Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

2 minutes ago, Geronimo said:

Seljoberi na tribinama sa zvizdanjem, a seljoberi i u reziji sto to nisu malko mutirali (za razliku od svakog Vucicu pe*eru). A koj moj ja ovo gledam nije mi bas jasno...

Bruka je zvizdanje prema Vucicu to je sramota!

Za Svajcarce, Hrvate i Albance nije i to je pozeljno!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geronimo said:

Seljoberi na tribinama sa zvizdanjem, a seljoberi i u reziji sto to nisu malko mutirali (za razliku od svakog Vucicu pe*eru). A koj moj ja ovo gledam nije mi bas jasno...

Na stranu što zvižde švajcarskoj himni, a ja ne znam da im je neko ikada zviždao na himnu. Što je rekao jedan lik, mi smo uspeli da zaratimo i sa Švajcarcima.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Juan said:

Na stranu što zvižde švajcarskoj himni, a ja ne znam da im je neko ikada zviždao na himnu. Što je rekao jedan lik, mi smo uspeli da zaratimo i sa Švajcarcima.

 

Ne mogu ni oni večito da se izvlače. 😁

 

Elem, zviždanje himnama je ovde deo folklora, to se radi jer valja se. Uostalom, zviždali smo svojevremeno i sopstvenoj himni. A kada je u jednim kvalifikacijama gostovala reprezentacija Jermenije, zviždalo se i jermenskoj himni. Zašto? Zato!

Link to comment
Share on other sites

Sad se ukljucih pa ne mogu da ne komentarišem ovu bruku od oranice i terena na kome se igra reprezentativni fudbal.Sramota!

I druga stvar selektor još jednom pokazao i dokazao da je vezara i još veća cava.Grujic-Maksimovic-Lukic hahahaha kakva kreacija,brzina i hitrina.

Ovo iznad napisano me uvek podseti zašto ne pratim utakmice reprezentacije Srbije u fudbalu .

I treće cava nije smeo da počne sa malim Maksom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...