Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Nikog ne treba linčovati ali ne treba ni na silu praviti igrače od momaka koji su tek fudbalaki prohodali. Ja sam uveren da Stankovic nije imao ideju da Erakovic igra danas ali eto igrao je i nije se snašao, sad ga treba podići i raditi kako treba da bi postao igrač za Zvezdu i za prodaju. Dakle trener treba da najbolje zna kakav mu je igrač kao ličnost. Da li se "usere" ili ima žicu za velike utakmice. Za Lazetića se izjasnio da je rano da debituje. Kapiram ja daje dečko mnogima "simaptičan" ali Zvezdi treba ozbiljan štoper a ne pocetnik 

Nikog ne treba linčovati ali ne treba ni na silu praviti igrače od momaka koji su tek fudbalaki prohodali. Ja sam uveren da Stankovic nije imao ideju da Erakovic igra danas ali eto igrao je i nije se snašao, sad ga treba podići i raditi kako treba da bi postao igrač za Zvezdu i za prodaju. Dakle trener treba da najbolje zna kakav mu je igrač kao ličnost. Da li se "usere" ili ima žicu za velike utakmice. Za Lazetića se izjasnio da je rano da debituje. Kapiram ja daje dečko mnogima "simaptičan" ali Zvezdi treba ozbiljan štoper a ne pocetnik 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Derbi je bio daleko od dobrog ali i takav je za klasu bolji od prethodnih. Videla se ideja kod nas i želja da igramo fudbal. Bili smo bolja ekipa ali to opet nismo potvrdili i rezultatski.

 

Suđenje po meni loše. Penal je čist kao i korner koji mu je prethodio ali je recimo sudija propustio da dosudi 3 žuta kartona igračima Partizana i sva tri za prekršaje nad Benom (Banjak, Zdjelar i čini mi se Miljković). U jednoj ovakvoj tvrdoj utakmici gde se jedna ekipa brani 80% vremena to mnogo znači jer da su bili opterećeni kartonima (koje su i zaslužili) pitanje je sa koliko čvrstine bi mogli da odigraju u odbrani. Bilo je još nekih grešaka oko dosuđivanja kornera (nedosuđen korner za Partizan posle igranja glavom Rodića kao i dosuđivanje kornera kada Falćineli pušta loptu). Zatim propuštena prilika da se Stanojević zbog onakvog ponašanja pošalje u svlačionicu. Sve u svemu loše. 

 

Što se tiče Stankovića mislim da malo preterujete. Izveo je najbolji sastav koji nam je trenutno na raspolaganju i koji bi ogromna većina nas izvela uz eventualnu rokadu Gobeljić-Gajić. Mada i Gajić je nekako neartikulisan kada dobije priliku tako da ne znam šta tu da mislim. Nije Deki kriv što su toliko vraćali loptu Borjanu, sigurno im on nije rekao da to rade. Nije on kriv za grešku Erakovića niti što je Borjan uradio jedino što nije trebao u onoj situaciji a to je da izleti na 11m. Kako može biti kriv za partiju Nikolića koji je zaslužio šamaranje za prikazano. Jedino što je mogao je da ga zameni još gorim Petrovićem. Greška je uvođenje Spiridonovića ali opet nije imao baš neke opcije. Koga da uvede? Vukanovića, Simića? Mi smo utakmicu odigrali bez dva vrlo bitna igrača i pitanje je kako bi sve to izgledalo sa njima na terenu. Nejasan mi je samo manjak samopouzdanja sa kojim ulazimo u svaki derbi poslednjih nekoliko godina kao i ona panika u igri nakon izjednačenja.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I ovako nikakvi smo bili bolji od njih , da im nije bilo naše greške ne bi gol dali nikada.
Najviše me je razočarao Nikolić, mnogo više sam ocdkivao od njega. Pa majku mu došlo je do toga da žalim što Ivanić ne igra. Mogli smo i trebali mnogo bolje.
Komšije ne vredi da komentarišem kada smo i sami bili loši,više su me razočarale komšije na forumu. Briše se post koji se protivi navodima da ih je sudija osakatio. Verujem da je lakše tako pa neka je nazdravlje. Nadam se da će se i našem topiku malo prorediti njihovo pisanje.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ZiS said:

Dobro je bre mapetovci... Gde sam ja to napisao da je za nešto kriv i da je loše odigrao? Pročitajte ponovo, NEKONTROLISANA AGRESIJA, evo velikim slovima, možda ukapirate... Fudbalski termin, osobina koja je izražena kod ovog igrača i lako uočljiva... 

