Jump to content

Andjusizam, Živomanija, Ludovanizmi i Pantićizam


Zvezdinho

Recommended Posts

Maric kaze vozio ga Misko taksista:lol_2: Da su on i Misko vedrili i oblacili u CZ:s_d:

1 hour ago, Losmi17 said:

Citam negde da je izbio picvajz izmedju bogdana obradovica i dekija.

Svadjaju se ko je kad pristupio snsu 😂

 

 

Sad mi rekose da su se kod Jovane Jeremic potkazili Andjus i Obradovic :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Kakva skupina karikatura kod Jovane Jeremić jutros. Kako je čovek poput Obradovića onako propao, on ne zna da priča ni o čemu drugom sem o Kini i Rusiji. Andjusovu stidljivu kritiku Srđana tek ne treba komentarisati. Ovaj treći je najduhovitiji (bar nešto), kaže Novak je u pritvoru - svejedno je da li se zove zatvor ili hotel, to su četiri zida 😄 

Link to comment
Share on other sites

Kakvo lizanje Vucicevog cmara od strane Obradovica, ceo SNS da mu pozavidi :lol_2:

 

Pratimo dalju situaciju.

 

Trpkovic kaze ovo je odluka kraljice, na koju se pozivao Obradovic posto je Novak dobar sa princom.

 

Idemo dalje:s_d:

 

Posvadja se  Obradovic sa Trpkovicem zbog kraljice :lol_2:

 

Obradovic pominje  Bobija  Fisera, a Jovana Jeremic citala sam knjigu o njemu.

 

Umesto Fisera oni imaju Betmena , Supermena, a Trokovic imaju Snupija :roflmao: ( Obradovic nosi neki duks Carsli Barun i Snupi :lol_2:)

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Andjus kaze da Kina nikad nece da savlada Tajvan i da je Tajvan napredniji od Kine.

 

Andjus kaze da nije clan stranke ali podrzava zapadnu politiku SNS-a, a Bogdan pa ja sam clan stranke mi smo za istok , zasto nas prozapadnjuujes:roflmao:

 

Onda Andjus njemu onda si trebao da ostanes u SRS posto si promasio temu:s_d:

 

Partimo sta ce da bidne dalje.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zapadne sluzbe ga docekale na penal zbog antivax stavova kaze Andjus.

 

GS se ne igraju u Moskvi i Pekingu.

 

Izgubio zivce Andjus:s_d:

 

Brani Obradovic brani Srkija, a Andjus pa mogla je tako i moja majka da reaguje 2017 ( kad ga je Vucic uhapsio, ahaha pogubio zivce :roflmao:) Pa ti si pricao porotiv Novaka , sve najgore o njemu, sad ga branis :thumbup:

 

To tako mozes  da pricas sa svojim politicarima, pa ne mozes ni ti tako da pricas:thumbup:

 

Ovaj mu ne direktno rekao da ne jede govna, a Andjus nemoj da se tu mangupiras bio si protivnik SNS-a, kad si meni cestitao za neke stavove :thumbup:

 

Obradovic : Ja se nisam vukao sa demokratama kao ti. Andjus : Nisi al si se vukao sa SPS-ovcima , pa DS pa SNS.

Andjus: Ja sam prvi rekao da je Djokovic u zatvoru, a onda je Srdjan Djokovic to rekao :lol_2:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...