Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

28 minutes ago, Perkos2 said:

Naravno sad kreću medijski da umanje svu štetu,sad je kriv inter pa ce sutra pronaći novog krivca. Samo nasim igračima i našoj reprezentaciji neko moze da zabrani nastup. Jednom Ademiju to niko nije mogao da zabrani da odigra za Makedoniju

Pa Perišić je sinoć igrao. Brozović bi također igrao ali je pokupio Koronu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Pa Perišić je sinoć igrao. Brozović bi također igrao ali je pokupio Koronu. 

Naravno da će svi drugi igrati sem "kapitena" reprezentacije Srbije. Jednostavno može mu se i njemu i selektoru i predsedniku saveza, sad će svi biti krivi sem njih.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Don Juan said:

Što je najgore svaki bod nam je bitan da bi ostali u drugom šeširu za SP.

 

Kako stvari stoje u Turskoj, idemo dole...

 

edit: 3:1 za Tursku sa igračem više. Biće ovo "Puš" i zatim "Kaš" iz drugog šešira.

3:2 :classic_biggrin:

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Stiletto said:

Dmitrović - Milenković, Spajić, Ristić - Lazović, Gudelj, Lukić, Maksimović, Radonjić - Tadić, Jović

Dobro malo formacija je verovatno drugačija, osim ako ne planira da Ristić igra centralnog beka a Radonjić da igra na levom boku. Mada posle svega ništa me ne bi iznenadilo. 

Dakle Gudelj opet ide pozadi, Ristić umesto Kostića i Radonjić umesto Sergeja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Dobro malo formacija je verovatno drugačija, osim ako ne planira da Ristić igra centralnog beka a Radonjić da igra na levom boku. Mada posle svega ništa me ne bi iznenadilo. 

Dakle Gudelj opet ide pozadi, Ristić umesto Kostića i Radonjić umesto Sergeja.

Moguće da je u pitanju 4-4-2 sa Lazovićem na beku, valjda nije opet Gudelj u odbrani. S obzirom da je Liga nacija, da je hteo tri štopera po meni bi u timu bio Pavlović.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stiletto said:

Moguće da je u pitanju 4-4-2 sa Lazovićem na beku, valjda nije opet Gudelj u odbrani. S obzirom da je Liga nacija, da je hteo tri štopera po meni bi u timu bio Pavlović.

Gudelj kako stvari stoje pozadi.

Hahah, Sale Janković selektor.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Sada teoretski imamo šanse da budemo prvi, ali moramo da dobijemo obe utalmice a da Madari i Turci igraju nerešeno u zadnjoj. Koliko je to realno, tu pre svega mislim da mi dobijemo dve do kraja ne znam, ali na nama je.

 

Rusiju sa 3:0.

 

Nisam se uopste potresao oko ispadanja, nesto i ne pratim fudbalsku reprezentaciju. Jednostavno, sjajni igraci koji zajedno nisu nikakav tim, takve reprezentacije mi ni najmanje nisu simpaticne.

Link to comment
Share on other sites

Just now, goldberg said:

 

Rusiju sa 3:0.

 

Nisam se uopste potresao oko ispadanja, nesto i ne pratim fudbalsku reprezentaciju. Jednostavno, sjajni igraci koji zajedno nisu nikakav tim, takve reprezentacije mi ni najmanje nisu simpaticne.

Da ali ako se gledaju međusobni mečevi, onda moja matematika nije dobra.

Pobeda nam treba više zbog kvalifikacija za SP.

Link to comment
Share on other sites

Gudelj odbrana, Ristić levi spoljni, Radonjić napad, a odbrana i dalje šuplja ko sito. I Tadić igra maltene desno krilo, kao je zamisao 3-4-3. Kad bi naš stručni štab umeo da misli.

Sad tek primetih da Rajko i Mitar nisu ni na klupi. A Jović prigrabio Kolarovljev broj 11.

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da u slucaju eventualne pobede ovde nece ostaviti Tumbakovica na klupi a i Kokezu na celu saveza, mada je ovo drugo vec nerealnije da dodje do promene.

 

Hocu bre nekog trenera koji ce da im kaze alooo bre zajebite vise toliko povratnih stoperima i golmanu. Da ih postavi da mogu da igraju fudbal a ne neku imitaciju fudbala. Da prestanemo vise da toliko idemo u stranu i gubimo vreme dok lopta sa jedne strane predje na drugu. Ovo sto je Radonjic recimo uradio treba da se radi, napad sa krila gde sece u sredinu, to vec uspeva u ozbiljnom fudbalu. 

 

Sto se tice Kolarova moze slobodno da zavrsi reprezentativnu karijeru. Hvala mu na svemu. Imao periode kad je bio dobar, da nije takav karakter ostao bi ljudimo u jos lepsem secanju jer kad se podvuce crta ipak je bio dobra opcija na tom levom beku. A i jbg bek Man Sitija, ma kakav da je ipak je bek tog kluba koji je aktivno igrao. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam do sada pratio ovaj topik, ali rekoh ajd da se upisem.
Kao prvo, sramotno bi bilo da sa ovakvim selektorom odemo na SP. Tumba je trener 90-ih, on moze da trenira samo ekipe cije zemlje kasne u razvoju. Pa covek je doveden u repku jer je kao odbio da vodi CG protiv Kosova. CG sad sasvim dobro gura u Ligi C.
Nego nije on jedini problem. Problem je sto mi nemamo igraca koji je kljucni u nekom top evropskom klubu. Ali opet ni to nije neki izgovor jer ovi igraci moraju da pruzaju bolje partije.
Necu da ulazim u teorije zavera i one price de selektor ne bira igrace vec da dobija spisak, da mu menadzeri kreiraju spisak itd. Ali igraci kao sto su Lazovic, Lukic, Ristic, Maksimovic, Gacinovic, sto bi jedan nas novinar rekao, su bezvezni igraci. Kad su oni svi u timu i kad Tadic igra ovako nezainteresovano ovih 1-1 veceras je odlican rezultat.
Sta je resenje? Naravno da ne mozes da menjas puno igraca jer je problem povecati kvalitet. Najpre zameniti selektora i dovesti stranca. Ja sam uvek za nekog svabu, ali ne znam sta je slobodno sem Klinsmana. Onda potom osveziti tim nekim novim imenima i mozda se nekim igracima zahvaliti i podmladiti tim. Ono cemu treba teziti je biti u top 10 repki u Evropi. Pa zar je tesko biti na nivou Danske, Svice, Poljske, Velsa?!

Link to comment
Share on other sites

Na klupi dva klasična štopera Pavlović i Maraš, a štopera igra veznjak Gudelj. Povredi se Lazović na desnom spoljnom uđe Gaćinović koji igra sredinu ili levo a na klupi desno krilo Ranđelović. Koji si onda klinac zvao ovu trojicu?

Makar je Grujiću i Mladenoviću pogodio poziciju 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...