Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

Otkud znam, vidim da hoćete Miljkovića, pa kontam da vam je malo to što imate nameru da se upucate u jednu nogu, pa ste odlučili da se upucate i u drugu. Kad je beg bio cicija 😄

 

Mislim da je samo kod nas izjednačen broj dozvoljenih stranaca na terenu i u protokolu. Poprilično sam siguran da je u Rusiji dozvoljen veći broj stranaca u protokolu.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Ma to je budalaština sa izjednačavanjem broja stranaca na terenu i u protokolu.

 

Znaš kako, nije jednostavna situacija. U ovoj postavci mi imamo problem da napravimo ravnotežu između odbrane i napada. U odbrani su uglavnom teletabisi i neiskusan golman. Natho je glavni kreator ali tada trpi odbrana, jer Zdjelar ne može sve da pokrpi a Nathova igra zahteva odgovorne i kvalitetne saigrače iza njega. Zato pravimo zid sa Šćekićem. Natho bi tada mogao ispred ali onda izostaje Suma koji je užasno nestabilan ali eto ima neke asistencije i golove u ovih par mečeva. Ako ne igra Asano (što je logično u napadu na bunker), nastaje horor u odbrani na toj strani, Lazar je sklon povredama, a na klupi nemaš rezervu (osim Čolića). Sadik je u izlogu pa mora da igra, a i napad nam se značajnim delom zasniva na njemu. 

 

Neozbiljno je bilo ući u sezonu sa onakvim raspadom pozadi i sporom igrom celog tima. Sa ovim pretumbacijama bog zna šta ćemo da dobijemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa s obzirom kako igra otkad zna da obavezno startuje ovo je i odlicna cifra (ako je uopste tacno). Meni je jasno da je mlad i nejak, ali on bukvalno ne moze da prodje nikoga. Prodje mu ponekad ta biciklica i nekoga posalje po burek, ali to je nedovoljno. Miralem bi trebao da je od danas slobodan igrac.

Link to comment
Share on other sites

I to ne razumem. Zasto razvijas igraca koji vise nije tvoj?! Nije kao da nemamo klince da budu ti "bonus" igraci. Ok, mozda je buduci reprezentativac. Sto se tice njegovog napretka najbolje za njega i za ManUtd bi bilo da ode u Championship ili League One da malo ocvrsne.
Nadam se da smo ubacili bar 10% od sledece prodaje.

Link to comment
Share on other sites

Pa i nemamo klince za bonus. Ovo sa golmanom je rizično, Čolić je još uvek slabašan, Pavlović po onom što sam video može da igra samo na mestu iza napadača, a tu su Suma ili Natho prioritet, dok je Stojković tek napunio 18 a teško da ćemo sa Štulićem da počinjemo.

 

Jbg, sve što smo dobro izbacili od klinaca smo bogato utopili, ali jako mlade, a nemaš milion takvih. Kamo sreće da su Kalaba i Fića ostali još po sezonu duže a ne da idu pre nego što napune 20.

Link to comment
Share on other sites

Colic po meni pokazao vise u ovih par utakmica od Stevanovica. Nista se tu ne bi izgubilo na kvalitetu u ovom trenutku. Pavlovic jeste razocaranje, ali ne bih ja jos odustajao od njega. Svakako ne bi trebalo da pocinje vec da ulazi sa klupe.
Popovic za sada nema kikseva, ali videce se tek kad dodju jaci protivnici.
S obzirom da kuburimo sa desnim bekom mozemo i da vratimo Cucina sa pozajmice, a i ovaj Dundjerski iz Spartaka mi deluje jako zanimljivo. Obojica su "bonus" do kraja sezone.

Link to comment
Share on other sites

Od Stevanovića bih i ja više pokazao na prve dve utakmice a ne Čolić. Ok je mali ali mi se čini preslab, ne bih da ga potrošimo ili da ga neko polomi. Prava stvar za njega je da ulazi kad god ima mogućnosti za to, ništa više ove sezone.

 

Ne bih ni ja odustajao od Pavlovića, ma kakvi, samo što ga je potrebno još čekati. Nije igrač za 11, za sada je daleko.

 

Skeptičan sam bio prema ideji da krećemo sa mladim golmanom, ali nemamo baš puno izbora. Nadam se da će mi razvejati skepsu ali i dalje imam rezervu prema toj ideji.

 

Inda ode Filip, ne vidim ja njegove nastupe kod nas kao razigravanje tuđeg igrača nego kao korišćenje njegovih sposobnosti ovde i sada. Kao što radimo i sa igračima koji su pod ugovorom sa nama. Samo da ne poleti i utripuje svašta.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Alek The Great said:

I to ne razumem. Zasto razvijas igraca koji vise nije tvoj?! 

Zato što je i takav jedan od najkvalitetnijih igrača u ekipi.

 

Previše ga ljudi ocenjuju na osnovu prve dve utakmice i zaboravljaju neke stvari iz prošle sezone.

Link to comment
Share on other sites

Zato što je i takav jedan od najkvalitetnijih igrača u ekipi.
 
Previše ga ljudi ocenjuju na osnovu prve dve utakmice i zaboravljaju neke stvari iz prošle sezone.
Koje to stvari keve ti?! To ti je kao Krasic kad je presao u Juve. Znao je jedan jedini dribling - pusti loptu i zaobidje igraca. I kad je provaljen vise nije moglo. Mali mora da ojaca da bi dao iole kakav doprinos ekipi. Da je talenat i da lici na fudbalera za razliku od nekih - da, ali to nije uvek dovoljno. Ako planiramo da ostane jos 2-3 godine svakako ga treba forsirati. Ali ako ga prodas nema smisla. Ovde nece napredovati za godinu dana koliko ce tamo za 6 meseci.
Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio bukvalno taj dribling. Konkretno sam mislio na biciklicu koja nema nikakav uticaj i na to da skoro uvek ide na istu stranu kad zeli da predje igraca. Lako ga je braniti kad defanzivac zna za to. Ali to mi i ne zapada toliko za oko kao na primer to sto se odbija od igraca kao na fliperu. Mozda ja trazim puno, ali treba imati u vidu da ce on napuniti 18 godina za mesec dana i da za godinu i po dana nije napredovao u tom segmentu.
Druga je strana sto mi zivimo od prodaje prvenstveno mladih igraca. I on bi, u slucaju prodaje, zauzimao mesto mozda nekom drugom mladom igracu.

Link to comment
Share on other sites

7 minuta proslo, a mogli smo primiti najmanje jedan gol. Verovatno i dva.

 

Popovic uopste ne uliva poverenje, iako nije glavni problem, svakako njegove reakcije ne pomazu sigurnosti odbrane.

 

Ovu utamicu mozemo dobiti samo ako nas usere.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...