Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Moze li neko da nam sredi odbranu? Ako ne zna Stankovic, moze li neki pomocnik? Napred cemo se bar snaci i na individualni kvalitet, ali odbrana jos od prvog kola na neke smesne situacije jos smesnije reaguje i svako nam se doseta do sesnaesterca. Na odbitak, srecu, ne znam ni ja kako sve, ali tako ce nas puniti jace ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Sad jos stoper, bek i centralni vezni u finisu prelaznog roka.

 

Budimo realni, mi sa ovim timom necemo osvojiti vise od 4 boda u grupi. Cak i Ararat je bila tesna utakmica, a takvi mecevi fale u nasoj ligi (pa da pobedis prilicno srecno). Gostovanje u Lucanima i ovo sada - nebo i zemlja.

 

Prodati Jovancica, angazovati stopera ili desnog beka koji moze i na levu stranu i centralnog veznog.

 

Sto se tice zreba, iz prvog sesira moze bilo ko. Iz treceg Molde, Cluj, Hapoel, bas je puno jakih imena tu. Iz cetvrtog, Dundalk.

Link to comment
Share on other sites

Desnog beka, a imamo vec 2 desna beka? Pa jos desni, a da moze i levo 😁 Centralnog veznog pored Sanoga, Petrovica, Nikolica i Ivanica? Stoper ili desni bek koji moze i levo 🤔

 

 

Borjan, Popovic

 

Gobeljic, Gajic, Rouz, Erakovic, Pankov, Milunovic, Rodic, ?

 

Sanogo, Nikolic, Ivanic, Petrovic

 

Katai, Kanga, Gavric, Radulovic, ?

 

Falcineli, Pavkov

Edited by Selektor
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Selektor said:

Desnog beka, a imamo vec 2 desna beka? Pa jos desni, a da moze i levo 😁 Centralnog veznog pored Sanoga, Petrovica, Nikolica i Ivanica? Stoper ili desni bek koji moze i levo 🤔

 

 

Borjan, Popovic

 

Gobeljic, Gajic, Rouz, Erakovic, Pankov, Milunovic, Rodic, ?

 

Sanogo, Nikolic, Ivanic, Petrovic

 

Katai, Kanga, Gavric, Radulovic, ?

 

Falcineli, Pavkov

 

Zar nije ovde Spiridonovic? Ne moze da igra u prvoj postavi, ali sigurno ce biti u rotaciji barem za domace livade.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Zar nije ovde Spiridonovic? Ne moze da igra u prvoj postavi, ali sigurno ce biti u rotaciji barem za domace livade.

Zaboravio sam na njega. Onda i ne treba krilo, ali da i Radulović dobije šansu. 

 

Znaci samo zamena za Degeneka i levi bek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Selektor said:

Desnog beka, a imamo vec 2 desna beka? Pa jos desni, a da moze i levo 😁 Centralnog veznog pored Sanoga, Petrovica, Nikolica i Ivanica? Stoper ili desni bek koji moze i levo 🤔

 

 

Borjan, Popovic

 

Gobeljic, Gajic, Rouz, Erakovic, Pankov, Milunovic, Rodic, ?

 

Sanogo, Nikolic, Ivanic, Petrovic

 

Katai, Kanga, Gavric, Radulovic, ?

 

Falcineli, Pavkov

 

Kad igra Gobeljic desna strana napada ne postoji. Kad igra Gajic desna strana odbrane ne postoji.

 

Levog beka imamo, samo nam treba zamena jer ga nemamo za svih 90 minuta.

 

Ivanic i Nikolic ne mogu da igraju u LE na poziciji centralnog veznog, jer mi jedino mozemo da igramo 4-2-3-1 kao kod Milojevica: dvojica koji kvare igru, jedan majstor na AMF, brza krila i spic. Ili je Ivanic visak ili je Kanga visak.

 

Umesto Krsticic - Donald ili Krsticic - Jovicic, sada nam treba Sanogo - pojacanje. Petrovic na klupu, Nikolic u LLSL, Ivanic da ulazi umesto Kange.

Link to comment
Share on other sites

Samo me zanima gde su sad oni sto su posle promasenog penala pisali "Falsineli" i slicno...

Italijan za razliku od nasih napadaca ima skolovanu napadacku kretnju, i svako ko gleda fudbal, a ne samo golove, uziva u njegovoj igri, covek konstantno ulazi vuce stopere, bekove.. i to otvara dodatni prostor krilima sto je odma veliki plus u igri. 

Inace kad smo kod krila, kako nas je lepo smutio Mrkela sa jos jednim njegovim iskopanim biserom Spiridonovicem, kojeg prosralo nesto u prvim tekmama i sad mu se gubi trag😂

 

Edited by Neme
Ne RSB na forumu.
Link to comment
Share on other sites

Немој само Милан али не зато што је казнена експедиција, него већ видим Дркелу код бурегџија како препричава чувени тромеч. Повратио бих.

Из 4. шешира прижељкујем Омонију. Да видимо тренера по 2 аспекта, да ли је у стању да опере пензосе и да ли је у стању да усади играчима у спорту врло битну вољу за реванш.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

Ivanic i Nikolic ne mogu da igraju u LE na poziciji centralnog veznog, jer mi jedino mozemo da igramo 4-2-3-1 kao kod Milojevica: dvojica koji kvare igru, jedan majstor na AMF, brza krila i spic. Ili je Ivanic visak ili je Kanga visak.

