Jump to content

Andjusizam, Živomanija, Ludovanizmi i Pantićizam


Zvezdinho

Recommended Posts

Au, otkacio se Deki u prvih par minuta retrospektive.

Kaze, mala, bila si indijanka kod mog druga Djurica u fkp. Nije ti cz zajebancija [emoji23]

 

Zapretio i tvorzi i mrkeli i da ce da lete [emoji23]

Kažem ja ne treba njemu previše da se zalaufa.. Što je najgore u pravu je, mora ova saga sa Borjanom i Vandom što pre da se preseče i da se okrenu pojačavaju tima.. A Terzi i Mrkeli je davno trebalo da bude poslednje upozorenje.

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mister-no said:

Kažem ja ne treba njemu previše da se zalaufa.. Što je najgore u pravu je, mora ova saga sa Borjanom i Vandom što pre da se preseče i da se okrenu pojačavaju tima.. A Terzi i Mrkeli je davno trebalo da bude poslednje upozorenje.

 

 

Nije tu bilo nikakvog zaluftavanja, kad opravdavas gumene cekice, sprdas se da Babic nije izazvao saobracajku i relativizujes Rio Tinto i govoris kako je to OK firma.

Link to comment
Share on other sites

 

Nije tu bilo nikakvog zaluftavanja, kad opravdavas gumene cekice, sprdas se da Babic nije izazvao saobracajku i relativizujes Rio Tinto i govoris kako je to OK firma.

Ja pričam o sportskom delu što me jedino i interesuje.

Da, ovo drugo je bez veze, samo i meni je RT ok firma. Znam da je sad u Srbiji blasfemija to reći ali to što je od 1000 rudnika sa 3,4 bilo problema pa jbg.. Klasična zapadna firma, profit je na prvom mestu ali tako je to u biznisu. Niko nama nije kriv što nemamo našu firmu ali bar možemo da ih nateramo da poštuju životnu sredinu.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Blasfemija je zbog njihove istorije poslovanja, a ne zbog toga sto su klasicna zapadna firma.Svakoj firmi je profit na prvom mestu.A sto se tice sporta i tu ima agendu. Pricamo o coveku koji je trazio procenat za dovodjenje trenera CZ.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

 
Blasfemija je zbog njihove istorije poslovanja, a ne zbog toga sto su klasicna zapadna firma.Svakoj firmi je profit na prvom mestu.A sto se tice sporta i tu ima agendu. Pricamo o coveku koji je trazio procenat za dovodjenje trenera CZ.
Malo odosmo u off... Tu istoriju poslovanja verovatno zna većinska Srbija i kao uvek do sada što su znale narodne mase u nas. 150 godina postoje i posluju, ugasili bi se deset puta do sada da su toliko problematični. To je kao prilikom porođaja neka žena nagrabusi tipa u GAK-u i normalno da će ta žena da pljuje po njemu, ali drugih sto žena su prošle super ali to je normalno i nema razloga da se naglašava.
Anđusara je naravno daleko od moralne gromade, niti bi trebalo to u njemu tražiti.. Svi imamo neke agende i rezone pa i on, a imao je i ranije...
Mislim da si ti i postavio temu i redovno postavljao njegova pojavljivanja.
Ima interesantna zapažanja na sportskom polju, uz potkovanost u istoriji sporta i novinarskom zanatu. Meni je lik interesantan, tebi ako nije prosto te niko ne tera da gledaš. Ne vidim gde je problem.
Link to comment
Share on other sites

Problem je sto je svoju politicku prostituciju doveo do nivoa da je postao bas disgusting.

 

Ovu promasenu analogiju sa Gak-om ne bih komentarisao :classic_unsure: Tvojom logikom neko moze da kaze pa evo komunisticka partija toliko traje u S.Koreji nemoguce da je toliko problematicna,da jeste sigurno bi se ugasila ili bi je narod smenio.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Problem je sto je svoju politicku prostituciju doveo do nivoa da je postao bas disgusting.

