Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Kao sto sam sinoc napisao...Maxbet pise da su Aris i Asteras zainteresovani za Pavkova. Aris hoce da napravi trampu , mi njima Pavkova , a oni nama onog stopera Rouza koji je povezivao sa nama pre par meseci , plus bi nam simbolicno doplatili za Pavkova.

 

Asteras hoce da ga dovede na pozajmicu na 6 meseci sa pravom otkupa.

 

Sto se Danca tice , olaksavajuca okolnost sto niko nije poslao zvanicnu ponudu i sto navodno nece u Tursku. E sad ono sto moze da bude problem je da se raspituju klubovi iz Engleske i Nemacke , sa druge strane opet olaksavajuca okolnost jer se radi o nekim klubovima iz Cempionsipa i Cvajte ali opet Engleska i Nemacka su svakako bolje destinacije od Srbije. Doduse nedavno se Kristal Palas raspitivao o njemu ali izgleda da je na tome ostalo posto ce verovatno samo dovesti njegovog saigraca napadaca Junkera.

Link to comment
Share on other sites

Dovode se 9. i 10. krilo, a za to vreme Sanogu istekla pozajmica, Kanga maltene na izlaznim vratima.

 

Vezni red nam spao na Petrovića, Nikolića i Ivanića.

 

Ne znam zaista šta misle da rade, očito je glavni adut da ostane Sanogo, ali svakako nam treba još sigurno jedan igrač tu.

Link to comment
Share on other sites

Da li stvarno istina da je Marin imao kod nas 2 miliona godisnje? Ako je istina, to je bas ozbiljan lopovluk. Odlican je on igrac, ali toliko imaju po podacima sa interneta npr Gomez i Zapata iz Atalante, Luis Alberto I Korea iz Lacia, Benaser iz Milana koji su skoro pa vrh evropskog fudbala. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Desetka said:

Da li stvarno istina da je Marin imao kod nas 2 miliona godisnje? Ako je istina, to je bas ozbiljan lopovluk. Odlican je on igrac, ali toliko imaju po podacima sa interneta npr Gomez i Zapata iz Atalante, Luis Alberto I Korea iz Lacia, Benaser iz Milana koji su skoro pa vrh evropskog fudbala. 

 

Naravno da nije, a i da jeste, svakako je u klub uneo višestruko veću cifru i jedno vreme bukvalno sam igrao na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Desetka said:

Da li stvarno istina da je Marin imao kod nas 2 miliona godisnje? Ako je istina, to je bas ozbiljan lopovluk. Odlican je on igrac, ali toliko imaju po podacima sa interneta npr Gomez i Zapata iz Atalante, Luis Alberto I Korea iz Lacia, Benaser iz Milana koji su skoro pa vrh evropskog fudbala. 

2 plus 2 za premije i jos 2 na ruke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Desetka said:

Moja teza je da se Terza (Mrkela, drzava ili ko vec) ugradjuje u plate svih igraca, jer je nemoguce su nam igraci vredeli 16 miliona evra godisnje, koliko se navodi da je davano za plate. 

 

Gobeljic odveo svoju pevaljku u Dubai, iljadu evra noc, evo 'fale se u bljucu.

 

Znaci para ima u Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cika Kure said:

Kao sto sam sinoc napisao...Maxbet pise da su Aris i Asteras zainteresovani za Pavkova. Aris hoce da napravi trampu , mi njima Pavkova , a oni nama onog stopera Rouza koji je povezivao sa nama pre par meseci , plus bi nam simbolicno doplatili za Pavkova.

 

Asteras hoce da ga dovede na pozajmicu na 6 meseci sa pravom otkupa.

 

Sto se Danca tice , olaksavajuca okolnost sto niko nije poslao zvanicnu ponudu i sto navodno nece u Tursku. E sad ono sto moze da bude problem je da se raspituju klubovi iz Engleske i Nemacke , sa druge strane opet olaksavajuca okolnost jer se radi o nekim klubovima iz Cempionsipa i Cvajte ali opet Engleska i Nemacka su svakako bolje destinacije od Srbije. Doduse nedavno se Kristal Palas raspitivao o njemu ali izgleda da je na tome ostalo posto ce verovatno samo dovesti njegovog saigraca napadaca Junkera.

