili da ne pričam o davanju prednosti Nikoli Jankoviću, u odnosu na Mozlija.

 

Generalno, kada se u ovakve rasprave, volim kada je neko spreman da priča o konkretnim stvarima, a ne samo da neko napada/brani po nekom ličnom osećaju.

 

 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, realno *w said:

 

Generalno, kada se u ovakve rasprave, volim kada je neko spreman da priča o konkretnim stvarima, a ne samo da neko napada/brani po nekom ličnom osećaju.

 

 

konkretno sam napisao u tom postu u kojem si citirao prvu rečenicu a ostalo isekao pa onda nije ni postojalo valjda:

 

smatrao sam i prošle sezone da ste šuterski tanki u odnosu na regularne ambicije. zatim ste ove sezone menjali top 2 šutera (a zbog uloge koju je imao i jvažnijeg šutera od jedine konstatne dve šuterske pretnje) za proper plejmejkera koji je, kao i ostali važni igrači u sastavu - streaky shooter. daklem, ključnu slabost sastava ste još podebljali.

 

ja kontam trinkijevu logiku (osim što je birao sastav za sebe): nemaš šut ali imaš defanzivno čvrst backcourt (walden, jaramaz, gorda), čiji je ofanzivni forte snažan penetracionen do samog kraja ili makar oko linije slobodnjaka gde je batagorda atomacki. nedostatak kreativnog plejmejkera je rešavan komitetom a na šutu su waldenu, pageu i zagorcu (koji se nije isplatio sve do prekida) zato date odrešene ruke, jer je postojala svest da nekada neko mora i da zatrpa koš da bi se dobila tekma. sada imate daleko boljeg pleja ali njegov dobar pregled igre se ne isplaćuje dovoljno jer su šuteri ispodprosečni. gubitak waldena nije samo na šutu već i defanzivno, pa je i odbrana perimetra lošija nego lane.

 

naravno da ništa od toga ne pere šćepanovića za njegov dosadašnji performans, niti mu je neko stavio utoku na čelo i terao ga da potpiše da je trener ekipe, samo hoću da dodam kako i ta naizgled "dobio uigranu ekipu na ruke i vidi kako nema pojma" logika nije do kraja bulletproof. 

 

žalgiris je verovatno dobar primer tog najboljeg mogućeg scenarija na samom početku sezone. mada sama činjenica da je scenario najbolji mogući ga već čini diskutabilnim primerom. jasikevičius je dugo bio tamo a i litvanska repka igra slično kao žalgiris svih ovih godina, tako da je to više od pojedinačne trenerske filozofije koja je preuzeta od svežeg kolege, kod njih je to bball way of life od kada imaju više prosečnih igrača nego izvanrednih na raspolaganju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I jednu stvar da se dogovorite:

 

 

Pre par dana Haos piše kako su se Grobari primili na njegovu priču da je došao u KKP zbog tradicije i ostalog, a u stvari mu je karijera bila u silaznoj putanji.

 

To se baš ne uklapa u priču o top15 treneru, valjda top15 trener može da nađe posao u nekom od 30 EL klubova, ili da barem to bude neki EC tim iz top5 liga, sa jakim ambicijama da igra EL, te barem 2-3 puta većim budžetom od Partizana. Rekao bih i 5. puta u tom trenutku.

 

Da podsetim, Trinki je KKP preuzeo u trenutku kada smo imali presmešnu ekipu, sa bukvalno 2 krštena igrača, skorom 2-5 u Evrokupu, te 3-3 u ABA ligi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, realno *w said:

I jednu stvar da se dogovorite:

 

 

Pre par dana Haos piše kako su se Grobari primili na njegovu priču da je došao u KKP zbog tradicije i ostalog, a u stvari mu je karijera bila u silaznoj putanji.

 

To se baš ne uklapa u priču o top15 treneru, valjda top15 trener može da nađe posao u nekom od 30 EL klubova, ili da barem to bude neki EC tim iz top5 liga, sa jakim ambicijama da igra EL, te barem 2-3 puta većim budžetom od Partizana. Rekao bih i 5. puta u tom trenutku.

