Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

37 minutes ago, mare80 said:

Eto prodjosmo u prolecni deo ...

Utakmica,sto bi se reklo prijateljska ...

 

Pseudo-prijateljska, s obzirom da su sa klupom na terenu odradili na na nama doggy bez završnice.

Ima tu i košave, oće korner zastavicu da iščupa, smrzopičić na terenu. Ko je lud da igra?

Zvezda nema klupu već gluputm, ako izuzmemo par dece koji ne bi videli istu da nije kako je.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Neme said:

 

Pseudo-prijateljska, s obzirom da su sa klupom na terenu odradili na na nama doggy bez završnice.

Ima tu i košave, oće korner zastavicu da iščupa, smrzopičić na terenu. Ko je lud da igra?

Zvezda nema klupu već gluputm, ako izuzmemo par dece koji ne bi videli istu da nije kako je.

Ajde ne lupetaj, izginuli su svi na terenu

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Markoss said:

Kollko je Pankov lose odigrao, ukupna tacnost pasova 0 posto.

 

Не знам што сте узјашили на Панкова? Треба да поради још на тачности "оних 20 м" пасова али не знам како не видите колико је пута изнио лопту, колико пута је стигао лопту или избио из 16. Оне дуге лопте према једном шпицу кад овако дефанзивно играмо никако се не могу мјерити као нетачни пасови.

Када би имали звијер за команданта одбране цијеним да би се Панков озбиљно утегао у игри са 3 доле.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitao sam prolaz još prošle nedelje tako da sad samo da čestitam na borbi i diciplini u igri. Z nesto više nije bilo kvliteta. Odavno kritikujem Njegoša a sad moram da kažem da dečko daje znake života i pokazuje da ima nešto i kod njega ali sve njegove trenere iz mladih kategorija treba isterati iz fudbala. Dečko se prosto plaši lopte i kretanja prema napred, naučen da treba da trči, oduzme loptu i preda je prvom do sebe. Nadam se da će ovaj spiridon dobiti odlaznu kartu i da konačno nađemo levog beka i prodorno krilo.Samo da mita kombinacija ne bira igrače to je uslov svih uslova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta je ovde bilo za pohvalu.

 

Los mec, propustena sansa da se ostane u trci za 1. mesto, 2. mesto smo vec obezbedili u proslom kolu.

 

Mora bolje na prolece, a mora biti i srece u zrebu. Treba navijati za ove losije timove da naprave iznenadjenja i nadju se na 1. mesto, inace mrka kapa ako izvucemo Arsenal ili Napoli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LeBron said:

Ajde ne lupetaj, izginuli su svi na terenu

 

Oš se biješ? :classic_biggrin:

 

Hoff je došao sa dva igrača iz prve utakmice. Igrali su praktično sa klupom. Mislim, ustvari tvrdim, da je moglo i bolje na domaćem terenu, makar i nama falilo 5 igrača. Nema veze sa zalaganjem, osim da se igra na nulu. Sa zalaganjem.

 

Quote

Dragovic bi bio premiija, sad videcemo koliko je realno da se desi to.

 

@Igor028 Na našu sreću&žalost, proigrao im je opet. Bio i u timu kola Bundeslige. Biće teško dovesti ga, sigurno će Leverkusen bezobrazno tvrditi pazar. Negde sam čitao da nismo jedini zainteresovani, dojeb realno...

 

b: +1

Edited by Neme
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Igrali smo taman koliko nam je bilo potrebno. 

 

Ostvarili smo zadati cilj pre početka utakmice, pre početka prve utakmice u grupi kolo pre kraja.

 

I to treba znati i umeti.

 

Niko im ( igračima i stručnom štabu) nista nije poklonio, sve su svojim zalaganjem i borbom ostvarili i zaslužili na terenu( iako ostaje ogromna zal za Kiprom).

 

Mozete da seruckate i pljuckate do sutra, ali stavite prst na celo i razmislite sa kakvim poluproizvodima( gde bi jedan Srnic bio upgrade na sadašnji sastav ) smo se plasirali nokaut fazu.

 

Naravno, da ima grešaka i mesta kritici, ali onoj objektivnoj, ali o tome neki drugi put ( nezahvalno je pisati bilo sta kada ti povrede i Korona kroje sastav, kada nikada nemas najbolje na treningu i kombinaciji za sastav).

 

Generalno, ja sam zadovoljan, ima tu mnogo pozitivnih stvari u dosadašnjem toku sezone.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Neme said:

 

Oš se biješ? :classic_biggrin:

 

Hoff je došao sa dva igrača iz prve utakmice. Igrali su praktično sa klupom. Mislim, ustvari tvrdim, da je moglo i bolje na domaćem terenu, makar i nama falilo 5 igrača. Nema veze sa zalaganjem, osim da se igra na nulu. Sa zalaganjem.

 

 

@Igor028 Na našu sreću&žalost, proigrao im je opet. Bio i u timu kola Bundeslige. Biće teško dovesti ga, sigurno će Leverkusen bezobrazno tvrditi pazar. Negde sam čitao da nismo jedini zainteresovani...

 

b: +1

Izvini ako ti se nije svideo komentar, samo mi bas pocinje da smeta i na fudbalu i na kosarci kad ljudi pljuju po nasem timu. Jbt obezbedili smo prolece na kolo pre kraja, hrabrom i muskom borbom. Imamo igrace kakve imamo, bolje nemamo, rade ljudi, trude se, postizu sasvim dobre rezultate i donose nam radost u ova sumorna vremena ove jebene korone. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se Tosic namece kao neko koga cemo potpisati. Slobodan igrac, top s Terzicem, hoce da zivi u BG-u zbog porodice. 