 

Кад будеш писао нешто вриједно помена прокоментарисаће се и то. До тада је безвезе причати о Саногу са неким психолошким терминима када су постојали јасни фудбалски разлози у нашим редовима који су допринијели његовој агресивности и грешкама на терену. Ако се од Катаија и Бена свакако више очекује у нападу, онда је Саного морао имати сарадњу са Николићем који је био катастрофа, Гаврићем у стелт моду, а тек бекови Бивис и Батхед. Четворица крепалих је много.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dl91 said:

@goldberg Od raspada Jugoslavije do danas Partizan ima jednu pobedu vise u prvenstvenim derrbijama, JEDNU. Koliko su titula uzeli od tada, a koliko Zvezda? Nakon danasnje utakmice skor u derbiju je 64 pobede Zvezda, 47 Partizana. Ti ovde si uzei u obzir kup, a tu se ne resava titula. Dalje, Zvezda je uzela tri, da naglasim TRI titule bez pobede u prvenstvu nad Partizanom, a Partizan je uzeo 8, da naglasim OSAM titula bez pobede nad Zvezdom u tim godinama. 

 

Pa i taj period Partizana je mracan, sa sve sezonom bez poraza ili 26 pobeda iz 28 meceva.

 

Jednostavno, nije normalno da ekipa iz meca u mec ulazi toliko psihicki jaka da lagano pobedjuje sa 6:0, 3:0, 3:1, 4:0, 5:0 i onda ista ta ekipa protiv ekipe koja je u 10 kola imala 2 poraza u kojima je primila 3 gola, jedan remi, dve pobede u finisu ne moze da stvori sansu.

 

Kako ce bilo ko logicki da odgovori na tvrdnju da se svi sklanjaju protiv Crvene zvezde i da ne igraju na bod ili pobedu kao protiv Partizana? Nego cemo petu sezonu zaredom da se nasladjujemo sa 15/15 u ligi, kao da je to normalno, da aplaudiramo kad igraci razbijaju slabe odbrane i onda dodje ekipa koja igra bunker i ti ne mozes da sutnes na gol???!!!

 

Kao da protiv svih ostalih ekipa igra Real, a protiv Partizana neki Reims.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

Na sve ovo i Borjanova patkomerska izjava, apsolutno nedostojna kapitena FKCZ.

 

Prejadna izjava, nivo prepucavanja na velikom odmoru u redu za uzinu, drugi razred osnovne. Sutra bi mi dosao na razgovor i ribanje da sam na mestu Stankovica.

Edited by threepwood
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

Na sve ovo i Borjanova patkomerska izjava, apsolutno nedostojna kapitena FKCZ.

 

Slažem se da je nedostojna, ali sigurno su i njemu preko glave sve te izjave i kuknjave od prekoputa od trenera, igrača, bivših igrača, glumaca, bivših glumaca, kosmonauta, bauštelaca i inženjera...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, goldberg said:

 

Pa i taj period Partizana je mracan, sa sve sezonom bez poraza ili 26 pobeda iz 28 meceva.

 

Jednostavno, nije normalno da ekipa iz meca u mec ulazi toliko psihicki jaka da lagano pobedjuje sa 6:0, 3:0, 3:1, 4:0, 5:0 i onda ista ta ekipa protiv ekipe koja je u 10 kola imala 2 poraza u kojima je primila 3 gola, jedan remi, dve pobede u finisu ne moze da stvori sansu.

 

Kako ce bilo ko logicki da odgovori na tvrdnju da se svi sklanjaju protiv Crvene zvezde i da ne igraju na bod ili pobedu kao protiv Partizana? Nego cemo petu sezonu zaredom da se nasladjujemo sa 15/15 u ligi, kao da je to normalno, da aplaudiramo kad igraci razbijaju slabe odbrane i onda dodje ekipa koja igra bunker i ti ne mozes da sutnes na gol???!!!

 

Kao da protiv svih ostalih ekipa igra Real, a protiv Partizana neki Reims.

