Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Kakve su procene u vezi Lazetića u Milanu? Hoće li biti nešto od njega ili slede beskonačne pozajmice po italijanskim klubovima iz donjeg dela tabele? Deluje mi kao interesantan igrač. Dugajlija sa solidnom brzinom i prilično dobrom tehnikom.

Link to comment
Share on other sites

Nek ode u Veronu ili Torino, klubove koje vode hrvatski treneri i dobiće pravu šansu 100%. Može i u Fiorentinu isto jer tamo naši igrači tradicionalno dobijaju šansu zbog odličnih odnosa sa agencijom onog Pinija Zahavija što Ramadani radi za njega. 

 

Ako se ispostavi da je neki veliki talenat ali i radnik možda dobije šansu i u Milanu, ovako ako treba da se brusi i da prođe školu fudbala njihovu da bi mogao da igra ligu, bolje da ide u ove klubove što sam naveo. Tamo će dobiti šansu i da igra i napreduje. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drgnk said:

Kakve su procene u vezi Lazetića u Milanu? Hoće li biti nešto od njega ili slede beskonačne pozajmice po italijanskim klubovima iz donjeg dela tabele? Deluje mi kao interesantan igrač. Dugajlija sa solidnom brzinom i prilično dobrom tehnikom.

 

Dobar je, pravi potencijal, jos samo neko da mu objasni tamo da nije najbolji igrac na svetu kao sto misli i mozda i bude nesto od njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U vezi njegovog igranja u Milanu može dodatno da mu pomogne i neki super nastup na ovom predstojećem EP-u U19. Ako se bude istakao dovoljno mediji strani će učiniti dosta za reklamu, jer obično nekih top 10 igrača turnira uvek dobije neke članke i pisanja o njima. Svakako za karijeru dobru na njemu je, kao i većini koji odu tako mladi u inostranstvo. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Markoss said:

Kamenovic sem fizike nema nista, al slicno sam i za Masovica mislio, pa je dobacio do repstacije.

 

Meni on deluje cvrsce od Masovica, a par godina je mladji cini mi se? Naravno da do sada nista ozbiljno nije pokazao, ali kako god da okrenes niko od nasih ko je otisao u talijansku ligu mlad nije se zahebao. Ima u Laciju od koga da uci, tamo su oni prekaljeni vukovi Radu i Acerbi. Svakako nemamo o cemu dalje da diskutujemo oko njega, sto kaze @Perkos2 neka prvo zaigra pa cemo videti.

Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2022 at 3:25 PM, pantelia said:

 

Zbog kojih to grejaca klupe sede Grujic i Ilic? Gudelj konkretno ima 21 utakmicu za Sevilju prosle godine, kao i Grujic za Porto. Ilic ne igra ni priblizno ono sto igra Gudelj. Da bi Ilic igrao trebalo bi SMS ili da ide na klupu, ili da ide poziciju napred, sto se nije pokazalo bas najidealnije protiv Norveske i Slovenije.

 

Sto se tice Ristica, cenis da bi on trebalo da igra pre Kostica? Ako ti Terzicevih 60 minuta toliko bole oci, ne brini, Ristic je i dalje u prednosti nad njim.

 

Jebote kao da imas 96 godina, nadzak baba, na svakoj temi isto. Za druge sportove i teme i da razumem (verovatno da si za neke igrace i u pravu), ali sta ti ovde smeta? Kakvi grejaci klupe te spopali?

Kostic preumoran, Racic jedva da ulazi u igru... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vlaDixXx said:

Kostic preumoran, Racic jedva da ulazi u igru... 

 

Znaci Kostic je preumorni grejac klupe 😁

 

Brate mili ima 4 utakmice u 10 dana, svi koji nisu povredjeni ili bolesni ce dobiti sansu. Od 6 poluvremena lose smo odigrali jedno, istumbali skoro sve igrace, Kostic je odigrao 90 minuta ukupno na te 3 utakmice. Racic je usao u Svedskoj, potrudio se da zasere sve sto je mogao i uglavnom uspeo u tome, ne verujem da ce biti u ozbiljnijoj konkurenciji za SP.

 

Ja verujem da se za sutra planira sredina Lukic-Ilic. Ko ce igrati iza Mitra, niko ne zna. Tadic i SMS su odigrali skoro sve minute, a Djuricicu je dusa bila u nosu protiv Svedske.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Perkos2 said:

Jel Grujić u ekipi? Gledao opet Marušića i tačno nam takav igrač nedostaje ali ga kreteni prepustili CG. Isto i Ivanića!

 Nisu ga ispustili, već su ga Crnogorci regrutovali dok nam je bio ispod radara igrajući za levi Kortrajk. Ko bi tada pretpostavio da će toliko napredovati u međuvremenu i dogurati do Lacija.

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drgnk said:

 Nisu ga ispustili, već su ga Crnogorci regrutovali dok nam je bio ispod radara igrajući za levi Kortrajk. Ko bi tada pretpostavio da će toliko napredovati u međuvremenu i dogurati do Lacija.

Čuj levi Kortrajk😄 Igrao je pre toga ko zna koliko godina u Srbiji i znalo se za njega. Bile su one čuvene turneje po Aziji pa je dečku moglo da se ukaže šansa i pokaže da ga neko prati. Ja sam čuo da su padali dogovori oko nekih igrača koje su Crnogorci tražli i da niko nije otišao da nije dobio zeleno svetlo. Šta reći i za Đurđevića koji je igrao i to u Partizanu pa nekako završi u CG. Jeste da bi sad bio četvrta opcija na špicu ali pre 4-5 godina mogao je da bude pozvan. Sumnjam da je i sad nesto bolje, Piksi ne moze sve da pokrije a ostalima iz saveza ne verujem ništa.

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2022 at 11:06 PM, Don Juan said:

Igramo Ligu Nacija B Liga. 

Plasman na kraju Lige određuje šešire za kvalifikacije za EP. Tj. konkretno za nas da li ćemo biti u šeširu 2,3 ili 4.

Iskljucio bih poslednju opciju

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su sanse da ispadnemo izuzetno male, a to je jedino kako bismo mogli da budemo u cetvrtom sesiru. A i u tom slucaju mislim da gotovo da nema sanse da budemo u cetvrtom. Trenutno su sanse za drugi i treci sesir tipa 50-50 cini mi se, ali ako budemo bili prvi u grupi sigurno smo u drugom.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, dzoneee said:

Jel se to iz Lige Nacija sada određuju šeširi? Nema više plasman po onom UEFA rankingu?

Tako je plasman iz LN određuje grupe za kvalifikacije.

Zato treba skupljati bodove. E sada ne znam šta će biti sa onom grupom gde ima tri tima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...