Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Sad kad Piksi u svlačionici vidi da "može sa prvakom Evrope" pa odradi neke kamikaza izmene, sledi nam glupo primljen gol, pa još jedan.

 

Joviću, brate, ono mora da se da...

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

Glavna promena je Kosta Nedeljković koji je pokrio desnu stranu pa Žile više nije žrtva taktike već igra na pozociji gde pruža najviše. Jedina zamerka je frizura Birmančevića i nemanje mozga prilikođ čarki sa Špancima.

Link to comment
Share on other sites

Birmancevic odlican, Samardzic prvih 25min izgledao bolje od Tadica u prajmu, posle totalno neprimetan. Ipak mislim da hajp oko momka nije bez osnove. 

Sve u svemu delujemo defanzivno odgovorni i kompaktni. Krivo mi je sto nisam otisao na stadion. Nisam ocekivao ovoliko naroda na Rajku. Preko TVa atmosfera prava fudbalska sto bi rekli stari ljudi.

Spanci tehnicki najbolja ekipa na svetu ali teska govna i sabanerija kao u svim ekipnim sportovima. Svi zajedno nemaju 600kg a non stop se nesto kurce, smaraju i glume zajebane momke. 

Videcemo kako ce nase sluziti koncentracija i fizicka sprema u nastavku.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, McLeod said:

Dve godine pricam da Birmancevic moze i treba da igra na ovoj poziciji. Erakoviceva brzina takodje omogucava da se igra sa trojicom u liniji posto Piksi to toliko voli. Bukvalno te dve korekcije su dovoljne da sve izgleda bolje. Napred smo ocekivano manje opasni, Vlahovic na ovo bi bio top, a Tadic bi mi igrao kad jurimo rezultat. Sergeja vise ne bih zvao. Mitrovic da puni slabije ekipe i vozi.

Sve se slazem osim za Mitra i SMS-a ne bi mi igrali posle ovog bezobrazluka ko god da je selektor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Btw sto se tice Zivkovica apsolutno nemam nista protiv da bude u rotaciji na krilu jer je to njegova pozicija, iako mislim da ni tu nije najbolje resenje ali ok, ima kvalitet za rotaciju. Nadam se da ga nikada vise necemo gledati na RWB

Link to comment
Share on other sites

Čim ne eksperimentisemo mnogo sa pozicijama, čim imamo bar jednog igrača koji je zaista RB/RWB po vokaciji, čim imamo bar 2 igrača koji imaju brzinske sposobnosti (Birmancevic, Nedeljković…), čim ne robujemo (primorano, ali opet) imenima nego igraju oni koji su motivisani i željni dokazivanja odmah je i igra bolja. 
Nije to sad ništa vau, ali igramo jednostavnije, tečnije, brže, borbenije. U odbrani smo baš kompaktni.

 

Samo nek dobijaju šansu ovi mlađi. 

Edited by Taratarn
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Stanje na terenu takvo kao da gledam Bodo i Zvezdu u Norveškoj.Ista boja dresova ali i kako ekipe stoje na terenu.

Mi i kad odvojimo loptu ,Lukić i Ilić je prodaju vrlo brzo.

Meni je ovaj Lukić uvek bio bezveznjak .

Edited by Zadnji vezni
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zadnji vezni said:

Lukić i Belić .... Pravda za Gumu Bogdanovića.

 

Lukić igra fantastičan meč.

 

U odbrani sve zatvara, u napadu bolji od prosečnog zadnjeg veznog. 

 

Tek sad vidim nik 😄

Edited by MilošVB
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...