Majstore, koliko sam upucen, ti pises na temi superlige stanje nakon skoro svakog kola i komentarises kako ekipe u istoj guraju.

Vidi, ovde je sve stvar ciklusa, ali reci da Zvezda igra iskljucivo sklanjalice je vise nego smesna, obzirom na ozbljnu razliku u kvalitetu u odnosu na gotovo svakog protivnika, moze se reci da Pfk tu odskace.

Pitanje je zasto takva Zvezda ne napuni isti taj Pfk koji je slabijeg kvaliteta sto se danas i pokazalo u vecem delu meca, bez obzira na sve strasne stvari koje su sami igraci Zvezde pravili na svom delu terena. 

Evidentno se potpuno nepotrebno ulazi sa respektom i potrebom da se odradi rezultat na +8, sto je neprihvatljivo i jadno al tako je kako je.

Mnpgo toga je u srpskom fudbalu trulo, nista novo time nisam rekao, pa eto svi mi ovde i dalje pratimo taj mulj.

A da je mnogo prica cije govance visr smrdi- vazda ih je bilo i bice.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, goldberg said:

 

Pa i taj period Partizana je mracan, sa sve sezonom bez poraza ili 26 pobeda iz 28 meceva.

 

Jednostavno, nije normalno da ekipa iz meca u mec ulazi toliko psihicki jaka da lagano pobedjuje sa 6:0, 3:0, 3:1, 4:0, 5:0 i onda ista ta ekipa protiv ekipe koja je u 10 kola imala 2 poraza u kojima je primila 3 gola, jedan remi, dve pobede u finisu ne moze da stvori sansu.

 

Kako ce bilo ko logicki da odgovori na tvrdnju da se svi sklanjaju protiv Crvene zvezde i da ne igraju na bod ili pobedu kao protiv Partizana? Nego cemo petu sezonu zaredom da se nasladjujemo sa 15/15 u ligi, kao da je to normalno, da aplaudiramo kad igraci razbijaju slabe odbrane i onda dodje ekipa koja igra bunker i ti ne mozes da sutnes na gol???!!!

 

Kao da protiv svih ostalih ekipa igra Real, a protiv Partizana neki Reims.

Cime se nasladjujem, meni je najbitnije da Zvezda igra Evropu, a igramo je 4 godinu zaredom. Kakvi smo da smo, suplji smo na sve strane i imamo svakakve ljude u klubu ali to nije mali uspeh. Pogotovo sto smo do ove godine uvek u bitnim rundama kvalifikacije bili autsajderi. Sta nije jasno, protiv Salcburga, Kopenhagena, Jang Bojsa, Kelna, Arsenala, Liverpula, Napolija pa i protiv Olija mozemo da napravimo rezultate ali protiv Macve, Lucana i drugih ne mozemo da vezemo 10 pobeda?! Meni je Evropa jedino merilo. I onda znam da je titula zasluzeno, a da je uzmemo a ispadnemo od Kairata, e to je za mene vec sramota. Moze da bude izasluzena, da pobedimo Partizan kao sto i jesmo pod Bozovicem, ali bez Evrope nije to to. Zvezda nije postala velika zbog pobede u derbiju, nikad nam to nije bila opsesija vec Evropa! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mene jure dal imam masku u prevozu i na ulici a na Marakani se pravi bakljada posle gola :-/

Grobari ispred stadiona haos prave njih 200 okupljeno uz pivce i dzoint daju podrsku timu :-/

Saopstenja uprava na nivou mentalno retardiranih osoba :-/

Jadan fudbal sa 2,5 sanse na celom mecu :-/

Borjan koji izlece na 12 metara :-/

Nama je drugi napadac Pavkov :-/ 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Pa i taj period Partizana je mracan, sa sve sezonom bez poraza ili 26 pobeda iz 28 meceva.

 

Jednostavno, nije normalno da ekipa iz meca u mec ulazi toliko psihicki jaka da lagano pobedjuje sa 6:0, 3:0, 3:1, 4:0, 5:0 i onda ista ta ekipa protiv ekipe koja je u 10 kola imala 2 poraza u kojima je primila 3 gola, jedan remi, dve pobede u finisu ne moze da stvori sansu.

