Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

12 minutes ago, Константин said:

Панков

Misterija za mene. Od sjaja do očaja. Danas sjajno sprečio situaciju 1 na 1, ali zna da kiksne kao početnik.

Počinjem da sumnjam da igra na pogrešnoj poziciji i da bi bio bolji kao zadnji vezni....ne znam.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Misterija za mene. Od sjaja do očaja. Danas sjajno sprečio situaciju 1 na 1, ali zna da kiksne kao početnik.

Počinjem da sumnjam da igra na pogrešnoj poziciji i da bi bio bolji kao zadnji vezni....ne znam.

 

Да његујемо формацију са 3 штопера доле, нпр. (Панков, Милуновић, Дегенек) сам Панков би ти објаснио да може боље. У савременом фудбалу и халфови учествују у грађењу акције, Панков зна да сам изнесе лопту и да пас. За све треба вјежба и вријеме. Ето среће да смо раније купили  и давали шансу раније Панкову и Гајићу који сада имају 24-25 година, бивши су шампиони свијета, а да нисмо узимали балване врсте Гобеља и Вукан који су свој скромни плафон достигли у Напретку. Сада те балване са 28-29 година за озбиљнију лову можемо продати искључиво након евро наступа а они не праве разлику ни у домаћици.

Узгред, Станковићу похвале на промјени формација али неће постати тренер ако буде претјеривао у домаћици са 2 задња везна, то је у овој лиги беспотребно и бесмислено.

Тамо где је страх тамо живи мрак.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Константин said:

 

Ма указао сам ти на грешке. Тањга је тада имао близу 30 година, Лековић је дошао из Подгорице а Болић директно из Зенице.

Aa, nismo se razumeli. Stavio sam u zagradu i pojačanja i igrače iz oml. škole.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Stanković je postavio standarde i za košarkaški klub i Saši Obradoviću kakav trener Zvezde treba da bude i i koje zahteve treba da ostvari. Dominacija u državi, uspeh u Evropi, nadgradnja postojećeg kadra i razvoj mladih igrača, sve ciljeve i zadatke je Stanković uspešno dostigao i obavio. Treba nam da postojeći kadar ostane zdrav i jedan eksplozivni krilni napadač ala Rišairo Živković kakav se očekivalo da postane. Šteta što je grobar, bio bio idealno rešenje za ovaj tim Zvezde. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Armata said:

 Stanković je postavio standarde i za košarkaški klub i Saši Obradoviću kakav trener Zvezde treba da bude i i koje zahteve treba da ostvari. Dominacija u državi, uspeh u Evropi, nadgradnja postojećeg kadra i razvoj mladih igrača, sve ciljeve i zadatke je Stanković uspešno dostigao i obavio. Treba nam da postojeći kadar ostane zdrav i jedan eksplozivni krilni napadač ala Rišairo Živković kakav se očekivalo da postane. Šteta što je grobar, bio bio idealno rešenje za ovaj tim Zvezde. 

Jos jedan dokaz da FM debelo masi sa talentima.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Константин said:

 

Само се сјети гардијске незналице који му је узимао мјесто и одмах је бољи осјећај. Он и Панков има шансе да напредују, наш проблем су гомила играча који то нису у стању.

Treba da gledamo ka boljem, to je sigurno, naravno da je Gajic neuporedivo bolje resenje od npr Gobelje i tu nema zbora.

Al nije mi dorecen, ofanzivno je dosta slab i ocekivao sam da ce od kako je dosao to ici na bolje.

Najpre nije dobijao sansu, gde ne mislim da je apsolutno greska onoga ko je tako birao, a sad kad dobija minute nije uverljiv.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Armata said:

 Stanković je postavio standarde i za košarkaški klub i Saši Obradoviću kakav trener Zvezde treba da bude i i koje zahteve treba da ostvari. Dominacija u državi, uspeh u Evropi, nadgradnja postojećeg kadra i razvoj mladih igrača, sve ciljeve i zadatke je Stanković uspešno dostigao i obavio. Treba nam da postojeći kadar ostane zdrav i jedan eksplozivni krilni napadač ala Rišairo Živković kakav se očekivalo da postane. Šteta što je grobar, bio bio idealno rešenje za ovaj tim Zvezde. 

