Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

1 hour ago, Sprivel said:

 

-Zaista mi je ukazana velika čast. Posle ovoga 500-600 ljudi će dobiti posao i zbog toga mi je jako drago. Želim svim akterima, a posebno predsedniku Vučiću i saradnicima da čestitam na realizaciji projekta koji će mnogo značiti za Srbiju. Želim da pozdravim i moje prijatelje u Japanu-rekao je Piksi i na japanskom kratko poručio "Živeo Japan, živela Srbija".

 

Зашто би Пикси гледао то све политичким наочарима у свијетлу српског политичког муља? Прво легенда у Јапану (једном приликом сам се препао када је једанац Јапанац вриснуокада је  сконтао да причамо о Пиксију), друго не зна се ни колико дуго живи ван државе.

Треће, ето среће да га ставе на чело репрезентације умјесто оног коме се највише дају шансе!

Link to comment
Share on other sites

Аца Шмркас тада није наплатио своје звездаштво па му није право. Наркоманчина и фукара. 

Пикси је најбољи Звездин фудбалер ког сам икад гледао и човек који је хтео да рашчисти шипкашке малоумнике и добио бомбу на кућу, за те ствари увек вечно поштовање од мене. Шта му ово друго треба не знам, али волео бих да постане селектор више од свих других, онда би ме можда и занимало шта ради скуп манекена у нашим дресовима.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 
Овај што је дигао руке је разбијао никад јачи Милан, у Италији сам играо. Уз то је и 5. Звездина Звезда. И сад неко забрани да приђе Маракани:puke:
Пикси, Пикси, Пикси, Пикси, Пикси!
Kako je odigrao Piksi u Milanu tad.. Protiv onog Milana jbt. Plače mi se.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, prolup said:

Meni jedan iz Srbije vrisnuo kad je skontao da pričamo o Milojeviću.

 

И ја бих да сам био са тим трустом мозгова, али не од среће на помен дотичног

 

6 hours ago, Sprivel said:

Izgleda da dovoljno zivi van drzave da zna kome da se zahvali za ove japanske poklone.

 

У туђини је само размишљао како да се захвали пицоустом.

Link to comment
Share on other sites

Аца Шмркас тада није наплатио своје звездаштво па му није право. Наркоманчина и фукара. 
Пикси је најбољи Звездин фудбалер ког сам икад гледао и човек који је хтео да рашчисти шипкашке малоумнике и добио бомбу на кућу, за те ствари увек вечно поштовање од мене. Шта му ово друго треба не знам, али волео бих да постане селектор више од свих других, онда би ме можда и занимало шта ради скуп манекена у нашим дресовима.
Piksi je imao postene namere,jednostavno je dosao u Zvezdu u pogresnom vremenu. Najveca legenda za mene, naravno posle tandema Dzajic-Cvetkovic, meni njih dvojica uvek idu zajedno. Srecom sam se rodio na vreme da uzivam u majstorijama Piksija i generacije posle. Odbio je da sutira penal u finalu iako je znao da mu to moze ugroziti karijeru, kapa dole za Stojkovica. Kakav smo klub najbolje oslikava to sto ne sme da dodje na stadion, ej Piksi da ne sme da dodje od klosara u svoju Zvezdu...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Helmet said:

Piksi je imao postene namere,jednostavno je dosao u Zvezdu u pogresnom vremenu. Najveca legenda za mene, naravno posle tandema Dzajic-Cvetkovic, meni njih dvojica uvek idu zajedno. Srecom sam se rodio na vreme da uzivam u majstorijama Piksija i generacije posle. Odbio je da sutira penal u finalu iako je znao da mu to moze ugroziti karijeru, kapa dole za Stojkovica. Kakav smo klub najbolje oslikava to sto ne sme da dodje na stadion, ej Piksi da ne sme da dodje od klosara u svoju Zvezdu...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Koliko god da su zaslužni za osvajanje Bari/Tokija, jos mnogo  mnogo vise su zaslužni za kasnije propadanje i srozavanje Cz ( Počevši od finansiranja SPS sa novcem od Dekijeve generacije pa nadalje... )

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Koliko god da su zaslužni za osvajanje Bari/Tokija, jos mnogo  mnogo vise su zaslužni za kasnije propadanje i srozavanje Cz ( Počevši od finansiranja SPS sa novcem od Dekijeve generacije pa nadalje... )

Pre moze da se kaze da su vraćali novac državi koja im je prethodno pomagala baš izdašno. Klub kao FKCZ uvek zavisi od politicara koji su na vlasti, samo što tu postoje velike razlike koliko se politicarima prepusti da preko svojih pijavica izvuku lovu koju prethodno namaknu u klub. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Koliko god da su zaslužni za osvajanje Bari/Tokija, jos mnogo  mnogo vise su zaslužni za kasnije propadanje i srozavanje Cz ( Počevši od finansiranja SPS sa novcem od Dekijeve generacije pa nadalje... )
Mislis da su imali izbora? Dosta naivno razmisljanje, da se suprostavis Milosevicu 90-tih, ja sigurno ne bi,nazalost bio sam jos dete, ali se secam komsija koji su dolazili kod mojih jer je moj cale bio rodjak sa nacelnikom policije, za laznu dojavu ti je sledovalo isledjivanje i batinanje. Mozda su mogli da se povuku sa pozicija, to je mozda jedino sto su mogli nazalost.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helmet said:

Piksi je imao postene namere,jednostavno je dosao u Zvezdu u pogresnom vremenu. Najveca legenda za mene, naravno posle tandema Dzajic-Cvetkovic, meni njih dvojica uvek idu zajedno. Srecom sam se rodio na vreme da uzivam u majstorijama Piksija i generacije posle. Odbio je da sutira penal u finalu iako je znao da mu to moze ugroziti karijeru, kapa dole za Stojkovica. Kakav smo klub najbolje oslikava to sto ne sme da dodje na stadion, ej Piksi da ne sme da dodje od klosara u svoju Zvezdu...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Ti znas da li je imao postene namere... i to da je hteo da se  suprostavi huliganima je isto pitanje... ko zna zasto je dobio bombu. Ne kazem da nije ali mnoge Zvezde velicine su vec pokazale kakve su lopine, na celu sa ovim tandemo koji spominjes

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, John Dies at the End said:

 

Koliko god da su zaslužni za osvajanje Bari/Tokija, jos mnogo  mnogo vise su zaslužni za kasnije propadanje i srozavanje Cz ( Počevši od finansiranja SPS sa novcem od Dekijeve generacije pa nadalje... )

 

Zar nije propadanje naglo ubrzalo nakon sto je Cvele otisao? Ne secam se najbolje, bio sam klinac, ali cini mi se da je Dzaja najzasluzniji za zesce unazadjivanje Zvezde. Prevrne mi se zeludac kad neko kaze da je teranje Dzaje bilo greska. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Zar nije propadanje naglo ubrzalo nakon sto je Cvele otisao?

Nije. Propadanje je počeli rasprodajom ekipe iz Barija i Tokija, onda sankcije i neke stvari koje su bile tada aktuelne, a niau imale veze sa fudbalom. 

I ovo što pričaš za Džajića ne stoji. Tj ne odgovara činjeničnom stanju.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...