 

Milojevic nije trener Zvezde. A i kod njega je Ivanic igrao na 8 protiv YB i Oly... ti što kvare igru, obično se ispostavi da pokvare nasu i da ne mozemo da iznesemo loptu pod pritiskom. Radije cu da gledam Nikolica nego te što kvare.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

jer mi jedino mozemo da igramo 4-2-3-1 kao kod Milojevica: dvojica koji kvare igru,

Aman više sa tim što kvare igru, to je klasična izmišljotina naših "stručnjaka", nama treba neko da pravi igru, a sa tom taktikom u kojoj ubacujemo faktički još dva defanzivna igrača, naša igra će svakako da bude loša i negledljiva, a opet ni to nije garant da će rezultatski bilo šta da se promeni.

Nama u prvom planu treba jačanje fizičke spreme i ne razumem kako to ne možemo godinama da rešimo. Drugo, da se ja pitam kategoriju defanzivni vezini bi trebalo da zaboravimo. U defanzivnim zadacima kada se tim brani treba da učestvuje maltene ceo tim, tako što će da pritiska protivnika od njegove polovine sa jačim ili slabijim presingom, tako da za zadnjim veznim nema nikakve potrebe. 

Sa druge strane Nikolić, koga si obeležio kao igrača za našu ligu, trenutno je značajniji u polju i od Ivanića i od Kange, tako da ne vidim razlog da se gura u stranu i da se umesto njega dovodi drugi igrač, pošto će nam Nikolić trebati i značiti, a teško da ćemo moći da dovedemo boljeg igrača.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mister-no said:

Vejinović i taj Rouz se pominju..

Rouz može da bude zanimljiv, posebno ako se napravi dil Garsia - Rose.

 

Što se tiče Vejinovića, iskreno ne znam koji će nam krasni, ali dobro.

 

edit. Kada je žreb?

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Juan said:

edit. Kada je žreb?

U 13h

 

@Manoly brži u fotofinišu pa da dodam barem "šešire" :classic_smile:

 

PRVI ŠEŠIR: Arsenal, Totenhem, Roma, Napoli, Benfika, Bajer, Viljareal, CSKA Moskva, Braga, Gent, PSV, Seltik.

DRUGI ŠEŠIR: Dinamo Zagreb, Sparta, Slavija, Ludogorec, Jang bojs, Crvena zvezda, Rapid, Lester, Karabag, PAOK, Standard, Real Sosijedad.

TREĆI ŠEŠIR: Granada, Milan, AZ, Fejnord, AEK, Makabi Tel Aviv, Rendžers, Molde, Hofenhajm, LASK, Hapoel Bir Ševa, Kluž.

ČETVRTI ŠEŠIR: Zarja, Lil, Nica, Rijeka, Dandalk, Slovan, Antverpen, Leh, Sivaspor, Volfsberger, Omonija, CSKA Sofija.

Edited by Knipex
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne sviđa mi se ovo uopšte jer je Degenek bio očajan ove jeseni. Možda je to bila posledica toga što je glavom već bio van Zvezde, voleo bih da je tako, ali nimalo nisam siguran.

Quote

 

Umesto planirane selidbe u Gent - odlučeno je da Degenek ostane u Crvenoj zvezdi i predvodi odbranu i ove jeseni, što će svakako biti veliko pojačanje za Dejana Stankovića koji tako sada ne mora da traži pojačanja u poslednja tri dana prelaznog roka.

Degenek je posle pobede u Nikoziji izjavio da se nada da će Zvezda u grupnoj fazi Lige Evrope osvojiti dosta bodova, a potom se oglasio i na Twitteru...

Navijački portal "Red Star Belgrade" javlja da se u međuvremenu desio preokret i da od transfera u Gent vrednog 1,7 miliona nema ništa, tako da će Degenek nastaviti da nosi dres Crvene zvezde za koju je do sada odigrao 82 meča i dao tri pogotka.

 

Mondo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Knipex said:

PRVI ŠEŠIR: Arsenal, Totenhem, Roma, Napoli, Benfika, Bajer, Viljareal, CSKA Moskva, Braga, Gent, PSV, Seltik.

DRUGI ŠEŠIR: Dinamo Zagreb, Sparta, Slavija, Ludogorec, Jang bojs, Crvena zvezda, Rapid, Lester, Karabag, PAOK, Standard, Real Sosijedad.

TREĆI ŠEŠIR: Granada, Milan, AZ, Fejnord, AEK, Makabi Tel Aviv, Rendžers, Molde, Hofenhajm, LASK, Hapoel Bir Ševa, Kluž.

ČETVRTI ŠEŠIR: Zarja, Lil, Nica, Rijeka, Dandalk, Slovan, Antverpen, Leh, Sivaspor, Volfsberger, Omonija, CSKA Sofija.

 

Evo ja tipujem po 5 iz svakog sesira, Ako sam pogodio sastav grupe bicu zadovoljan zrebom. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...