Jump to content

Andjusizam, Živomanija, Ludovanizmi i Pantićizam


Zvezdinho

Recommended Posts

2 hours ago, Zvezdinho said:

 

Ma jok, radio vec na Kopernikus TV, isti vlasnik B92 ta neka linija. Ko da b92 nije srozana do sad:lol_2: Osigurivac za Kesica na TV , i za Pantica na YT, plus malo da hvali svog bivseg drugara na TV nakon sto mu je oprostio sto ga je tukao.

 

 

Tesko ce to ici gotovo da sam siguran. Nema on harizmu Kesica da bi mu bio konkurencija. Moguce da jeste cilj da se sa njim pokusa nesto na tu foru, ali oni koji su gotivili Andjusa gotivili su ga jer je lud i potkaci i ono sto ne bi smeo kad se zaleti, dok je Kesic sam po sebi zanimljiv na nacin kako neke stvari prezentuje a i sto je jos vaznije nije samo on tu, nego iza njega stoji tim nekih slicnih njemu. Jos jedna bitna razlika pretpostvljam sto moze da bude... ja Kesica ne uzimam kao recimo nekog bota opozicije, moguce da nekome moze da izgleda tako zbog napada samo na SNS, ali on prosto samo pokaze neke stvari uglavnom kod SNS ekipe koje su apsurdne pa ih rastavi natenane da i onaj malo gluplji moze da ukapira. A moguce da bi on "napadao" i bilo koga drugog da je na poziciji a da radi ovo sto ovi rade sada? On uvek ostavlja prostora za takvo nesto jer nije protiv nekog zato sto je za nekog, vec je protiv zato sto se taj pokazuje da je takav kakav je. Kod Andjusa moze biti suprotno i verujem da hoce biti tako, da krene da botuje za SNS, pogotovo sada pred izbore. A to ce verovatno kod mnogih izazvati kontraefekat, a ne verujem da ce dobiti neke nove gledaoce i kao neke "fanove" zbog svoje nove retorike.

Link to comment
Share on other sites

Tesko ce to ici gotovo da sam siguran. Nema on harizmu Kesica da bi mu bio konkurencija. Moguce da jeste cilj da se sa njim pokusa nesto na tu foru, ali oni koji su gotivili Andjusa gotivili su ga jer je lud i potkaci i ono sto ne bi smeo kad se zaleti, dok je Kesic sam po sebi zanimljiv na nacin kako neke stvari prezentuje a i sto je jos vaznije nije samo on tu, nego iza njega stoji tim nekih slicnih njemu. Jos jedna bitna razlika pretpostvljam sto moze da bude... ja Kesica ne uzimam kao recimo nekog bota opozicije, moguce da nekome moze da izgleda tako zbog napada samo na SNS, ali on prosto samo pokaze neke stvari uglavnom kod SNS ekipe koje su apsurdne pa ih rastavi natenane da i onaj malo gluplji moze da ukapira. A moguce da bi on "napadao" i bilo koga drugog da je na poziciji a da radi ovo sto ovi rade sada? On uvek ostavlja prostora za takvo nesto jer nije protiv nekog zato sto je za nekog, vec je protiv zato sto se taj pokazuje da je takav kakav je. Kod Andjusa moze biti suprotno i verujem da hoce biti tako, da krene da botuje za SNS, pogotovo sada pred izbore. A to ce verovatno kod mnogih izazvati kontraefekat, a ne verujem da ce dobiti neke nove gledaoce i kao neke "fanove" zbog svoje nove retorike.

Ma nema veze on sa Kesićem. Po meni i ne gađa istu publiku. Ovo njegovo nema dodira sa humorističkim konceptom. Sport, politika, tračevi, što lokalni, što globalni.. Emisija kabinetskog tipa :)

Samo da bude što više gostiju iz sveta sporta ili ludi Milovan, a ne tipa estradni menadžer krmak Mirković ili politčari tipa zonbi Đuka.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dzoneee said:

Pitanje je da li ce Milovan moci da gostuje sada posto se zna njegovo misljenje o Vesicu :lol_2:\

 

Jedino ako i njega nisu prevaspitali :lol_2:

Razocaracu se ako Ludovan bude prevaspitan 😜.

 

On je Goat medju svima njima što su gostovali kod Andjusa. Za razliku od Andjusa ne sećam se da je nešto botovao za Sns, možda tek kada su došli na vlast, a imao je muda da spusti Andjusa sa kontra stavom i argumentima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mr clutch said:

Razocaracu se ako Ludovan bude prevaspitan 😜.

 

On je Goat medju svima njima što su gostovali kod Andjusa. Za razliku od Andjusa ne sećam se da je nešto botovao za Sns, možda tek kada su došli na vlast, a imao je muda da spusti Andjusa sa kontra stavom i argumentima. 

 

Samo je glumio Gocu Uzelac.

 

Spoiler

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Samo je glumio Gocu Uzelac.

 

  Hide contents

 

 

Jbg ne pratim kao ti toliko detaljno Ludovana, Andjusa i Co. Nadao sam se da je jači karakter od Andjusa i da ću bar zbog njega moći pogledati Andjusovu emisiju u subotu, ali nakon ovog videa piši propalo. 

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem ovo "Piksijev autogol"? Pa svi su skoro znali sta je tu po sredi. Nije valjda lud neko da pomisli da bi on dosao da nema neke garancije oko podrske iz vrha. Nije suntav, zna kako u Srbiji funkcionisu stvari. Verovatno ima i garancije neke da mu se niko nece mesati u posao, jer zna kakav mulj plovi nasim fudbalom. Sve su to njegovi zahtevi i znao sam da se ono njegovo "hocu da me svi zelite" mislio bas na to. Da ima garanciju da ce biti samostalan u svom poslu i da od njega zavisi sve vezano za reprezentaciju tim koji on vodi. 

Ako je cena te zahvalnice njemu da mi krenemo da igramo konkurentan fudbal u Evropi i da se u fudbalu neke stvari kod nas promene bar sto se tice nacionalnog tima onda cu progutati tu zahvalnicu. Ako je to bila cena da se Piksiju niko ne mesa i da mu ne kvare ovo sto je zapoceo onda ga i tu razumem i podrzavam. 

 

Evo sad sam bas pogledao taj video. Znaci od 14 minuta njegovog govora on je pomenuo predsednika i pricao o njemu citavih pola minuta mozda i rekao bas ono sto sam i pretpostavio. Da je bitna podrska iz vrha drzave jer je sve lakse tako. Nije pominjao neki progres Srbije, lidere u regionu, rast u Evropi i ostale gluposti nego se drzao cisto fudbala i tema o njemu.

A naravno da ce u ovim novinama biti ovakav naslov, mogli su da izvuku bukvalno 20 drugacijih od celog njegovog govora. 

 

Nije ovo nista cudno i iznenadjujuce. Naravno da ce botovska sns bagra da pokusa da prisvoji zasluge ovog uspeha oko odlaska na SP. Onako stihijski i podmuklo da ne preteraju (jer je ipak sa druge strane Piksi pa mora oprezno) a opet da jasno stave do znanja da je njegovo visocanstvo zasluzno za to.

Edited by dzoneee
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...