Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

3 hours ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Kad je stigao u Valensiju secam se da mu je u FIFI rejting bio 76, a potencijal 86. Normalno da ne procenjujem igraca na osnovu igrice, ali to je prvi put da sam pomislio da mozda skauti FIFE vide nesto sto mi ne vidimo.

Pa pazi Račić je napustio Marakanu sa 20 godina, a imao je lance iza sebe zbog kojih ga nije volela većina navijača, pre svega zbog menadžera i sločno. Realno gledano igrač u tim godinama ne može realno da se proceni i da mu se vidi koliki mu je dalji potencijal. U Zvezdi nije ništa spektakularno pokazao, ali realno možda i nije bilo za očekivati da se to desi u tim godinama.

U svakom slučaju ako radi kako treba, imaće solidnu karijeru. Sve zavisi od njega, dobio je sada šansu da se pokaže u Primeri i na njemu je šta će dalje biti. Trenutno njegova vrednost je takve da je među 20 igrača iz Srbije, naravno to ne mora mnogo da znači, ali može da bude neki pokazatelj potencijala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Crni Bombarder said:

Dragovic potencijalno pojacanje?

Pisalo se o njemu i letos, valjda mu istice ugovor za 6 meseci i postoji sansa da dodje na zimu.

Iskusan igrac vrlo, ima taman godina ali ga se secam kao ok resenja za ono sto nama treba, s tim da moze da nadje i isplativioju sredinu nakon Bundes lige.

Mada sad svakako sledi pisanija kvazi novinara o raznim igracima, dovodice i ovog i onog u vezu sa Zvezdom.

Edited by Manoly
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, marko_pantelic said:

Da ga uparimo sa Li Adijem? 😄

 

😄 Li Adi nocna mora svih maticnih knjizara Gane.

Stigao u Zvezdu kao najbolji odbrambeni svoje zemlje, otisao u Kinu. Imao brat bratu 30 godina kad je stigao ovi ga prodavali kao tinejdzera, cak je i branio na jednoj utakmici 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tamburinjo said:

 

😄 Li Adi nocna mora svih maticnih knjizara Gane.

Stigao u Zvezdu kao najbolji odbrambeni svoje zemlje, otisao u Kinu. Imao brat bratu 30 godina kad je stigao ovi ga prodavali kao tinejdzera, cak je i branio na jednoj utakmici 😄 

 

Ovo sam i zaboravio 😅
Kakav je to period bio. Dobro smo ostali normalni posle svih tih predstava 😄

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Tamburinjo said:

 

😄 Li Adi nocna mora svih maticnih knjizara Gane.

Stigao u Zvezdu kao najbolji odbrambeni svoje zemlje, otisao u Kinu. Imao brat bratu 30 godina kad je stigao ovi ga prodavali kao tinejdzera, cak je i branio na jednoj utakmici 😄 

Before the 2010 FIFA World Cup, Addy's age became the subject of controversy. When he debuted in the national team in September 2009, he was registered with date of birth 26 September 1985.[13] That statement also stated on most sites on the web.[14] Even FIFA lists Addy as born on 26 September 1985 in the official documents.[1][15] But when Addy was reported in Ghana's World Cup squad, he had suddenly been five years younger and lists as born on 7 July 1990.[16] The Swedish newspaper Aftonbladet was in contact with FIFA regarding the matter. FIFA informed that they did a passport control on Addy, but they did not find anything suspicious. Also there was a lack of comparative material, because Addy never got any previous passport control.[14]

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, berti said:

Sad sam pogledao, branio na kup utakmici protiv Banata. Vele izvestaji da je sasvim dobro branio.

Da tada je Vesić napravio faul skoro na polovini terena i dobio crveni karton. Adi rekao ja branim, ostalo je legenda.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Meni je taj Li Adi ostao u sjecanju kao dobar stoper. Bio je nizak, ali zato dosta brz i skocan, imao i dobru tehniku. Sjecam se i tog meca na kojem je branio.

 

Bio dobar dok je hteo da igra, sto je bilo neka dva meseca. Posle toga krenuo da prica po medijima da hoce da ide, menadzer doneo neku smesnu ponudu u klub koju su ovi odbili, on posle toga krenuo da bojkotuje, Prosinecki ga otpisao, pa morao da ga vrati posle, uz brdo peripetija za to vreme gde on nije hteo ni trening da odradi bez da se hvata za zadnju lozu i slicno, pa i kad je zbrisao u Ganu bez da je dobio dozvolu od bilo koga, nije ga bilo jedno mesec dana u klubu uopste. I onda cuveno njegovo smecovanje kad nas je Fica Knezevic razbio u Cacku. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Saudi Arabija je zemlja u kojoj nemaš šta da tražiš ako nisi odande ili ako se ne uklapaš generalno u sistem. A "sistem" je toliko jeben da je bilje da ne ulazim u dalje analize, s obzirom da sam dva puta imao prilike da se lično uverim...

 

Sa druge strane, ako ne odgovara Milojeviću, bude se izvesne sumnje da postoje nesaradljivost i samovolja kod igrača. Marin kad hoće ume da odigra da se smrzneš, ali, jako je nekonzistentan i voli da šefuje. To nijedan trener ne voli a ne vole ni igrači. Ako neku upućeniji odavde može da potvrdi, sa više strana se pričalo da je bio u sukobu sa nekoliko igrača dok nije otišao dole u pesak. Ako ne, onda sam ja nešto pogrešno skapirao.

 

Na kraju, gde da ga metneš pored već formirane linije napred? Nisam ni siguran šta bi dobili, kako/da li bi se uklopio u ekipu & sa Stankovićem? 

 

Bottomline: Bio bi pojačanje ako bi hteo da igra.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...