Postavio bi i Saša Obradović standarde da igra Eurocup a ne EL. Nemojmo da mešamo babe i žabe. Miloje je prve godine prosao grupu u Ligi Evrope takođe

 Da igramo LŠ bili bi kanta za napucavanje i ovde vodili hajku na Stankovica i neke igrače. Nije za uporedenje ni fudbalska liga Srbije sa ABA ligom gde postoje barem dve ravnopravne ekipe sa Zvezdom i jos 2-3 koje uvek mogu da iznenade a i logistika nam je tamo pet puta slabija od super lige. Neka Dejan radi sa igračima na njihovom napretku i da vidimo vec protiv Milana koliko tu ima uspeha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Postavio bi i Saša Obradović standarde da igra Eurocup a ne EL. Nemojmo da mešamo babe i žabe. Miloje je prve godine prosao grupu u Ligi Evrope takođe

 Da igramo LŠ bili bi kanta za napucavanje i ovde vodili hajku na Stankovica i neke igrače. Nije za uporedenje ni fudbalska liga Srbije sa ABA ligom gde postoje barem dve ravnopravne ekipe sa Zvezdom i jos 2-3 koje uvek mogu da iznenade a i logistika nam je tamo pet puta slabija od super lige. Neka Dejan radi sa igračima na njihovom napretku i da vidimo vec protiv Milana koliko tu ima uspeha.

 Nisu ni košarka i fudbal isto. Za košarku je dovoljno da dva od pet na terenu budu vrhunski pa da napraviš rezultat, a u fudbalu ti treba makar osam od jedanaest, budžeti najboljih fudbalskih klubova su 10-20 veći od Zvezdinog a u košarci su 3-5 puta veći, sa Radonjićem smo imali ovo što je Stanković u FK CZ danas, sa Jovićem i Kuzmićem smo bili na dohvat nokaut faze. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Crni said:

Jos jedan dokaz da FM debelo masi sa talentima.

 

To je igrica, ali igrica u kojoj ucestvuje par hiljada skauta tako da nije bas zanemarljivo koga oni nekog proglase za talenta

 

Naravno, fudbal je ziva stvar i svaki igrac je prica za sebe

On 12/15/2020 at 12:19 PM, Armata said:

 Neka je Ivanić Piksi, Kataji Savićević, Nikolić Prosinečki i Falćineli Pančev, to opet bez Binića nije bilo dovoljno da se pobedi Milan pa čak ni Keln, a neće ni ovoj generaciji ako ne pronađu svoga Binu. 

 

Kakva logika... nije ni Degenek Van Dajk, nije ni Pavkov Firmino hah pa su pobedili Liverpul

 

Danasnji Milan je prosek, ide im dobro u Italiji ali su bez Zlatana neki nivo Sasula... sto je opet duplo bolji tim od nas... ali su dve klase ispod Juventusa npr

 

Tako da ne treba preterivati sa sadasnjim Milanom, jos ce u le da igraju sa pola snage

 

Klasicno pretertivanje i alibi price 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Markoss said:

Taj Risairo verovatno prima vise nego Katai i Kanga kod nas. A nije bas da se igde dokazao, niti da je bolji od Falcinelija. 

 I Binića smo 90-te doveli iz Bresta iz francuske druge lige. Kad bi on hteo, naš'o bi se način, i ne bi oduzeo mesto Falćineliju nego Benu. 

Link to comment
Share on other sites

Trenutni tim Milana sigurno nije dve klase ispod trenutnog tima Juventusa.
Nisu jos uvek Juveov nivo,ali nisu ni toliko losiji.

