Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

On 12/12/2020 at 12:17 PM, VoodooDerina said:

 

Ma kave mesečne plate, on je debilčina koja kao što sam i rekao leti na zimu (sve ostalo bi bilo pucanje u obe noge) koju nije trebalo ni vraćati. Tempirana bomba koja nas je već jednom koštala Evrope.

 

Izgleda da si u pravu. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro izbrojao Milunović je imao 5 šansi za gol. Šteta što nijedna nije ušla u gol. Bila bi još lepša utakmica da smo ih otvorili u prvom.

 

Petrović kao da se oslobodio od one utakmice u Belgiji. Ne krije se više od lopte, čak je prilično konkretan i angažovan u napadu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tsva said:

Zasto ovo igramo da 2 zadnja vezna i jednim spicem?

 

Вечерас ушао дух претходника, изгледа преко духовог брата преко пута.

Каква је Бачка скуп рекреативаца, пресмјешно је гледати 2 задња везна и неке назови креативце који се не виде по 10 минута против левата осим када врте лопту у круг са алиби пасовима.

Link to comment
Share on other sites

On 12/12/2020 at 12:17 PM, VoodooDerina said:

 

Ma kave mesečne plate, on je debilčina koja kao što sam i rekao leti na zimu (sve ostalo bi bilo pucanje u obe noge) koju nije trebalo ni vraćati. Tempirana bomba koja nas je već jednom koštala Evrope.

Zašto ovako?

Tačno je da je dobio crveni karton protiv Ludogoreca, ali je razlog zašto tada nismo igrali Evropu malo dublji, na kraju krajeva da ne podsećam kako smo igrali protiv Sasuola, a taj meč nas je izbacio iz Evrope.

Sa druge strane on je možda i bio ključan za ulazak u LE sledeče sezone, i on i Boaći.

Tačno je dečko ima određenih problema, ali daleko od toga da na terenu pravi ispade i kada pogledm celu našu ekipu i igrače i šta rade i na terenu i van njega, on nam je najmanji problem. Nije u formi u kojoj je bio, ali znači na terenu mnogo više nego neki "fini" igrači koji šatro ne prave skandale.

Sada je plasiran taj snimak sa aerodroma, i ko zna šta je sve iza te priče i pazi to lansiraju Republika (čitaj Srpski telegraf) i Večernje Novosti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...