 

Kako ce bilo ko logicki da odgovori na tvrdnju da se svi sklanjaju protiv Crvene zvezde i da ne igraju na bod ili pobedu kao protiv Partizana? Nego cemo petu sezonu zaredom da se nasladjujemo sa 15/15 u ligi, kao da je to normalno, da aplaudiramo kad igraci razbijaju slabe odbrane i onda dodje ekipa koja igra bunker i ti ne mozes da sutnes na gol???!!!

 

Kao da protiv svih ostalih ekipa igra Real, a protiv Partizana neki Reims.

 

Pa realno Partizan je po hvalitetu drugi tim u ligi,velika praznina pa jos dva ili tri kluba koje mozemo nazvati hajde da kazemo tankim ili prosecnim ali ipak profi ekipama,ovo ostalo je neki amaterski nivo fudbala ...

Bolje bi pitanje bilo kako je Parizan uspeo da izgubi od takvih ekipa nego kako je Zvezda uspela da ih ubedljivo dobije ...

Osim toga gledao si verovatno meceve CZV sa Spartakom i Proleterom, nisu oni bili rutiniranje ili gazenje kako predstavljas,naprotiv jedva smo ih dobili...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mare80 said:

 

Pa realno Partizan je po hvalitetu drugi tim u ligi,velika praznina pa jos dva ili tri kluba koje mozemo nazvati hajde da kazemo tankim ili prosecnim ali ipak profi ekipama,ovo ostalo je neki amaterski nivo fudbala ...

Bolje bi pitanje bilo kako je Parizan uspeo da izgubi od takvih ekipa nego kako je Zvezda uspela da ih ubedljivo dobije ...

Osim toga gledao si verovatno meceve CZV sa Spartakom i Proleterom, nisu oni bili rutiniranje ili gazenje kako predstavljas,naprotiv jedva smo ih dobili...

 

Pa nije Partizan samo izgubio ta dva meca, Partizan je igrao 1:1 sa Metalcem i slavio na gostovanjima Napretku i Zlatiboru nakon penala, uz mucenje protiv Backe.

 

I to nije samo sada tako, prosle sezone bi Vojvodina bila druga da se nisu izblamirali protiv Indjije, ma u svakoj sezoni je Partizan imao oko 60% pobeda u sezoni. Sto znaci da uopste nisu toliko bolji od Vojvodine, TSC, Cukarickog, Radnickog. Jesu bolji, ali nije to razlika kao u kosarci.

 

Dva od deset meceva si naveo gde nije bilo rutiniranje, to je premalo. A nije ni bitno, iz sezone u sezonu se obaraju prethodni rekordi, stoje sve pobede osim protiv Partizana i naravno da na konto toga imas 8 bodova prednosti i to slavis.

 

Neka se oni lepo muce protiv svakog drugog bunkera u ligi i sve ce biti u redu. Da ne gledamo rapsodije i cetiri gola u mrezi nejakih rivala koji ravnopravno igraju protiv Partizana.

 

Pa Terzic je Partizan smestio sa Cukarickim i Radnickim, pa vidim da Cukarickom uvek lagano uvalimo 3 gola, a Stojkovic se dosadjuje protiv nas.

Link to comment
Share on other sites

@goldberg i Čukarički i Radnički su odigrali otvorenije protiv nas nego Partizan. Razlog je što su rano dali gol i povukli se u blok na svoju polovinu da pokušaju da uvaljaju još koji iz kontre, što im je umalo uspelo. Imaju dosta kvalitetniju sredinu terena od svih pomenutih ekipa i jako dobro su stajali na terenu večeras. Partizan godinama unazad ima problem sa postavljenom odbranom i bunkerom, kada neko igra protiv njih kao oni protiv nas večeras. Kada ih neko napada mnogo bolje igraju jer imaju kvalitetnu sredinu terena i brze napadače. To je cela suština.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Knipex said:

@goldberg i Čukarički i Radnički su odigrali otvorenije protiv nas nego Partizan. Razlog je što su rano dali gol i povukli se u blok na svoju polovinu da pokušaju da uvaljaju još koji iz kontre, što im je umalo uspelo. Imaju dosta kvalitetniju sredinu terena od svih pomenutih ekipa i jako dobro su stajali na terenu večeras. Partizan godinama unazad ima problem sa postavljenom odbranom i bunkerom, kada neko igra protiv njih kao oni protiv nas večeras. Kada ih neko napada mnogo bolje igraju jer imaju kvalitetnu sredinu terena i brze napadače. To je cela suština.

