Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

8 minutes ago, HAMMER said:

ubicete me ali meni je falcineli obican balvan koji nema pojma sta ce sa loptom kad mu je u nogama. pucajte sad

 

Pa i ne zna nista sa loptom, klasican talijan, nema,ga niđe i onda da gol. A vise puta sam obratio paznju na njegove kretnje, odlican je, samo su nasi veznjaci u emotivnoj vezi sa loptom.

Link to comment
Share on other sites

Што се тиче утакмице, Станковић је извео поставу по мом укусу, још само да је умјесто метиљавог Иванића ставио Гаврића (Бен у средину). Није било ни балона и напуцавања јако и никоме. Има ту још да се вјежба и ради (наравно укључујући и тренера) али био је неки искорак. Међутим измјене хорор, као да је у њега ушао дух овога што је синоћ против АлНасра поново покушао извући пенале својом традиционалном чекалицом...

Falcinelli је писмен играч, не спрдајте се.

Бурегџије са Арене тешки левати који нервирају. Иванић 7м од Катаија погрешан пас у аут, каже овај "није био довољно добар угао према Катаију" а Иванић даје десном без ефеа на лијеву страну Катаију на лијовој аут линији:ajme:

Edited by Neme
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice fizicke spreme, zaboravlja se da imamo dosta novih igraca. Katai dodao u ko zna kakvom stanju pa se povredio pred Omoniju. Ben se povredio pred Omoniju(slicno kao i prosle sezone, a cini mi se i pretprosle). Kanga nije sav svoj u svakom smislu. Sanogo tek izasao iz povrede. Napadac tek dosao. Rodic polumrtav vec godinu dana. Previse je to faktora da bi se ispeglalo za 1 pripreme.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Константин said:

 

 

О па Нешко нисмо те препознали.:roflmao:

Bogu hvala nikad mi nije palo na pamet da ulazim u mulj seniorskog fudbala u Srbiji... A i vodim računa o svom telu za razliku od dotičnog, hvala na pitanju... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro je da smo i dalje u evro fudbalu ali ne mogu da verujem banditima da će nesto pametno uraditi nakon ovog plasmanau Ligu Evrope.  Treba nam barem jedan štoper(pravi ne neki priučeni) treba nam neko na levom beku i još jedan pravi špic. Znam da će dovesti neke kombinacija igrače i nastaviti po starom ali ja cu uvek voleti Zvezdu u nadi da ce jednog dana klub voditi pravi ljudi a ne terza mita mandov i njihova pudlica dejan stankovic.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Pored Falcinelija i Pavkova tesko da nam treba spic.

 

Treba nam pravo krilo, jer posle odlaska Bena i Matea u rotaciji ostaje samo Radulovic. Treba nam levi bek kao lebac. Treba nam da Erakovic dobije pravu sansu i to ne samo u Linglongu. 

 

 

Edited by Selektor
Link to comment
Share on other sites

Dakle, potencijalni rivali su:

 

Šešir I:

 

Arsenal

Tottenham

Roma 

Napoli

Benfica

Bayer Leverkusen

Villareal

CSKA Moscow

Braga

Celtic

Gent 

PSV

 

Šešir III:

 

Granada

AZ

Feyenoord

AEK

Maccabi TA

Molde

Rangers 

Hoffenheim

Milan

Cluj

Hapoel Be'er Sheva

LASK

 

Šešir IV:

 

Lille

Nice

Rijeka

Dundalk

Slovan Liberec

Antwerp

Lech Poznań

Sivasspor

Wolfsberger AC

Omonia

CSKA Sofia 

Zorya

 

Bilo bi lepo da izbegnemo Feyenoord, Milan i Hoffenheim iz trećeg, odnosno Francuze iz četvrtog šešira, onda bi zaista mogli da se nadamo možda i evropskom proleću, uz uslov naravno da nam igra napreduje u nastavku sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, blonded said:

Dakle, potencijalni rivali su:

 

Šešir I:

 

Arsenal

Tottenham

Roma 

Napoli

Benfica

Bayer Leverkusen

Villareal

CSKA Moscow

Braga

Celtic

Gent 

PSV

 

Šešir III:

 

Granada

AZ

Feyenoord

AEK

Maccabi TA

Molde

Rangers 

Hoffenheim

Milan

Cluj

Hapoel Be'er Sheva

LASK

 

Šešir IV:

 

Lille

Nice

Rijeka

Dundalk

Slovan Liberec

Antwerp

Lech Poznań

Sivasspor

Wolfsberger AC

Omonia

CSKA Sofia 

Zorya

 

Bilo bi lepo da izbegnemo Feyenoord, Milan i Hoffenheim iz trećeg, odnosno Francuze iz četvrtog šešira, onda bi zaista mogli da se nadamo možda i evropskom proleću, uz uslov naravno da nam igra napreduje u nastavku sezone.

 

 

Viljareal, Rangers, Rijeka.

Link to comment
Share on other sites

Falcineli nije spektakl, treba da se pokaze u jacim tekmama, ali za metaljivog Tomanea je Ugo i Boaci iz prvog mandata. Spic koji zna kako se krece, ima osecaj za gol, nije nesto fudbalski preobucen, ali za sada radi posao.

 

Stankovic mora mnogo vise da pocne da se mesa u svoj posao, jer je utisak da ovaj tim i bez trenera moze ovako da odigra. Sjajno smo sklopljeni, kompaktniji nismo bili jos od one prve Milojeviceve sezone i jedan top stoper bi nam podigao sigurnost u odbrani za 50 posto. 

 

Gajic je danas bio los, ali za nabedjenog Gobeljica je izmislio fudbal. Mi bolje srpske bekove nemamo, a broj stranaca je ogranicen i objektivno su potrebniji na drugim pozicijama, tako da, to nam je sto nam je. 

 

Nama je LE po meri, mozemo da igramo, mozemo da se borimo za evropsko prolece i licno sam se uzeleo takmicarskog fudbala, a ne razmisljanja dal primamo 3 ili 5. 

 

Magovi iz uprave imaju vremena do 5. oktobra da ne sjebu ovaj tim. Ben i Degenek su i definitivno bivsi, mislim da im je ovo poslednja utakmica u CZ. Ima interesovanja i za Rodica i Gobeljica, verovali ili ne. Jovancic i Simic ce isto negde, prvi verovatnto transfer, drugi pozajmica. Mozda i Krstovic ode u Surdulicu, jer ga Slavoljub hoce.  

 

Sto se dolazaka tice, Rouz je prva zelja za stopera. Mislim da ce doci. I mislim da cemo bar jos jednog igraca dovesti, mozda  i dvojicu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

Nek objasni neko Stankovicu da nema ko da drzi sredinu kad Kanga, Nikolic i Ivanic krenu napred jer su po mentalitetu ofanzivni vezni.

 

Bolje i to nego da gledamo pogubljenog Njegosa koji nije ni ofanzivan, ni defanzivan, vec neznalica. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...