Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

On 10/20/2020 at 7:28 AM, mister-no said:

A jbt koliko pisanije oko najjednostavnije stvari na svetu. U svaki derbi uđemo sa velikom bodovnom zalihom tako da nam je remi sasvim dovoljan. Možda ne bi trebalo da bude tako ali takva je psihologija.
Onda obično to Partizanu bude utakmica sezone, naročito u kupu, ili život ili smrt, dok se mi sa titulom u džepu skupljamo po splavovima. Možda ne bi trebalo da bude tako, ali takvi su fudbaleri i takva je psihologija. Tako je bivalo i u obrnutom slučaju. Sudije uvek i svuda sviraju u korist velikih, i kod nas podjednako i Zvezdi, i Partizanu..
Sve drugo je najobičniji grobarski spin jer pučanstvu valja opravdati sav taj neuspeh i sopstveno bitisanje u istom. E sad što neki popiju spin pa ovde smaraju, šta da se radi.

 

Prilicno mi je verodostojno ovo tvrdjenje.

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/konacno-otkrivamo-ko-je-najveci-klub-regiona/368771

 

Edited by John Terry
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Juan said:

Baš tiho danas pred meč, da li to sluti na dobro 🙂

Tesko da ista dobro moze biti veceras, ali ako postoji manje bitan mec koliko god to zvucalo suludo jer je prvi u grupi, onda je to vecerasnji.

Ukoliko zaista Katai ima probleme sa primicacem, treba ga cuvati za meceve u naredne dve nedelje, oni ce nam opredeliti sanse za prolaz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manoly said:

Tesko da ista dobro moze biti veceras, ali ako postoji manje bitan mec koliko god to zvucalo suludo jer je prvi u grupi, onda je to vecerasnji.

Ukoliko zaista Katai ima probleme sa primicacem, treba ga cuvati za meceve u naredne dve nedelje, oni ce nam opredeliti sanse za prolaz.

 

Bukvalno. Prvi mec u grupi, gostovanje protiv tima koji bi trebalo da se proseta kroz grupu. Zaista nebitno. Sta god bude bice, ako slucajno uzmemo bod, sreci nema kraja. Ali, iskreno, rutinskih 3-0 za njih.

Link to comment
Share on other sites

 
Bukvalno. Prvi mec u grupi, gostovanje protiv tima koji bi trebalo da se proseta kroz grupu. Zaista nebitno. Sta god bude bice, ako slucajno uzmemo bod, sreci nema kraja. Ali, iskreno, rutinskih 3-0 za njih.

Jel si ti bese pricao posle zdrijeba da Hofe nije nikakav bauk i da se moze igrati s njima?
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sprivel said:


Jel si ti bese pricao posle zdrijeba da Hofe nije nikakav bauk i da se moze igrati s njima?

 

Da. Ali iz ugla da se nikoga ne treba plasiti. Ljudi su poceli da panice kao da je neka kataklizma. Covece, samo hrabro, cega se plasis? Najgore sto moze da se desi je ubedljiv poraz, pa sta? Ne treba uci u utakmicu sa vec spoustenim gacama.

Link to comment
Share on other sites

Čuj nebitan meč u LE🙂

 

Kao da je FKCZ u rangu najbogatijih evropskih klubova pa mu je ispod časti da igra negde tamo po Nemačkoj a da to nije Minhen.

Ne treba bežati od istine a istina je da smo nespremni i z aovo takmičenja ali uprkos svemu ja se kao navijač nadam pozitivnom rezultatu, mad iskreno gledaću košarku u to vreme

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

 

Da. Ali iz ugla da se nikoga ne treba plasiti. Ljudi su poceli da panice kao da je neka kataklizma. Covece, samo hrabro, cega se plasis? Najgore sto moze da se desi je ubedljiv poraz, pa sta? Ne treba uci u utakmicu sa vec spoustenim gacama.

Mislim da ne mozemo da im pariramo na vise polja, tako da svakako jesu ozbiljan rival, bez obzira na spustene gace ili ne.

Poenta je das nemamo puno toga da ponudimo u ovakvom mecu, jos bez dva/tri najvaznija srafa u 11 stvari su jasne.

Niti igramo evro meceve na nekom nivou, niti ce veza ojacana sa dva dmf koja se ocekuja biti u bilo kom smislu konkurentna Hofenhajmu iako i oni imaju probleme sa ekipom.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam po prirodi veliki optimista, ali iskreno, nakon ovog derbija od vikenda, ne mogu da kazem da ocekujem bilo sta sem da u utakmicu ne udjemo kao usrane grlice vec kao muskarci. Ali bojim se da ce grlice da pobede.

 

Jos jedno mi je neverovatno, a to je da Dejan Stankovic, covek koji je imao impresivnu karijeru, makar ne ume da svoje igrace "nabrija" za utakmicu. Jebes strucnost, ali da ne moze da ih motivise, a igrao covek pod Murinjom.

Link to comment
Share on other sites

Deki je zaboravio sta mu je Murinjo pokazivao kada je u finalu protiv Bavaraca ulazio u igru. Sve sto Deki treba da radi igracima staje u onaj pokret rukom Murinja. Motivacija za borbu do poslednjeg atoma snage, za napaljenost, energiju, hrabrost,  oštrinu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...