 

Da podsetim, Trinki je KKP preuzeo u trenutku kada smo imali presmešnu ekipu, sa bukvalno 2 krštena igrača, skorom 2-5 u Evrokupu, te 3-3 u ABA ligi. 

 

Nije imao rezultate iako su njegove ekipe igrale odličnu košarku. Odakle sad 30 EL klubova, nešto si se zabrojao? Došao je u u jak EC klub sa tradicijom i ambicijom da igra EL, a koliko čujem - bio je i sasvim lepo plaćen. Čim je bio lepo plaćen valjda se rukovodio logikom da će mu uprava obezbediti kompetentan roster jer zašto bi ga inače plaćali da vodi dunstere sa kojima ne može ništa da uradi na parketu. Ja nisam uopšte ni pominjao taj narativ o top 15 trenera u Evropi, mada evo ga sad u Bajernu i radi odličan posao za sad (na malom uzorku). Da je ložio gluplji deo Partizanovih navijača bajkovitim pričicama - ložio je, da je radio vrhunski posao sa KKP kada je dobio kako tako relevantan roster - radio je. Na kraju krajeva, gospodin Đubrivo i ja možemo da imamo i različite stavove ili si nas odmah svrstao da dolazimo iz iste kuhinje (zna se čije)? 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Nije imao rezultate iako su njegove ekipe igrale odličnu košarku. Odakle sad 30 EL klubova, nešto si se zabrojao?

 

Typo, hteo da kucam 20.

 

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Došao je u u jak EC klub sa tradicijom i ambicijom da igra EL.

 

Došao je u komediju od ekipe (ovo bez Renfroa)), koja je užasno počela sezonu, a inače tim koji je već 3-4 godine u najvećoj krizi u novijoj istoriji kluba.

 

Onda dolazimo do sledećeg zaključka:

1. ili je slepo verovao Limaru na reč.

2. Ili je ipak malo verovao u tradiciju i ime ekipe, koje bi u kombinaciji sa ambicijama uprave, mogle da se realizuju u nekom narednom periodu. Jer startni položaj je bio neuporedivo teži, nego što je mogao da ima u nekom drugom klubu.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, realno *w said:

I jednu stvar da se dogovorite:

 

 

Pre par dana Haos piše kako su se Grobari primili na njegovu priču da je došao u KKP zbog tradicije i ostalog, a u stvari mu je karijera bila u silaznoj putanji.

 

To se baš ne uklapa u priču o top15 treneru, valjda top15 trener može da nađe posao u nekom od 30 EL klubova, ili da barem to bude neki EC tim iz top5 liga, sa jakim ambicijama da igra EL, te barem 2-3 puta većim budžetom od Partizana. Rekao bih i 5. puta u tom trenutku.

 

Da podsetim, Trinki je KKP preuzeo u trenutku kada smo imali presmešnu ekipu, sa bukvalno 2 krštena igrača, skorom 2-5 u Evrokupu, te 3-3 u ABA ligi. 

Pa nema previse kvalitetnih trenera u Evropi, i ti bolji moraju da se plate.

Zato u jeste u top15. Meni je dovoljna bila epizoda Bamberg i Kantu da to zakljucim. Nisu svi treneri u EL krem da le krem. Vovoras, Parker, Ponsernau...Siler nedokazan jos u EL uslovima, a nije ni Kurtinaitis neki mag.

Jeste bio u padu, al meni je i tada bio u top15, jer konkurencija nije prevelika.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, realno *w said:

Onda dolazimo do sledećeg zaključka:

1. ili je slepo verovao Limaru na reč.

2. Ili je ipak malo verovao u tradiciju i ime ekipe, koje bi u kombinaciji sa ambicijama uprave, mogle da se realizuju u nekom narednom periodu. Jer startni položaj je bio neuporedivo teži, nego što je mogao da ima u nekom drugom klubu.

