Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Ovaj tim ima mnogo veci potencijal od onoga sto igra. Ako Deki ima volje da radi i uci, sa ovom ekipom moze samo da raste.

 

LE nam je po meri. Igracemo takmicarski fudbal i to me raduje. Degenek i Ben su bivsi. Mislim da cemo dovesti onog Rouza.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Ovaj tim ima mnogo veci potencijal od onoga sto igra. Ako Deki ima volje da radi i uci, sa ovom ekipom moze samo da raste.

 

LE nam je po meri. Igracemo takmicarski fudbal i to me raduje. Degenek i Ben su bivsi. Mislim da cemo dovesti onog Rouza.

Ovo znaci da Gavric ostaje ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Ovaj tim ima mnogo veci potencijal od onoga sto igra. Ako Deki ima volje da radi i uci, sa ovom ekipom moze samo da raste.

 

LE nam je po meri. Igracemo takmicarski fudbal i to me raduje. Degenek i Ben su bivsi. Mislim da cemo dovesti onog Rouza.

Ozbijlan vezni rad i napad ima
Sanogo-Ivanic/Nikolic
Gavric-Kanga-Katai
Diego 
Je ozbiljan tim. Jos da nam se padne neka fina grupa Omonia/Dundalk iz 4 sesira i neka pristojna iz 3 i da se napadne zima.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Markoss said:

Ovaj tim ima mnogo veci potencijal od onoga sto igra. Ako Deki ima volje da radi i uci, sa ovom ekipom moze samo da raste.

 

LE nam je po meri. Igracemo takmicarski fudbal i to me raduje. Degenek i Ben su bivsi. Mislim da cemo dovesti onog Rouza.

Ima li nekog iznenadjenja u vidu 300k+20% iz LLSL ili najtalentovanijeg CG omladinca?

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Padaju favoriti kao domine. Ispade i Bazel kuci od CSKA Sofije. Sporting gubi 1-3. Ovo je dobro jer ce Molde i Hofenhajm da izadju iz 4. sesira. A i Kluz verovatno. Mogli bi da izadju i Lil i Nica i ne mora niko vise 😄 

Apoel, Plzen, Kopenhagen, Bazel, Sporting verovatno, Galata... Mi smo se provukli...

Kako je krenulo, mogli smo i do prvog sesira 😛

 

 

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ozbijlan vezni rad i napad ima
Sanogo-Ivanic/Nikolic
Gavric-Kanga-Katai
Diego 
Je ozbiljan tim. Jos da nam se padne neka fina grupa Omonia/Dundalk iz 4 sesira i neka pristojna iz 3 i da se napadne zima.

 

Polako

 

Falcineliji je pokazao da je mozda i dobar napadac ali tesko da je na nivou zdravog Boacija

 

Da li je Sanogo bolji od Donalda, Nikolic i Ivanic od Krsticica? Isto pitanje, posebno jer ni Omonija ni Ararat ni Tirana nisu ozbiljni evropski klubovi, tako da Ivanic i Nikolic tek treba da se pokazu

 

Isto je pitanje koliko moze Kanga, trenutno je daleko od korisnog igraca

 

Katai pravi razliku, Gavric mora da bude starter

 

Slazem se da ima potencijala da ovo mozda bude i najozbiljnija ofanziva i vezni u poslednje 4 godine ali pitanje je da li ce Stankovic uspeti to da iskoristi i ukombinuje

Odbrana nam je svakako najslabija karika, svi ovi igraci su losiji nego ranije

 

Fale nam stoper i bek, a i jaca klupa, stv ne mozemo da se oslonimo na Jovancu ili Njegosa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Valensija said:

Sjeca favorita. Ispadose: Bazel, Sporting, Šarloa...😛

 

Jedan komentar sa fejsa... 😄 

 

Ima nesto i u nauci o imenima, ne moze Sarlroa da bude uspesan fudbalski klub... sa takvim imenom moze da bude jedino sampon za ostecenu kosu...

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...