Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Dok su "komšije" popunjavali Švajcarsku reprezentaciju, bili su strah i trepet, sad sa ovi Fernandezima, Hernandezima, Rodrigezima nekako mi tja....

Elem...ko bi rekao da Mitrogol i Rajković igraju slabu ligu...:smiley2: ...il znaš, il ne znaš...

Znaima me šta je Džaka rekao Piksetu...

Mora da se čeka Kordoba i eventulani potaz od Španaca da se ponovo krene na Pikseta...

 

P.S. Za @Perkos2 Uš'o Čumić...igrao za Radnički :s_d:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

Dok su "komšije" popunjavali Švajcarsku reprezentaciju, bili su strah i trepet, sad sa ovi Fernandezima, Hernandezima, Rodrigezima nekako mi tja....

Elem...ko bi rekao da Mitrogol i Rajković igraju slabu ligu...:smiley2: ...il znaš, il ne znaš...

Znaima me šta je Džaka rekao Piksetu...

Mora da se čeka Kordoba i eventulani potaz od Španaca da se ponovo krene na Pikseta...

 

P.S. Za @Perkos2 Uš'o Čumić...igrao za Radnički :s_d:

Još da je rođen u Niš o okolinu, bio bi standardan. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Dok su "komšije" popunjavali Švajcarsku reprezentaciju, bili su strah i trepet

Znaima me šta je Džaka rekao Piksetu...

 

Kosovski mediji za sad uglavnom korektno prenose događanja u Leskovac, pominju skandiranja i snagu Džake koji nije naseo provokacijama. Naše igrače hvale za korektno ponašanje čak i piksiju opraštaju ružnu prošlost i pominju pozdrav njega i džake. Ali kad se probudr VV botovi će vidimo da li imaju direktivu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Piksi kao macka ima devet zivota. Kad god mislis da je gotov on nekako prezivi. Ovakva sporadicna solidna izdanja samo produzuju agoniju i gube vreme koje je mogao da iskoristi neki pravi trener za pripremanje ekipe za nova prvenstva. 
 

Utakmica jeste bila dobra ako posmatramo pristup igraca i borbu. Stvarno odlicno trcanje i zalaganje. Sve ostalo je onako. Pomogla nam je oranica od terena da usporimo Svajcarce koji igraju smisleniji fudbal, a to sto smo ih ipak pobedili govori samo da posedujemo igracki kvalitet koji nazalost zbog neznanja selektora retko kad dodje do izrazaja. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Stiletto said:

Još da nam neko prevede na običan srpski šta je to Saša stvarno povredio i koliko dugo se to leči...

 

@Eddard  ?

 

To je zglob između ključne kosti i ramena tj. lopatice, mali zglob ali boli kad se povredi. Ima više stupnjeva povrede, neke se operišu, neke ne. Čak i ako se ne operiše, osim kozmetičkog efekta (ključna kost stoji visoko), ne ostavlja uglavnom nikakve funkcionalne posledice. Recimo igrači američkog fudbala imaju skoro svi tu povredu, ali njih retko operišu, jer se vrlo brzo opet povrede, pa igraju i sa tim. Mora par nedelja da prođe da prođe bol, a ako se operiše, onda verovatno 4-6 nedelja poštede. Mada, stvarno ne znam protokole za profi sportiste, možda se vraćaju i ranije, ovo što pričam je za nas smrtnike. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eddard said:

 

To je zglob između ključne kosti i ramena tj. lopatice, mali zglob ali boli kad se povredi. Ima više stupnjeva povrede, neke se operišu, neke ne. Čak i ako se ne operiše, osim kozmetičkog efekta (ključna kost stoji visoko), ne ostavlja uglavnom nikakve funkcionalne posledice. Recimo igrači američkog fudbala imaju skoro svi tu povredu, ali njih retko operišu, jer se vrlo brzo opet povrede, pa igraju i sa tim. Mora par nedelja da prođe da prođe bol, a ako se operiše, onda verovatno 4-6 nedelja poštede. Mada, stvarno ne znam protokole za profi sportiste, možda se vraćaju i ranije, ovo što pričam je za nas smrtnike. 

Moj sin je nosio neke utege, kad je imao takvu povredu. Inače bio je oml.reprezentativac Srbije u Am.fudbalu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Мџе said:

I dao i uzeo, al’ ajde nećemo o tome. Nego, kada već diskutujemo, je l’ znaš zašto Dušan Mitošević i Siniša Gogić nikada nisu vodili Radnički? Dva solidna lokalna trenera i niko ih nije zvao da preuzmu klupu.

Sinišu Gogića znam lično i to poprilično dugo, čak smo i kućni prijatelji. Pokojnog "Tošaka" sam samo sa terena znao.

Ja ću da ti odgovorim kontrapitanjem...Zašto ni jedan niški fudbaler ne želi da se vrati u Radničkom ?

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Constantin said:

Sinišu Gogića znam lično i to poprilično dugo, čak smo i kućni prijatelji. Pokojnog "Tošaka" sam samo sa terena znao.

Ja ću da ti odgovorim kontrapitanjem...Zašto ni jedan niški fudbaler ne želi da se vrati u Radničkom ?


Nemam pojma, uprava?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...