 

 

Dobio je dobre pare da proba, win win situacija za njega. Čim je stigao poziv finansijski stabilnog evroligaša bilo je - arrivederci.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

konkretno sam napisao u tom postu u kojem si citirao prvu rečenicu a ostalo isekao pa onda nije ni postojalo valjda:

 

smatrao sam i prošle sezone da ste šuterski tanki u odnosu na regularne ambicije. zatim ste ove sezone menjali top 2 šutera (a zbog uloge koju je imao i jvažnijeg šutera od jedine konstatne dve šuterske pretnje) za proper plejmejkera koji je, kao i ostali važni igrači u sastavu - streaky shooter. daklem, ključnu slabost sastava ste još podebljali.

 

ja kontam trinkijevu logiku (osim što je birao sastav za sebe): nemaš šut ali imaš defanzivno čvrst backcourt (walden, jaramaz, gorda), čiji je ofanzivni forte snažan penetracionen do samog kraja ili makar oko linije slobodnjaka gde je batagorda atomacki. nedostatak kreativnog plejmejkera je rešavan komitetom a na šutu su waldenu, pageu i zagorcu (koji se nije isplatio sve do prekida) zato date odrešene ruke, jer je postojala svest da nekada neko mora i da zatrpa koš da bi se dobila tekma. sada imate daleko boljeg pleja ali njegov dobar pregled igre se ne isplaćuje dovoljno jer su šuteri ispodprosečni. gubitak waldena nije samo na šutu već i defanzivno, pa je i odbrana perimetra lošija nego lane.

 

naravno da ništa od toga ne pere šćepanovića za njegov dosadašnji performans, niti mu je neko stavio utoku na čelo i terao ga da potpiše da je trener ekipe, samo hoću da dodam kako i ta naizgled "dobio uigranu ekipu na ruke i vidi kako nema pojma" logika nije do kraja bulletproof. 

 

žalgiris je verovatno dobar primer tog najboljeg mogućeg scenarija na samom početku sezone. mada sama činjenica da je scenario najbolji mogući ga već čini diskutabilnim primerom. jasikevičius je dugo bio tamo a i litvanska repka igra slično kao žalgiris svih ovih godina, tako da je to više od pojedinačne trenerske filozofije koja je preuzeta od svežeg kolege, kod njih je to bball way of life od kada imaju više prosečnih igrača nego izvanrednih na raspolaganju.

 

Koja dva šutera? Ok Volden, ko je drugi?  Jedino ako računar Redinga, koji je odigrao tipa po 3 tekme u oba tekmičenja i završio sezonu, te je njegov impakt na našu igru na uzorku cele sezone, bio minimalan.

 

 

Što se Volden-Mekintejer rotacije tiče:

 

1) ne mislim da Mekintajer zaostaje u odbrani. Jak je, visok, agresivan na vođenju, prvom pasu. Recimo i podatak da je Volden prošle godine imao 8 ukradenih na 12 tekmi, a Mekintajer ove ima 14 ukradenih na 4 tekme.

2) Mekintajer, bar na početku sezone, šutira odlično, skoro 50% u oba takmičenja. Jasno je da je to neodrživo, ali je opet i sasvim dovoljno da ne možemo reći da je njegov šut bio problem u dosadašnjem delu sezone.

3. Loše je govoriti samo o šutu kao prednosti Voldena, a zanemariti ostale elemente. Ballhandling, tranzicija, prodor, flouteri, su elementi u kojima je Kodi baš neuporedivo bolji. Pa uostalom i sama kreativnost i pasovi. 

 

Tako da, nikako tu ne vidim neki hendikep KKPa, u odnosu na prošlu sezonu.

 

 

****

 

Što se Žalgirisa tiče, jasno je da je to dugogodišnji sistem igre, na koji su igrači navikli, sve to stoji. Ali opet dođe Šiler, sa zvanjem trenera godine razvojne lige, što nije spektakularno priznanje, ali svakako jeste dobar početak za jednog mladog trenera, i ne pokušava da izmisli toplu vodu, ne menja pozicije igračima, uklapa neke svoje zamisli i sitnice, u već uhodan sistem. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...