Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Moram da priznam da je mene Srnić prijatno iznenadio u prvoj utakmici protiv Milana. S obzirom da se, kako stvari stoje, ne odustaje od igre sa 3 štopera jedini Srnić ostaje kao izbor za beka jer Gobeljić će da igra štopera (Majko mila...). Iskreno, pre bih njega probao na beku nego Gobeljića i u formaciji sa 2 štopera i 2 beka.

 

Imam neki loš osećaj da ćemo crći negde oko 60-65. minuta i da će posle toga biti pitanje koliko ćemo primiti.

Edited by Knipex
Slovo
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Knipex said:

Moram da priznam da je mene Srnić prijatno iznenadio u prvoj utakmici protiv Milana. S obzirom da se, kako stvari stoje, ne odustaje od igre sa 3 štopera jedini Srnić ostaje kao izbor za beka jer Gobeljić će da igra štopera (Majko mila...). Iskreno, pre bih njega probao na beku nego Gobeljića i u formaciji sa 2 štopera i 2 beka.

 

Imam neki loš osećaj da ćemo crći negde oko 60-65. minuta i da će posle toga biti pitanje koliko ćemo primiti.

Ne kazem da fizicki i trkacki mozemo da pariramo ekipama iz liga petice, ali ovaj tim  Zvezde pokazao je zavidan stepen fizicke spreme u odnosu na mnoge prethodne koje smo gledali. Eto i prvi mec protiv Milana, iako su oni igrali manjim gasom, pokazao je da se trci, do samog kraja smo izdrzali tempo meca, drzali loptu iako je to bila njihova taktika.

Naravno da smo apsolutni autsajder veceras, nema zbora, ali fudbal koji Deki forsira trazi dosta spreme, uz to po meni veceras necemo krenuti grlom u jagode, bice tu i cekanja i zavisice od razvoja situacije.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Manoly said:

Ne kazem da fizicki i trkacki mozemo da pariramo ekipama iz liga petice, ali ovaj tim  Zvezde pokazao je zavidan stepen fizicke spreme u odnosu na mnoge prethodne koje smo gledali. Eto i prvi mec protiv Milana, iako su oni igrali manjim gasom, pokazao je da se trci, do samog kraja smo izdrzali tempo meca, drzali loptu iako je to bila njihova taktika.

Naravno da smo apsolutni autsajder veceras, nema zbora, ali fudbal koji Deki forsira trazi dosta spreme, uz to po meni veceras necemo krenuti grlom u jagode, bice tu i cekanja i zavisice od razvoja situacije.

Sve znam, ali mnogo je rovitih i povređenih igrača. 

Link to comment
Share on other sites

Milan

Donnaruma
Calabria - Tomori - Romagnoli - Hernandez
Meite - Kessie
Castillejo - Calhanoglu - Krunic
Leao

Zvezda

Borjan
Pankov - Degenek - Gobeljic
Gajic - Kanga - Sanogo - Srnic
Ben - Falco
Falcineli

Kod MIlana je najveca promena Calabria umesto Kalulua. To je bas veliki plus za njih. Takodje,plus je I Calhanoglu u 11. Krunic ce levo,Leao umesto indisponiranog Mandzukica koji je ionako vise igrac za NK Osijek nego za AC Milan ovih dana..
Posle beogradske utakmice,navijaci su komentarisali da se tim cuvao za derbi,da tako treba gledati na remi..Krunic je bio hvaljen,Meite i Kalulu najvise kudjeni,kao i Rebic koji zaista u poslednje vreme pruza blede partije. Kalulua sada nece biti,Meite je opet najavljen. U medjuvremenu ih je Inter preslisao..MIlan jeste definitivno zapao u igracku i rezultatsku krizu.