 

Samo je pitanje u kakvom je stanju. 

1 hour ago, ZiS said:

Meni su i Pankov i Milun bili više nego korektni, s obzirom da su nam Nemci u većem delu meča odsekli vezni red i da je na njima bio i pritisak organizacije napada uz standardne obaveze u defanzivi. 

 

Pankov i Milun danas ne mogu u istu recenicu.

 

Pankov nije mogao krsten pas da da, gubio se u sesnaestercu nasem ko riba na suvom, totalno losa partija, kao i protiv Genta. Milunovic s druge strane bez greske, jedino je skok duel izgubio oko 25og minuta, al nije nista strasno bilo, vrhunska partija. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se iskreno veoma smorio uz ovaj meč. Nekako smo cijeli meč bili potpuno bezopasni, loše smo iznosili loptu, nijesmo imali tranziciju, baš ništa. Nije se ni Hofenhajm toliko naigrao, ali su imali nekolike dobre prilike. Borjan je opet obezbijedio sigurnost sa par odličnih odbrana. Odbrana odradila svoj dio posla bez nekih većih grešaka. Stanković je zacrtao da uzme bod, to je i uspio. Treba mu čestitati na prolazu, kao i svim igračima. Fino je uvijek igrati fudbal na proljeće u Evropi. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

27 minutes ago, LeBron said:

zvini ako ti se nije svideo komentar, samo mi bas pocinje da smeta i na fudbalu i na kosarci kad ljudi pljuju po nasem timu. Jbt obezbedili smo prolece na kolo pre kraja, hrabrom i muskom borbom. Imamo igrace kakve imamo, bolje nemamo, rade ljudi, trude se, postizu sasvim dobre rezultate i donose nam radost u ova sumorna vremena ove jebene korone. 

 

Taman posla, opušteno. :classic_smile:

 

Verovatno mi sećanja na onu staru Zvezdu povremeno zamagljuju naočare. Očekujem uvek više, bolje, efikasnije, da bih opet na kraju rekao "sjajno smo prošli". Jesmo sjajno prošli, zasluženo big time, samo me je iznerviralo kalkulisanje umesto da probaju da ih dobiju kod kuće. Ne bi se ništa bitnije promenilo na tabeli čak i da smo izgubili. Ali tu su koeficijenti i premije, koje obezbeđuju finansijski kontinuitet. Zbog praznog stadiona i uzdrmane strukture se Gent raspao, šta drugo? 

 

Što se tiče pljuvanjatm, moralo bi da se dešava neko ozbiljno sranje na koje niko ko voli Zvezdu ne bi zatvarao oči. Sve ostalo su emocije. U mom slučaju sigurno... 

 

Quote

Ja sam se iskreno veoma smorio uz ovaj meč.

 

 @Shunsuke Nakamura  Isto. Želeo sam nešto više.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

Sad smo i zvanicno drugi (99% smo bili prosli nakon pobede nad Gentom), pa da vidimo ko su moguci protivnici:

 

Roma

Arsenal

Slavia/Bayer

Rangers/Benfica

Granada/PSV

Napoli/Real Sociedad/AZ

Leicester City/Braga

Lille/Milan

Villareal

Antwerpen/Tottenham

Dinamo Zagreb

RB Leipzig/Manchester United

Club Brugge/Lazio

Ajax/Atalanta

Neko iz grupe B

 

Boldovani klubovi su oni protiv kojih bi imali cemu da se nadamo.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

Sad smo i zvanicno drugi (99% smo bili prosli nakon pobede nad Gentom), pa da vidimo ko su moguci protivnici:

 

Roma

Arsenal

Slavia/Bayer

Rangers/Benfica

Granada/PSV

Napoli/Real Sociedad/AZ

Leicester City/Braga

Lille/Milan

Villareal

Antwerpen/Tottenham

Dinamo Zagreb

RB Leipzig/Manchester United

Club Brugge/Lazio

Ajax/Atalanta

Real Madrid

 

Boldovani klubovi su oni protiv kojih bi imali cemu da se nadamo.

 

Taman Real.

 

Nikad jača Liga Evrope.

Link to comment
Share on other sites

Deki je sinoc zeleo bod, tako smo i izgledali.

Hof je bundesligas iz sredine tabele, al jasno je sta i to znaci, fizicki su bili madmocniji s tim da je i Zvezda igrala cvrsto i pozadi vrlo disciplinovano iako su se ponavljale neke greske iz proslih meceva, ali treba uzeti u obzir i visok presing protivnika te k veci pritisak kod org napada iz zadnje linije.

Nastavili smo niz Milokevih uspeha u jevropi, iskreno pre samog zreba nisam bio optimista, ali jeste nam se i namestilo na istom ako se tako gleda. Pokazao je j Deki da na svoj nacin raste sa igracima, da moze da se presalta i na takticki zahtevniju pripremu meceva kakve smo igrali u Le, to nije mala stvar, a tek ovi bodovi i rast koeficijenta mnogo znace.

Naravno, uvek ima ono ali, koje se i u ovom slucaju odnosi na "sportske radenike kluba", koji su vise puta useravali pozitivnr stvari koje je ekipa pravila svojim potezima i neznanjem.

Postoji potreba za par profila igraca koje ekipa treba, videcemo hoce li biti bar delimicno resenja za to.

Link to comment
Share on other sites

 Zvezda ne sme više da zavisi od Rodića koji svake godine propusti preko 50% mečeva, Stanković evo već mesec dana na svaki meč izlazi sa igračem manje u napadu jer nemamo levog beka. Stanković se majstorski izborio sa ogromnim kadrovskim problemima, kapa dole. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...