Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Ja se samo nadam jednoj stvari.

Da ce Deki konacno objasniti igracima da utakmica sa Partizanom nije pitanje zivota i smrti. Da nema nikakve potrebe da igramo u grcu i unapred se plasimo loseg ishoda i reakcija na njega. Borbeno,motivisano,angazovano - sve se podrazumeva,ali da se izadje sa namerom da se igra fudbal,a ne hrkljus.
Stalno imam taj utisak da se komsije bolje snalaze u hrkljusu i tenzijama i da mi treba da odgovorimo fudbalom. 

Imamo igrace sposobne za to,igramo na Marakani i nema nikakvog razloga da se ne nametnemo u derbiju.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ono što je najbitnije je da ne dozvolimo da komšije povedu u bilo kom delu utakmice, jer onda ide poznati njihov hrkljuš u derbijima (nakon vođstva) gde ćemo jedva napraviti 2 šanse do kraja utakmice. 
 

Bukvalno će seći faulom svaki naš opasniji napad u začetku. To smo gledali mnogo puta i izvlačili se srećno. Nekad Pavkov, nekad Boaći, nekad...penal : )

 

Znači, jako bitno ne kiksirati i praviti gluposti pozadi.

 

Ako nas dobiju tako što će nas razbiti fudbalom, samo napred. Ne bih voleo da to bude nekim poklon golom, pa parkiranim autobsom do kraja utakmice.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mi smo zadnje derbije poklanjali golove, nekad Boaci, nekad Marin, Milun, Borjan, Erakovic...previse direktnih gresaka! Onda imamo onaj cist gol Bena, koji ponistise bezobrazno i promenise tok cele utakmice. Ako ovaj derbi odigramo bez takvih pogubnih kikseva, mozemo se nadati dobrom tempu, a samim tim i bolju igru bez nervoze. 

Dve opcije su sutra, jedna da pocne sa Benom na spicu, a druga sa Dijegom. U slucaju da krene Dijego, Ben ce uci u drugom poluvremenu. Mislim da ce Kanga dobiti prednost u odnosu na Falka na klupi, bilo bi logicno. Bez Sanoga ne smemo uci u ovaj duel.

Link to comment
Share on other sites

On 3/22/2021 at 8:55 AM, Crni said:

                    ST.BEN                

AML.GAVRIC               AMR.KATAI

                  AMC.IVANIC                 

     DM.SANOGO  MC.NIKOLIC

DL.RODIC                       DR.GAJIC

 DC.MILUNOVIC      DC.DEGENEK

                   GK.BORJAN

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-tim-za-derbi-ben-najvece-iznenaenje-sanogo-osigurac-zvezdine-ofanzive/383642

Link to comment
Share on other sites

On 4/4/2021 at 2:08 PM, Tunji Awojobi said:


@veparšta ćemo sad?!

 

Pa jasno se vidi da nije ruka... poenta kod ruke i jeste sto blokira loptu ili promeni pravac, a ovde ga je pogodila u telo

 

Inace gubimo danas, u najboljem slucaju remi kao i do sad, jednostavno ne znamo da igrami derbije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, vepar said:

Drug vepar je predvideo sve nase poraze u derbijima... igramo ko jajare svaki veciti i isto ocekujem i danas

 

Druze, kad na ruletu uvek igras na crno, pogodices apsolutno svaki put kad stane na crno! 

Ne verujes? Probaj... 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vepar said:

Drug vepar je predvideo sve nase poraze u derbijima... igramo ko jajare svaki veciti i isto ocekujem i danas

Bravo uloži kuću na pobedu Partizana i prikaži nam tiket ili nemoj da se preseravaš po forumu sa svojom sposobnostima predviđanja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Zvezda: Borjan – Rodić, Gajić, Degenek, Milunović – Sanogo, Nikolić, Ivanić, Katai, Gavrić – Ben

 

Tradicionalni pristup :ajme:

 

edit...ovo je sa b92...na rsb njegos umesto gavrica :classic_unsure:

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, vepar said:

Vidi se da ne igras rulet

 

15 poslednjih meceva

2 pobede 

 

Toliko

 

 

 

Druze, ja sam sa ruleta izlazio sa parama u dzepu. Toliko. 

 

U 15 poslednjih prvenstvenih (jer se samo oni nazivaju veciti derbi) tacno je da Partizan ima samo 2 pobede, dok Zvezda ima 4, i 9 meceva je zavrseno nereseno. 

 

Ako dodamo i kup utakmice tu, u poslednjih 15 Kup derbija, Zvezda ima 9:6 u pobedama. 

 

Ako gledas poslednjih 15 duela u bilo kom takmicenju (ne znam zasto bas 15 ali ok), onda Partizan vodi sa cini mi se 6-7-2...

 

Statistika je kao bikini 🙂 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni Bombarder said:

Sto rece @Dropkick Murphyspre neki dan - da drzimo nulu na poluvremenu,pa da resimo u drugom kad tzv.bonusi izadju napolje.

Pa i njima će bonusi da izađu na poluvremenu, ili oni imaju bolje bonus igrače pored naših toliko hvaljenih mladića poput Njegoša, Velje i Gavrića.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...