Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Najzad... umesto desnog  beka centarfor!!!!

Kakav fenomenalan potez, promeniti celu koncepciju koju si uigravao na 10 utakmica da bi se ispunile zelje nacije da vidi tog novog clana Reala.

Usput naljutis i jednog od dva najbolja igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dekifisher said:

Najzad... umesto desnog  beka centarfor!!!!

Kakav fenomenalan potez, promeniti celu koncepciju koju si uigravao na 10 utakmica da bi se ispunile zelje nacije da vidi tog novog clana Reala.

Usput naljutis i jednog od dva najbolja igraca.

Pa navijaju ljudi za igrače, ne za tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne zezaj deki, kao da je on nešto zaista uigravao do sada. Baš je ta uigranost bila vidljiva na prethodnim utakmicama. 

 

Drago mi je zbog Prijovića što dobija šansu. Večito ga šalju na teren da vadi kestenje iz vatre a posle ga kuliraju. Na SP ni minut.

 

Ajde da vidimo možemo li šta 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3-5-2...a smejali smo se Muslinu :lol_2:

 

Ovo nije tim za tu formaciju. Kostic ce da sparta gore dole (ok, jak je kao konj pa moze) ali ga gubimo za ozbiljan napad i manevar. Pretpostavljam Mijat desno isto to.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 34Barkley said:

 

Drago mi je zbog Prijovića što dobija šansu. Večito ga šalju na teren da vadi kestenje iz vatre a posle ga kuliraju. Na SP ni minut.

E upravo zbog ovoga je bio onaj moj post kad sam citirao onu vest :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, 34Barkley said:

Ne zezaj deki, kao da je on nešto zaista uigravao do sada. Baš je ta uigranost bila vidljiva na prethodnim utakmicama. 

 

Drago mi je zbog Prijovića što dobija šansu. Večito ga šalju na teren da vadi kestenje iz vatre a posle ga kuliraju. Na SP ni minut.

 

Ajde da vidimo možemo li šta 

Ma ocajni smo bili... samo nereseno protiv Nemacke i Portugala u gostima. Siguran sam da bi lako dobili te indijance da smo uigrani i da su igrali SMS i Luka.

Link to comment
Share on other sites

Skroz dobar trenutak za malo rizičniju postavku. Ako ovo dobijemo mislim da smo 90% na EP, ako nekim slučajem izgubimo, imamo popravni u BGu. Plus imamo i baraž u rukavu zbog Lige Nacija. Kad ako ne sad all out attack? 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, dekifisher said:

Ma ocajni smo bili... samo nereseno protiv Nemacke i Portugala u gostima. Siguran sam da bi lako dobili te indijance da smo uigrani i da su igrali SMS i Luka.

Ne zezaj, kao da nisi gledao spašavanje žive glave u Portugaliji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...