Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Srna na poziciji Spiridona je upgrade, na poziciji Kataija ne vredi ni diskutovati.
Duško ako dodje i bude potpuno fokusiran na fudbal može da bude odlično pojačanje.
Ne mora ovo da bude toliko loše, samo da vidimo naredne korake.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto toliko potcenjujemo Tosica (u stvari znam, ali je malo i degutantno - kao da su zene drugih fudbalera mnogo bolje?). Cenjen je

u fudbalskom svetu, napravio je i vise nego solidnu karijeru i vrlo je iskusan igrac. Uz to ono sto ja licno mnogo cenim kod halfova, a to je ta leva noga...

Mislim da bi on bio pojacanje za nas.

A Dragovic bi mozda mogao na leto da pokaze svoje zvezdastvo, istice mu ugovor pa eto prilike. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Ne znam zasto toliko potcenjujemo Tosica (u stvari znam, ali je malo i degutantno - kao da su zene drugih fudbalera mnogo bolje?). Cenjen je

u fudbalskom svetu, napravio je i vise nego solidnu karijeru i vrlo je iskusan igrac. Uz to ono sto ja licno mnogo cenim kod halfova, a to je ta leva noga...

Mislim da bi on bio pojacanje za nas.

A Dragovic bi mozda mogao na leto da pokaze svoje zvezdastvo, istice mu ugovor pa eto prilike. 

Mislim da ce se vecina cigana sloziti da je Dusko Tosic pojacanje za nas ukoliko je potpuno psiho-fizicki spreman, mada znam da je uvek bio na dobrom nivou fizicke spreme kroz karijeru. Nije vise mladic, ali u slucaju Degenekovog transfera vise nego ok opcija je na stoperu.

Gde je on bio u poslednjih par godina, samo Kina?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Mislim da ce se vecina cigana sloziti da je Dusko Tosic pojacanje za nas ukoliko je potpuno psiho-fizicki spreman, mada znam da je uvek bio na dobrom nivou fizicke spreme kroz karijeru. Nije vise mladic, ali u slucaju Degenekovog transfera vise nego ok opcija je na stoperu.

Gde je on bio u poslednjih par godina, samo Kina?

 

Kina, pre toga Turska (gde je dva puta osvajao titule sa Besiktasom - tad je bas igrao dobro), i veliki broj utakmica u nogama od kad smo se razisli prosli put. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

Srnić, Tošić i Ovusu a navijači zadovoljni🤫 treba mrkela i terzic jos vise da kradu,malo je ovo sto su dosad uradili

Mora prvo jedan dimna zavesa da padne u visdu jednog Dragovica, tek onda realnost pada kao mrak na oci.

Sta mislis o Tosicu? Kazes da nije ok resenje?

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Manoly said:

Mora prvo jedan dimna zavesa da padne u visdu jednog Dragovica, tek onda realnost pada kao mrak na oci.

Sta mislis o Tosicu? Kazes da nije ok resenje?

Tošić trenutno nije bolji igrač od Degeneka i Milunovića a poziciju levog beka nije igrao godinama unazad pa je i povređeni Rodić tu bolji. Nama treba vrhunski štoper a on to nije bio ni pre 5 godina a danas je poluigrač. Srnić je pošten igrač, zna i on i mi koliko moze i kao igrač koji popunjava prazninu u timu je ok resenje ali nam nije bio nepohodan. Owusu nam nista ne treba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, tsva said:

Srnica ocerali is Spanske cvajte jer je i za taj nivo fudbala obicno drvo. A Mrkela ga skautirao na treningu. A kad Mrkela skautira, tu nejma greseke.

 

''Ja vam kažem Mitar Mrkela je jedan od najboljih sportskih radnika u Srbiji i najbolji sportski direktor kog je Srbija ikada imala. Mudar čovek, svestan zahteva modernog fudbala. Proveo je u Crvenoj zvezdi mnogo igračkih godina, a sada je uspešan kao sportski direktor'', obrazložio je Terzić.  :krstipd4:

 

Ovakvog si stručnjaka našao da opanjkavaš. Zar ti ništa nije sveto?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Don Juan said:

Jeste od odigrao odlično napred, ali defanziva majko moja....Kako mu je onaj slomio i kičmu i stopalo i na kraju ga uhvatio grč.

 

Decko do pre par meseci u zivotu nije igrao u odbrani. Naravno da je los. On je igrac poteza, igrac vica, to je k ao da neko Kataija stavi na beka, potpuno besmisleno. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cika Kure said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-dovodi-krilo-intera/373785

 

Axel Bokayoko 22 godine , trenutno na pozajmici u St. Galenu. 

Inter nas pojačava opasno iz nekog razloga 🤣

1 hour ago, Markoss said:

 

Decko do pre par meseci u zivotu nije igrao u odbrani. Naravno da je los. On je igrac poteza, igrac vica, to je k ao da neko Kataija stavi na beka, potpuno besmisleno. 

Ma znam nego je stvarno izgledalo komično, kao Bambi na ledu 😄.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...