 

Pa to svaka ekipa u ligi treba da igra protiv Crvene zvezde.

 

Sta otvaranje, sta izlazenje kao da nije bitno da li ce da se primi gol. Opstrukcija igre i cekanje kontri. Naravno, stoji da su oni kvalitetniji, stoji da drugima to nece uvek uspevati, ali na svakom cetvrtom mecu bi trebalo da se poklope neke stvari i Crvena zvezda ostane bez dva ili tri boda.

 

Na kraju krajeva, prica se da Partizan stalno vrsi opstrukciju igre i igra bunker, Crvena zvezda se muci i ima samo 2 pobede u 15 meceva, a nisu problem drugi bunkeri i opstrukcija igre. Nesto tu ne stima.

 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, goldberg said:

 

Pa to svaka ekipa u ligi treba da igra protiv Crvene zvezde.

 

Sta otvaranje, sta izlazenje kao da nije bitno da li ce da se primi gol. Opstrukcija igre i cekanje kontri. Naravno, stoji da su oni kvalitetniji, stoji da drugima to nece uvek uspevati, ali na svakom cetvrtom mecu bi trebalo da se poklope neke stvari i Crvena zvezda ostane bez dva ili tri boda.

 

Na kraju krajeva, prica se da Partizan stalno vrsi opstrukciju igre i igra bunker, Crvena zvezda se muci i ima samo 2 pobede u 15 meceva, a nisu problem drugi bunkeri i opstrukcija igre. Nesto tu ne stima.

 

Jel si svestan šta pišeš? Pa jedva smo dočekali da gledamo malo fudbala u našoj ligi, da ne igraju svi bunker sa 10 igrača a ti sad kažeš da svi treba da igraju na 0:0. Ne igraju ni sa Partizanom tako nego igraju defanzivno orjentisani na kontre, kao i protiv Zvezde, ali ne klasičan bunker sa opstrukcijom igre od prvog minuta ala Javor. Zašto baš na svakom četvrtom meču? Meni deluje da ti nisi gledao sve utakmice Zvezde ove sezone nego pišeš napamet na osnovu rezultata. Dakle Liverpul i Siti to mogu da izvedu u ligi sa mnogo kvalitetnijim ekipama a Zvezda ne može u našoj ligi gde je po kvalitetu i novcu uloženom u tim, ako izuzmemo Partizan, niko nije miljama blizu.

 

Sve sam utakmice gledao i ne videh da se i jedna ekipa sklanjala, a znam kako to izgleda. Jednostavno nije bilo ni potrebe za tim. Uostalom dovoljno je što sudije navlače za Zvezdu i Partizan, i kad treba i kad ne treba, po navici.

 

Uostalom ne priča se da Partizan to stalno radi nego da je večeras tako igrao zbog povoljne situacije i ranog gola. Kako bi neko to mogao da napiše posle prošlog derbija.

Link to comment
Share on other sites

Budalaštine. Nama se spočitavaju osvojene titule. Ne kupovi, nego titule. U naše poslednje 4 šampionske sezone skor je u večitim derbijima, znači onim koji se igraju u prvenstvu 4-6-1 ne računajući derbi juče. Mogli smo još koji da dobijemo, ona prvo pod Milojem posle Krasnodara ili onaj kad je Benu poništen gol. Oni  su od 2001-2008 osvojili 4 titule BEZ POBEDE u derbijima sa skorom 0-3-6. Čak nas ni u kupu u tom periodu nisu dobijali već smo ih pobedili 2 puta u polufinalima 2004 i 2005. Tako da te priče o lažnim šampionima ne piju vodu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Knipex said:

Jel si svestan šta pišeš? Pa jedva smo dočekali da gledamo malo fudbala u našoj ligi, da ne igraju svi bunker sa 10 igrača a ti sad kažeš da svi treba da igraju na 0:0. Ne igraju ni sa Partizanom tako nego igraju defanzivno orjentisani na kontre, kao i protiv Zvezde, ali ne klasičan bunker sa opstrukcijom igre od prvog minuta ala Javor. Zašto baš na svakom četvrtom meču? Meni deluje da ti nisi gledao sve utakmice Zvezde ove sezone nego pišeš napamet na osnovu rezultata. Dakle Liverpul i Siti to mogu da izvedu u ligi sa mnogo kvalitetnijim ekipama a Zvezda ne može u našoj ligi gde je po kvalitetu i novcu uloženom u tim, ako izuzmemo Partizan, niko nije miljama blizu.

