Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Ko je Velja?

 

BTW, kakva sklanjalica, kakvi bakrači i slične gluposti, rašrafili smo ih, realno smo trebali deset golova da damo. 

To sa sklanjalicom je interna zajebancija ovde, ovi danas izgibose da nas dobiju. 

Nego se cesto prica da nam se svi po srpskim livadama sklanjaju, pa eto malo sale i komike...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li igraju ovako i protiv grobara, ali Spartak je bio ekstra motivisan i naložen. Muški su cepali, jedino što mi je smetalo skakanje na svaku odluku celog tima i klupe, naprave faul pa se krste redom.
A drago mi je da su nas naterali da odigramo drugo poluvreme kakvo nismo dugo. Nije tu bilo nekih lepih poteza, ali dinamika, tempo, trčanje, želja.. Baš dobra utakmica, i suđenje dobro osim toga nad Krstovićem ali slađe je ovako..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

 

Ko je Velja?

 

BTW, kakva sklanjalica, kakvi bakrači i slične gluposti, rašrafili smo ih, realno smo trebali deset golova da damo. 

 

Trebalo je i Napoli nama da da 10 komada, pa je ostalo 0:0.

 

Uopste nije problem u jednoj pobedi kada se gleda izolovano, problem je u obrascu na sirem uzorku, a on kaze - 20 pobeda i jedan remi ako ne racunamo Partizan.

 

Te price na stranu, 2:2 protiv Milana je nekako najgori rezultat - nada postoji, ali je opet jako mala, pogotovo kad se zna na sta nam lici odbrana. Ti nereseni rezultati sa golovima na domacem terenu znace da moramo tamo da damo 2 gola ili da ne primimo nijedan, a i jedno i drugo je pakleno tesko.

 

Opet, ovo je mozda i najbolji rezultat srpskog klupskog fudbala nakon dosta godina (i Partizanovih 1:1 u 1/8 finala protiv CSKA).

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Tony said:

Nisi ti u pravu nizašta!

 

Hoces da kazes da Velja igra odlicno? Decko je sprdnja od fudbalera, plus nije ni mlad vise. Bolje da smo sotavili Vulica koji je za Velju Pol Skols licno

 

Pankov je rupcaga, jedina sreca je sto tesko moze da ponovi onakav mec

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

 

Trebalo je i Napoli nama da da 10 komada, pa je ostalo 0:0.

 

Uopste nije problem u jednoj pobedi kada se gleda izolovano, problem je u obrascu na sirem uzorku, a on kaze - 20 pobeda i jedan remi ako ne racunamo Partizan.

 

Te price na stranu, 2:2 protiv Milana je nekako najgori rezultat - nada postoji, ali je opet jako mala, pogotovo kad se zna na sta nam lici odbrana. Ti nereseni rezultati sa golovima na domacem terenu znace da moramo tamo da damo 2 gola ili da ne primimo nijedan, a i jedno i drugo je pakleno tesko.

 

Opet, ovo je mozda i najbolji rezultat srpskog klupskog fudbala nakon dosta godina (i Partizanovih 1:1 u 1/8 finala protiv CSKA).

Kako ti više ne dosadi čoveče. Ja verujem da te pola ljudi odavde više i ne čita. Promeni ploču.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce Ivanic i Falko biti spremni za Milan, posto se vuku neke info po portalima da su roviti.

 

Ovaj tim ima dobru podlogu za naredne kvalifikacije za LS, uz pojacanja u zadnoj liniji mi imamo snage da se suprostavimo svim povlascenim timovima 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...