Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

On 9/6/2020 at 2:15 PM, Selektor said:

Kao sa gradilišta da je stigao.

Screenshot_20200906-141412_Instagram.jpg

 

Preterujete sa tim kako neko izgleda ili ne izgleda kao fudbaler. Kod fudbala je pitanje samo znaš ili neznaš. Jeli Vieira izgleda bolje nego Tomane? Sa onim kratkim ukrivljenim nožicama. Pa mu to nije smetalo da pokaže kako je majstor. A sa druge strane Orlandić izgledao kao Ibrahimović, a fudbala je znao koliko i prosečan forumaš na ovom topicu.

 

On 9/7/2020 at 5:01 PM, 29.05.1991 said:

Bolonja ga je pre 2 godine platila 7M što će reći da nije (bio) dunster. Šta se desilo sa njim od dolaska u Bolonju pa da toliko propadne nije mi jasno. Prošle godine igrao Seriju B i to u ekipi koja je uspela da ispadne a on na 27 utakmica (ako se ne varam) postigao čak 3 gola.

 

Opet, sklon sam da više verujem Mihinoj preporuci nego Mrkelinom izboru.

 

I ja sam sklon tome, ali to ne govori o Mihinoj kredibilnosti, nego o tome kakve lopine sede u foteljama. Ne treba zaboraviti da Miha nije ni malo gadljiv na raznoraznu kombinatoriku. Ja još uvek pamtim kakvu menađersku prćiju je napravio od reprezentacije kao selektor. Kako je onaj Ščepović besomučno guran sve dok ga nisu uspeli zavaljati nekuda. U Zagrebu izvodi vezni red Radovanovic-Ignjoski-Alen Stevanovic. Sredinu prešli nismo. Tadić sjedi na klupi. Posle ulaska, u 20 minuta napravio više fudbalskih poteza nego ova trojica zajednu u njihovim karijerama. Tako da ja ču prema Mihinim preporukama ostati još malo rezervisan, za svaki slučaj.

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U vezi Talijana sacekacu sa komentarom, volim da vidim kako igrac deluje na terenu kroz vise meceva.

Naravno, mnogo je gluposti pravljeno sa transferimas u poslednjih 3 sezone kada su postizani odlicni rezultati, pa svaki cigan ocekuje novu macku u dzaku odakle god igrac dolazio.

Mnogo toga zavisi od nacina rada, kako ce se i on uklopiti u novu sredinu, svakako je trenirao i igrao u neuporedivo profesionalnijem i jacem fudbalskom ambijentu iako i to ne mora da bude znacajna stvar za njegove igre kod nas.

Dopada mi se sto sam procitao da ucestvuje u igri, ume da saradjuje sa drugim ofanzivcima i dobro koristi prostor.

Videcemo, svakako Zvezdi je sledeci mec u jevropi "must" a za njega mislim da nije spreman.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Selektor said:

 

Zajedno sa njim.

 

piksla 😴

15 hours ago, Константин said:

 

Нисам знао за тај податак али се види по табели, 22 бода заостатка за прваком и као трећи играш лигу шампиона. Баш тежак задатак:classic_laugh:

Ја бих био најсрећнији да је Милојевићев рад био препознат и да је отишао у било који клуб лиге петице. То би значило да да је и играчима дигао цијену а ми тренутно можемо само на превару у неку лијеву лигу (и то све мање) да увалимо некога или клинце да поклањамо испод цијене.

Што је најгоре, не видим да се уопште и сада мијења курс. Послије 3 Европе немамо 11 играча, а магловити шпиц се доводи касно иако су Омонија и Олимпијакос очекивани квалитети за 3. и 4. коло квалификација. Игра још ни главе ни репа, ваљда опет да се уздамо у продужетке, пенале и срећу...

 

Jbg, lose je selektirao ekipu i odradio "letnji" prelazni rok... Ono što je propustio prethodnog leta, ima šansu da ispravi ovog.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marko_pantelic said:

Nego, jel to za manje od 2 sata igramo derbi kola, a nema ni jednog posta o tome?

 

Šta i da pišemo kada se unapred zna ishod utakmice, kao i prvenstva uostalom 😴

 

 

Ako baš baš nekog zanima :

 

Borjan - Gajić, Milunović, Degenek, Rodić - Sanogo, Nikolić - Gavrić, Kanga, Ivanić - Boaći.

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...