Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

A dobro fale Mitrovic, Tadic, Kostic i Sergej nije bas najjaci ali je ok. Bolje i ovo nego ona zajebancija protiv Paname ili koga bese vec.:classic_biggrin:

 

Boli koliko nam fale bar dva centralna veznjaka koja znaju da igraju fudbal. Mnogo nam fali takav profil igraca. Najblize tome nesto je Milenkovic Savic naravno.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, dzoneee said:

 

Boli koliko nam fale bar dva centralna veznjaka koja znaju da igraju fudbal. Mnogo nam fali takav profil igraca. Najblize tome nesto je Milenkovic Savic naravno.

 Ovo prosto bode oči, koliko je tačno, nažalost. Maksimović mi deluje krajnje neubedljivo (nevidljivo) na toj poziciji. Imam utisak kao da SMS pruža otpor toj ideji da igra na pomenutoj poziciji tj. želi da igra ofanzivnije u veznom redu, čime bi se verovatno sudarao sa Tadićem. Meni se lično više dopada kombinacija Tadić - Đuričić od Tadić - SMS. Ako ništa, igrali bi nešto brže i pokretljivije.

Link to comment
Share on other sites

Pa Sergej u Laziu ucestvuje dosta sa te pozicije u gradjenju igre, ne znam sto ne bi mogao da igra to i u reprezentaciji? 

 

Ja se slazem da na toj poziciji treba biti igrac koji zna da igra u oba pravca ali jbg nemas ga u ovom trenutku, a kad je takva situacija uvek biram igraca koji zna da igra fudbal nego opstrukciju igre. Maksimovic je dovoljan kao jedan koji radi to, trci dosta, pokretljiv je, ovaj drugi nek bude i ofanzivniji.

 

Pavlovic u ovoj utakmici igra dosta visoko, ali nekako i gresi dosta, srecom protivnik nije dovoljno dobar da iskoristi to. Vidim potencijal u njemu, svidja mi se sto deluje da moze izrasti u igraca koji zna da prenosi loptu i smanjuje pritisak na svoju ekipu, ali mora jos da sazri i da bude sigurniji. Verujem da ce Kovac postepeno da ga ubacuje u Monaco ako bude radio i ucio. 

 

Birmancevic je isto gresio u predaji lopte i nekim kretnjama, jos se trazi u ekipi, ipak mislim da je dobro sto je dobio priliku u ovakvoj utakmici. Taman da se ukljuci malo u ekipu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Ovaj Katar će svi da ponižavaju na SP, osim ako šeici ne uplate odgovarajuću cifru savezima koji budu s njima u grupi.

Nisu toliko loši, ne igraju im tri igraca iz prvih 11, osvojili su kup Azija što pored Koreje,  Japana,  Australije nije lako, plus ovo je prijateljska.  Elem, vode Irci, kako nas hoce u ovim kvalifikacijama još ćemo kao prvi ići u Katar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dzoneee said:

 

Ja se slazem da na toj poziciji treba biti igrac koji zna da igra u oba pravca ali jbg nemas ga u ovom trenutku, a kad je takva situacija uvek biram igraca koji zna da igra fudbal nego opstrukciju igre. Maksimovic je dovoljan kao jedan koji radi to, trci dosta, pokretljiv je, ovaj drugi nek bude i ofanzivniji.

 

 

Mislim da je Gudelj taj koji je zadužen za opstrukciju igre i čini mi se da je kod Stojkovića njegova pozicija u startnoj postavi neupitna. Međutim kad Gudelju dodaš Maksimovića, to mi deluje dosta sterilno.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da Katar nije nesto preterano slabiji od recimo sada Luksemburga koji definitivno vise ne spada u onaj najnizi evropski rang. 

1 minute ago, drgnk said:

 

Mislim da je Gudelj taj koji je zadužen za opstrukciju igre i čini mi se da je kod Stojkovića njegova pozicija u startnoj postavi neupitna. Međutim kad Gudelju dodaš Maksimovića, to mi deluje dosta sterilno.

Da Gudelj pored Maksimovica vec deluje dosta sporije i zatvorenije, a iskreno nije da bas plene koliko su dobri u defanzivi i tako upareni. No videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Kako Portugal okrenu ove Irce. Mislio sam da ce ga dati pred kraj i zavrsiti se 1:1, ali se Cristiano potrudi da svi bodovi ostanu kuci. Doduse i centarsutevi su bili dobri.

 

Strasno Irska sta prosula pred kraj. Nisu mogli da ih zadrze van svog sesnaesterca nikako.

Link to comment
Share on other sites

Ako je moguće dobiti Luksemburg preko dva razlike i Srbija ide na prvo mesto.

 

Onda "samo" dobiti Irce i Luksemburg u gostima, nabiti još gol razlike protiv Azera u Beogradu i onda da saberemo šta nam treba pred poslednji meč u Lisabonu. Prosto, zar ne? :whistling:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...