 

Al su se namnozili ovi rsb likovi po forumu

 

Sve ti znas i sve si ti cuo

 

Da se sutamo u dupe ako neko uopste uzme Pavkova za dzabe, samo da se resimo ugovora

 

Ove transfer bombe i slicno da ne komentarisem, nalozite se svi kao mala deca na Terzine price, ajde da ste klinci ili ajde da ne prolazimo istu stvar svake godine... Marin, Dragovic, danski Mesi, ovaj onaj, dok se u pozadini prodaju igraci, prave dilovi sa BATEom i domacim fenjerasima za 300k + 50% 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao prvo molim vas ljudi da se ne brecamo na nove forumaše odmah nakon prvog upisa, a isto tako molim nove forumaše da im prvi upisi ne budu "insajderisanje" i "proverene informacije", već da se uključe u raspravu sa nekog realnijeg aspekta. Valjda je cilj da nas bude što više, ali isto tako cilj je da se održi neki nivo diskusije i da se ne pretvorimo u RSB. Malo razumevanja sa obe strane nije na odmet, svi smo bili novi ovde.

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

pa sad neko veruje terzicu neko kursadžiji a razlika minimalna

Ja ne znam o cemu ti pricas. Pitao sam ( posto sticem utisak da ovde ima informisanih ljudi) da li je istina da je Marin imao 2 miliona platu, jer se vise puta provlacila ta prica sto po forumima, sto po sajtovima (mocartsport, rtv  itd). Onda sam iskomentarisao da on trzisno nije toliko vredeo i da je, ako je zaista imao toliko, po sredi verovatno bilo ugradjivanje i izvlacenje para iz kluba, kao i sa vecinom igraca i kradja para od strane Terzica, Mrkele ili ko vec uzima lovu. Ti onda na sve to dva puta aludiras da sam ja neki Terzicev bot. Ja stvarno ne znam kojom logikom ti dolazis do takvih zakljucaka. 

Edited by Desetka
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Desetka said:

Ja ne znam o cemu ti pricas. Pitao sam ( posto sticem utisak da ovde ima informisanih ljudi) da li je istina da je Marin imao 2 miliona platu, jer se vise puta provlacila ta prica sto po forumima, sto po sajtovima (mocartsport, rtv  itd). Onda sam iskomentarisao da on trzisno nije toliko vredeo i da je, ako je zaista imao toliko, po sredi verovatno bilo ugradjivanje i izvlacenje para iz kluba, kao i sa vecinom igraca i kradja para od strane Terzica, Mrkele ili ko vec uzima lovu. Ti onda na sve to dva puta aludiras da sam ja neki Terzicev bot. Ja stvarno ne znam kojom logikom ti dolazis do takvih zakljucaka. 

Zato što sumnjam da iko moze da veruje u to što se servira iz kuhinje terzic&mrkela. Prateći godinama tvoje pisanje nemam utisak da si totalno neinformisan.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

Na mozzartu su pred njegov odlazak pisali da je sa svim mogućim bonusima izlazio na milion godišnje i da su zato morali da ga prodaju. Možda je tih 2 miliona bila čista plata za 3 sezone (trogodišnji ugovor), što mi ne deluje nerealno. 

Takva je i bila informacija 700k plus bonusi po sezoni. Samo čini mi se da je ugovor bio na 2 i po godine.

Link to comment
Share on other sites

Jasno je da klub prvo treba da proda Kangu, Pavkova, verovatno Bena, Degeneka i Spiridonovica, kako bi mogla da dovede nekog od ovih imena, ali siguran sam da ako dodje taj Danac,nece Marin, ako dodje Tosic nece Dragovic...problem je sto Zvezda Vukanovica i Simica ne moze da proda nikome.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...