Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Teško ulazimo u šanse, a ti je zato što nemamo nikakve smislene akcije, a iz takve igre možemi da damo gol samo ako Turci pogreše.

Može ovde da bude svašta do kraja, ali je jasno da nam nesostaje igrač na sredini i mislim da bi Grujić morao da uđe umesto Maksimovića ili Gudelja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dokle god imamo selektore od kojih je svaki igrac sa vecim fudbalskim imenom, ovo ce ovako izgledati. Klupa reprezentacije treba da bude kruna uspesne karijere a ne pozicija za partijske uhlebe. Sramota je kakvog fudbalskog analfabetu imamo za selektora. Njega bre niko ne postuje, a i kako da ga postuje kad je nikakav strucnjak. Gde je bre Ljubisa Tumbakovic radio nakon par sezona u Partizanu, sto mu je jedini neki rezultat u karijeri?

 

Kako se on kandidovao za poziciju selektora Srbije? Tako sto je Crnogorcima zabio noz u ledja? Lepo.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Teško ulazimo u šanse, a ti je zato što nemamo nikakve smislene akcije, a iz takve igre možemi da damo gol samo ako Turci pogreše.

Može ovde da bude svašta do kraja, ali je jasno da nam nesostaje igrač na sredini i mislim da bi Grujić morao da uđe umesto Maksimovića ili Gudelja.

 

Stvarno, ne znam da li mi je bezličnije izgledala kombinacija Matić - Milivojević, ili ova Gudelj - Maksimović.

Link to comment
Share on other sites

Vezni red ponovo ne postoji. Baš je mučno gledati ove duge lopte (ponovo). Znam da je početak sezone, ali mesec dana pred Oslo Tumbaković nema nikakav plan igre osim bunarenja. U Moskvi smo dosta bolje igrali, za divno čudo.

 

Ovo je nivo ispod SNS Krstaje... Koliko god delovalo tužno...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pavlović nije igrač za poziciju koja mu je namenjena, nema ni tehničke ni brzinske sposobnosti, baš je beskoristan za tu poziciju. Grujić bi morao ući, Maksimović i Gudelj zaista ne mogu skupa. Radonjić se ponaša kao primadona, nenigra loše, ali mora mnogo više zalaganja.

 

Kolarov je najbolji igrač na terenu, iznosi loptu i deluje dosta sigurno.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Druga utakmica zaredom da nema veze između odbrane i napada. Niti Gudelj niti Maksimović ne umeju da povuku loptu napred, a ni bekovi/krila ne dobijaju loptu da probaju da probiju. Mislio sam da će Kolarov sa centra odbrane da duva loptu napred a la Siniša pre 20 godina, ali čak ni to Tumba nije mogao da se seti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SunZero said:

prevrnuo mi se zeludac posle ovih 45 minuta, jbt Tumbakovic, kakva briljantna ideja da se taj pokojnik postavi za selektora

 

Nadam se da nisi gledao drugih 45 minuta. :ajme:

 

Ne znam da li je varka ličnog utiska, ali Turci nas prebiše namrtvo. I to namazano tako da ne bude nekih ozbiljnijih kazni.

 

Spasavali smo živu glsvu poslednjih pola sata. Jedini pravi momentum poslednjih 5 minuta 1p i na kraju od Mitrovića se odbije lopta. Pa idi bre u pičku materinu! 

 

Sve ostalo su Turci mogli da igraju i bez golmana. Em prebiše kao robove u galiji.

 

Neverovatno je kakav smo raspad i beskurice, i opet se svaki put zajebem da gledam. Jbt na kraju čuvaš 0:0 kod kuće kao da ti je Francuska došla a samo ti bod treba za bilo šta. Ovde valjda računaju da će tući Mađare u obe i sačuvati bulju u B. Pritom, ništa ove reprezentacije nisu posebno da bi bile za neki respekt. Bez potcenjivanja, jer jedino potcenjivanje sami sebi radimo. Ne daj Bože dva napadača...

 

Da se otvore i dovedu mudonju za selektora bar bi nešto gledali. Ali ko da dođe u ovaj mulj i fukaru kojoj je 80% mesto iza rešetaka.

Edited by Neme
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da li Kolarovu ovaj crveni važi samo za Ligu Nacija ili neće moći da igra ni protiv Norveške?

 

Što se tiče novog selektora, može samo da dođe neko još gori (evo, Savo je slobodan). Ni svetska imena poput Klementea i Advokata nisu mogle ništa ovim našim primadonama, ko bi se pametan prihvatio takvog posla? Možda eventualno neki Švaba koji bi imao autoritet da zavede ordnung und disziplin...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...