Pokusacu da u skorije vreme napisem jedan post o dosadasnjoj sezoni Milana kako sam je ja video,ali na topiku povecenom ovom klubu. Mislim..mozda nekome bude zanimljivo zbog dvomeca u februaru..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

Postavio bi i Saša Obradović standarde da igra Eurocup a ne EL. Nemojmo da mešamo babe i žabe. Miloje je prve godine prosao grupu u Ligi Evrope takođe

 Da igramo LŠ bili bi kanta za napucavanje i ovde vodili hajku na Stankovica i neke igrače. Nije za uporedenje ni fudbalska liga Srbije sa ABA ligom gde postoje barem dve ravnopravne ekipe sa Zvezdom i jos 2-3 koje uvek mogu da iznenade a i logistika nam je tamo pet puta slabija od super lige. Neka Dejan radi sa igračima na njihovom napretku i da vidimo vec protiv Milana koliko tu ima uspeha.

 

3 hours ago, Armata said:

 Nisu ni košarka i fudbal isto. Za košarku je dovoljno da dva od pet na terenu budu vrhunski pa da napraviš rezultat, a u fudbalu ti treba makar osam od jedanaest, budžeti najboljih fudbalskih klubova su 10-20 veći od Zvezdinog a u košarci su 3-5 puta veći, sa Radonjićem smo imali ovo što je Stanković u FK CZ danas, sa Jovićem i Kuzmićem smo bili na dohvat nokaut faze. 

 

Evropski fudbal i košarka ne mogu da se porede, ako gledamo analogiju

LŠ ~ NBA, a LE ~ EL,

ali suštinski je

> NBA i LE >>> EL

 

Evropska košarka je i dalje polu-amaterski sport koji ne može sam sebe da izdržava već zavisi od fudbalskih klubova i pranja novca oligarha, kada bi oni izašli najjači timovi i budžeti bi bili ranga ALBE i Bajerna.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kanga je jednostavno takav, svi to znaju zato ga i ne angazuju jače ekipe. Znali smo i mi ali usled nedostatka igrača na toj poziciji vratili smo ga da odigra koliko moze. Treba pronaći adekvatnu zamenu na tržistu ali ko da pronađe? Pustiće nam priču o forsiranju "naše dece" i dovesti nekog "bainovića"

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Jbt,sad videh da je doslo do nekog sukoba :ajme:
Ja mislio da je u pitanju kasnjenje plata..tako sam zakljucio po prethodnim postovima.

S tim u vezi..zamolio bih cenjene kolege da ubuduce ne ostavljau postove sa polu-informacijama tipa "Kanga po starom"..ipak nece svako proveravati,otvarati razne portale itd. Nece nikom pasti kruna sa glave ako napise tacno o cemu se radi ili ostavi link. :thumbsup:

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni Bombarder said:



S tim u vezi..zamolio bih cenjene kolege da ubuduce ne ostavljau postove sa polu-informacijama tipa "Kanga po starom"..ipak nece svako proveravati,otvarati razne portale itd. Nece nikom pasti kruna sa glave ako napise tacno o cemu se radi ili ostavi link. :thumbsup:

 

A mozda da citas temu pa bi znao o cemu se radi. Nikom nece da padne kruna sa glave ako procita prethodne postove cak i stoji i video u obliku twita.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, berti said:

Kanga nastavlja po starom. Dugo je i izdrzao...

 

2 hours ago, Manoly said:

Znalo se to lad su ga vracali, nista novo, a opet dobar pokazatelj o cemu sportski sektor "misli", iako Kanga itekako zna fudbala.

 

2 hours ago, Perkos2 said:

Kanga je jednostavno takav, svi to znaju zato ga i ne angazuju jače ekipe. Znali smo i mi ali usled nedostatka igrača na toj poziciji vratili smo ga da odigra koliko moze. Treba pronaći adekvatnu zamenu na tržistu ali ko da pronađe? Pustiće nam priču o forsiranju "naše dece" i dovesti nekog "bainovića"

Ovo su jedina tri posta koja su meni prikazana na stranici,a ticu se incidenta sa Kangom.

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Aha..pre sest dana tvit..i gde je na forumu poveznica sa tvitom?

(inace tvit sam video,ali nikako nisam povezao sa ovom vescu..cak se i ne secam/nisam dobro ni video sta je na snimku)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...