Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

16 hours ago, Dropkick Murphys said:

Eno Tomane 20+ golova za dve sezone pre Zvezde, pa smo se ovajdili.

 

Mi da dovedemo nekog u formi, za male pare, ne mozemo nikad. 

Ovako, da vratimo u zivot, pozajmica sa pravom otkupa. Sto da ne.

Boaci je dao manje golova u karijeri od ovog pre dolaska...takodje na pozajmicu. Necu da sudim dok ga ne vidim kod nas.

Da vracamo u zivot i otkupljujemo za milion igraca od 30 godina?! Boaci je dosao kao relativno mlad igrac sa potencijalom da se na njemu zaradi. Da su ga mimoisle povrede i da je u londonu dao makar jedan od onih zicera i zaradilo bi se.

Sve ih treba pohapsiti mamu im jebem!!!

Skauting ne postoji, sportski direktor kurcu ne sluzi, terza se bogati, a mi smi i dalje u kurcu. Usrali su mi dan od sabajle mamu im jebem hohstaplersku!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bez Kataija bi moglo da bude jako teško. Po mom mišljenju najbolji deo tima Omonije je ta odbrana koju čine iskusni internacionalci i to aktuelni ili bivši reprezentativci (Lang, Hubočan, Lecjaks, Mavrias, Luftner). Spiridonović je dobro krenuo, ali deluje da ne može da bude glavno krilo ekipe preko kojeg idu akcije, a Gavrić iako veoma talentovan ne znam da li je spreman već sad da se pošiba sa njima. Potreban nam je zdrav Ben u svakom slučaju, bilo na krilu ili u špicu. Postaje polako zabrinjavajuće što Vukanović deluje sve izgledniji barem u 18.

 

Ukoliko ne bude igrao Katai, Kanga će morati mnogo bolje da igra nego u Tirani. Međutim, on mi je uvek delovao kao lik koji se opušta protiv slabijih, ali naloži protiv ozbiljnijih ekipa.

 

Voleo bih Nikolića od starta, ali mislim da se neće to desiti. Javlja mi se Petrović u startnoj:

Borjan - Gobeljić, Milunović, Degenek, Rodić - Petrović, Sanogo, Kanga, Ivanić, Katai (Spiridonović) - Ben.

 

Popović, Pankov, Gajić, Nikolić, Gavrić, Tomane, (Boaći).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nate said:

Da vracamo u zivot i otkupljujemo za milion igraca od 30 godina?! Boaci je dosao kao relativno mlad igrac sa potencijalom da se na njemu zaradi. Da su ga mimoisle povrede i da je u londonu dao makar jedan od onih zicera i zaradilo bi se.

Sve ih treba pohapsiti mamu im jebem!!!

Skauting ne postoji, sportski direktor kurcu ne sluzi, terza se bogati, a mi smi i dalje u kurcu. Usrali su mi dan od sabajle mamu im jebem hohstaplersku!

Treba ih pohapsiti svakako, samo meni je ova pozajmica bolja od kupovine za milion i npr trogodišnjim ugovorom. 

Ono što znamo je da bi teško uboli pravog igrača, kao i dosad, ovako bar plaćamo samo platu, pa ako bude promašaj kao prethodnici, lako se izvlačimo iz govana. 

 

Poređenje sa Boaćijem je striktno golgeterski pre Zvezde. Igrali su iste lige, Seria A i B, pa je bio i sličan broj golova. 100+ tekmi u prvoj ligi Italije je ozbiljno iskustvo. Ako zna išta i nije obično drvo, pokazaće se kod nas, koliko god godina da ima. Da zaradimo ne možemo i da je prodaja od 10 miliona, pa mene zanima kakav će on biti fudbalski isključivo. Sačekaću 5-6-10 tekmi, pa ću onda da opljunem. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Katai je faktor koji u nasem napadu najvise znaci i donosi prevagu, ako nije spreman za Omoniju bice veoma zajebano jer nam je ofanziva gotovo uvek dobro izgledala kad je on bio raspolozen i oran.