 

Sve sam utakmice gledao i ne videh da se i jedna ekipa sklanjala, a znam kako to izgleda. Jednostavno nije bilo ni potrebe za tim. Uostalom dovoljno je što sudije navlače za Zvezdu i Partizan, i kad treba i kad ne treba, po navici.

 

Uostalom ne priča se da Partizan to stalno radi nego da je večeras tako igrao zbog povoljne situacije i ranog gola. Kako bi neko to mogao da napiše posle prošlog derbija.

 

Pa naravno da ne treba da stanu svi ispred gola bez pokusaja da ugroze Borjana, kao sto ne treba ni da se zalecu kao da su ravnopravni.

 

Prosla sezona u PL je bila anomalija, u ostalim sezonama su sampioni stvarno gubili bodove u svakom cetvrtom kolu. Pri cemu je M City osvajao titule u situacijama kad je bio mnogo dominantniji od ostalih ekipa i mnogo je veca razlika bila nego izmedju Crvene zvezde i Cukarickog.

 

Ne mozes da kazes da je Partizan blizu, a drugi su daleko miljama, ako u ovoj sezoni imamo poredak 31, 23, 23, 21, 20 u prosloj 78, 64, 62, 59, u pretprosloj 84, 75, 54, 54 (Partizan je tim sa 54 boda), pa u jos jednoj sezoni 82, 54, 53, 46.

 

Ja uopste ne pricam o situaciji kad igraci nisu koncentrisani i promasuju sanse, pricam o mecu u kojem je Stojkovic mogao da se skloni sa gola i Partizan ne bi izgubio. To govori o jalovom napadu koji odjednom dobije krila na Banovom brdu i isto u osakacenom sastavu lagano uvali domacinima 3 gola.

 

Pri tome je i Partizan (i Radnicki u jednoj sezoni) imao u svoje vreme te bolesne serije nepobedivosti i serije pobeda, to se sada samo obrnulo. I uvek je isto, Crvena zvezda lagano dodje do 8, 9, 10 pobeda, naleti Partizan, osvoji se bod ili nula, pa opet serija pobeda, pa se ostavi bod na +milion. Nadji mi bilo koju ligu, izuzmi najjaceg protivnika i nadji mi tim sa takvom statistikom.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Aiwas said:

Budalaštine. Nama se spočitavaju osvojene titule. Ne kupovi, nego titule. U naše poslednje 4 šampionske sezone skor je u večitim derbijima, znači onim koji se igraju u prvenstvu 4-6-1 ne računajući derbi juče. Mogli smo još koji da dobijemo, ona prvo pod Milojem posle Krasnodara ili onaj kad je Benu poništen gol. Oni  su od 2001-2008 osvojili 4 titule BEZ POBEDE u derbijima sa skorom 0-3-6. Čak nas ni u kupu u tom periodu nisu dobijali već smo ih pobedili 2 puta u polufinalima 2004 i 2005. Tako da te priče o lažnim šampionima ne piju vodu. 

 

Kupovi? Pa ne mozes da spocitavas ono sto nije osvajano.

 

Eto vidis, 1 pobeda u 11 meceva. Nad ekipom koja na pola gostovanja u ligi uopste nije apsolutni favorit i tako vec godinama.

 

Osvajala bi Crvena zvezda titule zato sto je najbolji tim u ligi. Spocitava se to da, ako Vojvodina, Cukaricki, TSC, Radnicki mogu da pobede Partizan ili remiziraju sa Partizanom, da mogu da pobede Crvenu zvezdu ili remiziraju sa Crvenom zvezdom. 

 

Sto se tice te serije od 2001 - 2008, pa imali su navijaci Partizana neku parolu sa menjanjem titula za pobedama u derbiju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...