Zato sam mislio da ce i revans biti potpuno otvoren i da ce bukvalno jedan gol odluciti o tome ko prolazi u osminu finala. Ne zato sto mislim da je Zvezda silna,vec zato sto Milan pruza sansu..pa, svima. Nemam sumnje da ce i veceras u fudbalskoj katedrali,kultnom San Siru,Zvezda docekati svoje prilike. Da li ce ih (is)koristiti - drugi je par stucni. Bez Milunovica odbrana je osetno slabija. Bez Kataija kreacija bez maste,bez poteza i dodira majstorstva. Ako se najavljena postava ispostavi tacnom (Gobeljic na stoperu,Srnic na boku) mogu samo da sa zaloscu konstatujem sto se Miti korona nije dogodila ranije. Jedno 12 meseci ranije,da nas lisi njegove stupidnosti i boravka na mestu sportskog direktora (ne i bioloskog,naravno)

Sta je tu je.
Samo da se momci ne uplase (cak i praznog) San Sira,da ih utisak velicine ne sputa i da se opet odnekud pojavi Milan Pankov Svespasitelj

Edited by Crni Bombarder
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

"Gazeta" najavljuje drugaciji tim Zvezde..oni smatraju da ce Ivanic biti starter,a da opet nece poceti Sanogo.
Po njima,ovo je startnih 11:

Borjan
Pankov - Degenek - Gajic
Gobeljic - Petrovic - Kanga - Gavric
Ben - Ivanic
Falcineli

Bice zanimljivo videti ko je imao bolje informacije - srpski ili italijanski novinari?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, SunZero said:

vukanovic odlicno odigrao onu jednu utakmicu na beku, cini mi se protiv genta, tako da bih pre njega nego srnalda

 

Srnić je neuporedivo brži i tehnički je potkovaniji od Vukanovića. Ne očekujem da će Milan dozvoliti da se razmahujemo tamo i baš je u tome fora. Srnić je u stanju da pojuri za loptom upućenom u prostor za razliku od Vukanovića, koji je fizički jak u duelima i ništa više. Dok on shvati da treba da potrči, ode lopta u gol aut. Srnić to ume da stigne i zavrne ka petercu ili kreču, a onda govorimo o stopostotnoj šansi. 

Edited by Neme
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/23/2021 at 11:39 PM, Don Juan said:

Aman coveče je l' imas neku kočnicu? Otkači se, piši šta hoćeš.

 

Aman covece, prestani da mi repliciras na svim temama jer ti se ne dopada o cemu pisem.

 

Nadam se da je ovim ova nasa besmislena diskusija zavrsena i molio bih da te mi ne odgovaras na postove na nacin na koji si to radio ranije.

 

U vezi Milana, nisam optimista. Odbrana je sastavljena zbrda - zdola, tako da ce napad morati da da tih 2 gola da moze da se razmislja o prolazu dalje. U svakom slucaju mozda i najveci mec u ovom veku nakon onog sa CSKA.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SunZero said:

davno je to bilo kada je Srnic pomalo licio na profi fudbalera, trenutno je igrac vise za drugu ligu nego za Zvezdu

 

Odavno smo ovde elaboriraliTM da naš Srnaldo trči kao Forest Gump. To mu je ostalo i danas. Ima još jedna stvar koja mi se kod njega sviđa - zalaganje. Ne pamtim da je ikada po tom pitanju zatajio. Interesantno, kao i kod Pavkova recimo, ume da odigra važne utakmice. Bar se meni tako čini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, goldberg said:

Aman covece, prestani da mi repliciras na svim temama jer ti se ne dopada o cemu pisem.

 

Nadam se da je ovim ova nasa besmislena diskusija zavrsena i molio bih da te mi ne odgovaras na postove na nacin na koji si to radio ranije.

Porasti malo i obuzdaj sujetu, umišljaš da ti odgovaram na svakoj temi, umišljaš još mmogo toga, ali to je već tvoj problem.

Niti si bitan, i uglavnom preskačem tvoje postove, sem ako nisu neki kratki koji upada u oči, niti je posebno zanimljivo šta pišeš.

Jednostavno dečko mani se, i lepo sam ti rekao neka si živ i zdrav piši šta hoćeš, ali pokušaj da se obuzdaš i smanjiš dozivljaj.

39 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Šta igra Srnić tačno? Na flashscore ga stavili kao zadnjeg veznog. 

Jedino je pitanje da li Sanogo ili Gobeljić igraju pozadi. Srnić na zadnjeg veznog je malo verovatno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...