 

Ovu promasenu analogiju sa Gak-om ne bih komentarisao unsure.png Tvojom logikom neko moze da kaze pa evo komunisticka partija toliko traje u S.Koreji nemoguce da je toliko problematicna,da jeste sigurno bi se ugasila ili bi je narod smenio.

Dobro, nismo saglasni, nećemo dalje otišli bismo predaleko, S.Koreja je too much niđe veze :)

Samo ovo s narodom, mislim da si me pogrešno razumeo, kada god se naš narod popali i zavlada neka populistička histerija ja mislim da je zaveden i da greši, donosi pogrešne odluke itd. Mislim, i kroz istoriju a i ovako..

Ma bilo je te prostitucije i ranije, nije bilo emisije da ne pomene njegovo druženje i poznanstvo sa AV, pa tek oni opskurni likovi sa dna kace SNS-a, iz nekih javnih preduzeća, sa svadbi itd.

Sad ti samo više smeta jer je možda ogoljenije.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mister-no said:

Ja pričam o sportskom delu što me jedino i interesuje.

Da, ovo drugo je bez veze, samo i meni je RT ok firma. Znam da je sad u Srbiji blasfemija to reći ali to što je od 1000 rudnika sa 3,4 bilo problema pa jbg.. Klasična zapadna firma, profit je na prvom mestu ali tako je to u biznisu. Niko nama nije kriv što nemamo našu firmu ali bar možemo da ih nateramo da poštuju životnu sredinu.

 

Ja ne znam kakva je RT firma, ali po meni ovo bi vec bio veliki napredak. Samo sto mi ovo ne radimo, vec dozvoljavamo svakome da radi sta zeli. Ok neko bi odbio neke nase uslove, ali garant bi bilo firmi koji bi prihvatili da ispune dogovoreno i opet bi imali strane investicije samo sa postovanim nekim pravilima koje smo dogovorili. Ovako dozvoljavamo svasta nesto samo da bi se sto vise fabrika otvaralo kako bi ovi mogli da se hvale kako otvaraju svaki treci dan po fabriku u Srbiji. 

 

Niko nece da te dira tek tako ako si posten i korektan u poslu i nikome to nece smetati. Tako je isto i u politici. E kad nisi i kad hoces da zajebes nekog mozda nekad i prodjes neprimeceno, ali cesce je da ti sve kad tad dodje na naplatu. Mi to ne zelimo i necemo da prihvatimo i tu onda idu problemi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja uopste nemam problem sa tim da kazem da su protesti politicke prirode a ne prirodne prirode :classic_biggrin:. Sta sad kao ako se protestuje za zivotnu sredinu onda je to prihvatljivo, ali ako se protestuje protiv ovakve vlasti onda je to vec druga stvar. I treba da se protestuje politicki protiv ove gamadi. Sta vise jace treba da se protestuje politicki nego za zivotnu sredinu.  

 

Ja ne mogu da verujem da jedna drzava sebi dozvoli vracanje politicke garniture na celo koja je deo tih uzasnih 90-tih. Sta se mislilo da ce se kao odjednom promeniti, da nece biti zaposljavanja preko stranke, da se nece svi njihovi kumovi, ortaci i rodbina uglaviti na sve vazne funkcije koje postoje u ovoj drzavi, da nece napraviti medijsku sizofreniju dok se istoj gamadi zauzvrat dozvoljava da promovise sve sto zeli na nac. frekvenciji i da besomucno ponavljaju ne verujte vasim ocima, verujte nama. Nijedno bitno regulatorno telo ne funkcionise, nijedna bitna ustanova ne funkcionise, struka je skroz sklonjena po strani zarad raznih kumova, sestrica, tetki, zaova, i brace. Koja crna zivotna sredina, nama je zivotna sredina najmanja briga ovde. Nismo mi Svedska.

Edited by dzoneee
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...