Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Joveljić se fino kreće i otvara u špicu. Onaj Jovanović mi je u prvom poluvremenu više igrao kao nekakav krilni napadač. NIkad nije bio pred golom. Istini za volju, treba reći i da nam napadi u prvom poluvremenu nisu bili baš osmišljeni. U svakom slučaju, ne bi trebalo biti dileme oko toga, ko je startni napadač protiv Bugara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Proigrali smo cim se Tadic vise ukljucio u igru. 

Mislim da se s razlogom plasim za nasu repstaciju u post-Tadic eri koja nadolazi za koju godinu, kada vise ne bude mogao protiv godine proizvodnje. Sve dobro je pocinjalo od njega vec 10-ak godina unazad.

 

Drago mi je zbog Joveljica. Prosle godine je uvek znao da iskoristi minute koje je dobijao. Veliki broj upisanih nastupa, ali prosecna minutaza mozda 25m. Tesko je i zameriti treneru LAG sto mu je Cicarito prvi izbor, kad je ovaj odigrao sezonu zivota. Al' eto, ove godine je Jovelja upisao i neke nastupe u prvoj postavi usled povrede Meksikanca, ali nije bio efikasan. Znacice mu ovo.

 

Voleo bih i kad bi Veselinovic i Popovic dobili neke minute u nasoj odbrani na prijateljskim utakmicama.

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

Ma gotovo je vec ovo, zato su i poceli sa ovim Kirin kupovima po dobrom starom obicaju, da sto vise igraca ubace da bi se neko prodao, posto drugi smisao ne vidim u bivstvovanju pojedinih u reprezentaciji. I da hocemo, cak ni mi ne mozemo ovo da propustimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Stiletto said:

Sad mogu da se dogovore i pomognu drugaru Krstaji da ostane na klupi Bugarske, jednim "neočekivanim" porazom. A i na kladionici visoka kvota na Bugare...

Ja kontam da bi izmedju Radnickog iz Kragujevca i Bugarske bila prava prvenstvena, ne vidim kako bismo to i namestili

Link to comment
Share on other sites

Ja se plašim svake ekipe koja igra protiv nas u fudbalu. Mada moram da primetim, da je od dolaska Piksija, ova naša ekipa rutinirala svaku "slabiju" i "prosečniju" ekipu, što ranije svakako nije bio slučaj.

Link to comment
Share on other sites

On 6/18/2023 at 8:53 PM, Stiletto said:

Sad mogu da se dogovore i pomognu drugaru Krstaji da ostane na klupi Bugarske, jednim "neočekivanim" porazom. A i na kladionici visoka kvota na Bugare...

 

Ja se iskreno nadam da ce da pomognu Bugarima tako sto ce da dobiju, i potpisu otkaz ovom smradu

Link to comment
Share on other sites

Прилично очекивана постава. Очекивао сам једино Грујића уместо Максимовића.

 

И наравно не свиђа ми се никада ова позиција Сергејева. Мада би вечерас могао да одигра неку добру текму јер прво ово су Бугари, слаби су реално, а друго само је, формацијски, један нападач у саставу. Али генерално ова позицвија за Сергеја код мене никада неће изазвати позитивне критике. Убеђен сам да се он на овој позицији неће наиграти фудбала. 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...