Sa ovakvom odbranom i bez njega apsolutno nismo favorit po tropskom danu na Kipru.

Link to comment
Share on other sites

On 9/7/2020 at 5:01 PM, 29.05.1991 said:

Bolonja ga je pre 2 godine platila 7M što će reći da nije (bio) dunster. Šta se desilo sa njim od dolaska u Bolonju pa da toliko propadne nije mi jasno. Prošle godine igrao Seriju B i to u ekipi koja je uspela da ispadne a on na 27 utakmica (ako se ne varam) postigao čak 3 gola.

 

Opet, sklon sam da više verujem Mihinoj preporuci nego Mrkelinom izboru.

 

Istražio sam sad malo, Bolonja ga nije platila ništa, pošto istog dana kada je Falčineli prešao iz Sasuola u Bolonju, u suprotnom pravcu je otišao izvesni Federiko Di Frančesko za gle čuda, ni manje ni više nego baš 7 miliona evra. Tako da je jasno da je u pitanju trampa igrača, a cifra od 7 miliona je stavljena posle dogovora sa agentima i menadžerima kako bi se isplatila njihova provizija.

 

Elem, jasno je po kom principu se Falčineči uklapa kod Terze i Mrkele, sad ostaje samo da se nadamo da ume da odigra nešto.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Ikac said:

Elem, jasno je po kom principu se Falčineči uklapa kod Terze i Mrkele, sad ostaje samo da se nadamo da ume da odigra nešto.

Ovaj put mislim da njih dvojica nemaju ništa sa ovim transferom.

 

Elem, treba mu dati šansu da pokaže na terenu da li zna ili ne zna. Verujem i Mihajloviću i Stankoviću, tako da treba videti da li su u pravu u ovom slučaju.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Manoly said:

Zna li se kad dolazi Talijan? 

Kapiram da ga nema za Omoniju, al sto pre dodje pre ce se i uklapati u ekipu.

Pa teoretski može i za Omoniju ako zaista potpiše, pošto imamo mesto za jednog bonus igrača. Ne znam samo kada je zadnji rok da ga registrujemo.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Juan said:

Pa teoretski može i za Omoniju ako zaista potpiše, pošto imamo mesto za jednog bonus igrača. Ne znam samo kada je zadnji rok da ga registrujemo.

Jasno da moze, ali poznato je da dovodimo igrace koji tek po dolasku dizu fizicku spremu tj pretpostavljam da je nespreman da odmah uskoci u takmicarsku formu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Ovaj put mislim da njih dvojica nemaju ništa sa ovim transferom.

 

Elem, treba mu dati šansu da pokaže na terenu da li zna ili ne zna. Verujem i Mihajloviću i Stankoviću, tako da treba videti da li su u pravu u ovom slučaju.

 

Nema razloga da mu se ne da šansa ako dođe, većina naših igrača ne bi mogla da vide Seriju A u svojim najboljim danima, naravno da se nadam da će procvetati ovde.

 

Ali Terzić i Mrkela uvek imaju prste u svakom transferu. Na kraju krajeva, oni ga odobravaju i sprovode. To što se nisu prvi setili ovoga, ne znači da neće biti uključeni gde treba da budu.

 

A ja i dalje mislim da samo treba da se snađemo da se uvali Tomane i da ostanemo sa ovim što imamo u špicu. Pojačanje bih više želeo u veznom redu, ako već dovodimo novog stranca.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj put mislim da njih dvojica nemaju ništa sa ovim transferom.
 
Elem, treba mu dati šansu da pokaže na terenu da li zna ili ne zna. Verujem i Mihajloviću i Stankoviću, tako da treba videti da li su u pravu u ovom slučaju.
Dovode ga ovi što su Vulića odveli, inače uglavnom oni Italiju rade, odveli su i onog Jankovića iz Partizana tamo. Juče mi reče čovek da dovode Falčinelija, i da je dobar igrač, gol igrač.. Zaboravih da pitam je li igra protiv Omonije. Samo sam pitao za Boaćija pošto je i on njihov, kaže da ovi iz Zvezde gledaju da ga se otarase.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...