Jump to content

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.


goldberg

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.  

113 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati?

    • SNS
    • SPS
      0
    • SRS
      0
    • SVM
      0
    • Sapic - SPAS
    • POKS
    • UDS
      0
    • Metla 2020
    • Srpska stranka Zavetnici
      0
    • PSG
    • Nek maske padnu - Zelena stranka - Nova stranka
    • Suverenisti
    • Ostali
      0
    • Ne izlazim na izbore


Recommended Posts

11 minutes ago, Tamburinjo said:

a kada je Cvjetin Milivojevic pricao da treba bojkotovati republicke izbore a na lokalnim krnjiti sns gde god mozes onda su rekli nema on pojma svuda bojkot, a ovi drugi rekli bojkot pa ne bojkot, a treci rekli mi smo konstruktivni bilo gore kod Slobe... sad ispada da su svi gubitnici zbog sizofrene politike i svojih egoisticnih odluka.

 

U stvari najveci gubitnici smo mi, posto ne sumnjam da ce Jeremic i dalje ziveti od nekih para, Djilas setati kucu po Vracaru, Sergej povlaciti lajnu na dodjem ti, Radulovic primati parice iz ogavne EU gde je obezbedio porodicu, Sapic uzimati kintu od SC NBG i onih splavara koji mu daju reket, Canak naci neko uhlebljenje sa Comickom u sns kao Trivanka, Ceda jbg njemu dosta da DB ne objavi zemunske kasete a za lovu nije Beba skrtica... a ti narode pasos i vidimo se nikad a cujemo jos manje. 

Jel rekao Cvjetin kako bi on krnjio SnS na lokalu? Ozbiljno pitam..
A jedini ko je ispao shizofren i ko je dopustio da ga ego nadvlada je Sergej. On je taj koji je promenio prvobitnu odluku o bojkotu;ostali su bili dosledni. Rezultat je taj da je iskompromitovao sebe i PSG,ne sam bojkot.
Ko ga jebe!

9 minutes ago, Azazelkg said:

Opozicija koja sve radi samo da ne dođe na vlast... 

Jeste,sigurno..evo ovoliko (sad pokazujem skupljenim prstima) im je falilo da veceras tuku Bolesnika sa 5:2

6 minutes ago, mare80 said:

Sta god o njemu mislili,dobra odluka Lutovca da nekima "pokaze kapiju" danas...

Da su izasli na izbore ovo bi definitivno bio kraj DS...

Mada ni sada nisu u dobroj situaciji,ali bar postoje kolike tolike sanse da se konsoliduju...

Ovo je prica za temu o opoziciji vise,ali nema veze.

Lutovac i DS su ostali dosledni,odrzali su obecanje. Ekipa koja je izasla na izbore mimo odluke DS je dozivela fijasko i to je njihov politicki kraj kao iole ozbiljne opcije. Mozda ce neko da se uclani u SnS ili tako sto,ali kao opozicija su zavrsili. 
Ono gde mozda nisu jeste upravo DS i ne bi me cudilo da se "vrate" i podrze puciste u DS u pokusaju da zakazu tu izbornu skupstinu i smene Lutovca. Tako da..pred Lutovcem je jos borbe,ali makar su Comicke,Vuckovicke &co.zabile sebi auto-gol i same oslabile svoje pozicije..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

sve u svemu, sa ovom razjedinjenom i tunjavom opozicijom, koja se vise mrzi medjusobno nego sto mrzi SNS cudoviste, Vucic ce vladati sve dok ne izgubi III svetski rat koji je prethodno sam zapoceo ili neki asteroid ne spici zemljinu plocu pa ga ubije zajedno sa ostatkom covecanstva

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ekipa koja je izasla na izbore mimo odluke DS je dozivela fijasko i to je njihov politicki kraj kao iole ozbiljne opcije. Mozda ce neko da se uclani u SnS ili tako sto,ali kao opozicija su zavrsili. 
 

 

Meni se čini da kad je Faraon rekao da će u vlast zvati nekog ko nije prešao cenzus da je mislio na njih. Pokušaće na taj način da podigne legitimtet vlasti. Pošto vidimo da je SNS narastao na 189 poslanika pitanje je da li će imati dovoljno ljudi na listi jer su tamo stavljali i ministre i funkcionere koji neće moći da zadrže mesta u skupštini. Ne znam šta zakon kaže da se dešava u tom slučaju.

Link to comment
Share on other sites

Totalno uspeo bojkot 🙂 Gotovi su LDP vs Ceda, Seseljuga vs SRS, i ostale banana strake kao DJB, PSG itd...Opozicija mora jednostavno da se ujedini, da se lepo probere, tu je sad i pomogao psihopata.

 

Po meni sve extra, malo stranaka u skupstini i nema vise pljuvanja po skupstini:) mogu i da je ukinu.

 

Mora ujedinjena opozicija naci jako ime koje ce da prave vec od sutra za predsednickih izbora, mada sam siguran da ce biti i republicki izbori kad budu i predsednicki.

 

Ovo kupovanje glasova i cimanje ljudi za debakl. U Evropi kad dobijes 62% to znaci samo jedno. To je ono sto sam pisao oko 75% je glasalo za vlast.

 

Jedva cekam da vidim od ove debilne ''opozicije'' ko ce prvi uci u SNS, sad ce prosto morati.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Klotzen said:

 

Meni se čini da kad je Faraon rekao da će u vlast zvati nekog ko nije prešao cenzus da je mislio na njih. Pokušaće na taj način da podigne legitimtet vlasti.

Tako nekako..njemu je,za razliku od onih koji su udarili kolce,jasno da nekako mora..ne,ne da mora,nego bi mu bilo pozeljno da nadomesti ono sto ce mu zafaliti u skupstini..

Link to comment
Share on other sites

Update za Sabac:

 

1. Pajić - 5642
2. Milošević - 1910
3. Zelenović - 3784

 

Metla izgleda isto prelazi cenzus tamo 🤦‍♂️. Posto je najvise neobradjenih glasova ostalo u gradu gde Zelenovic vodi u odnosu na SNS, postoji mogucnost koalicije sa Milosevickom, ali DSS-ov restl bi mogao da im pomrsi racune ako se prikloni SNSu.

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, RatzenStadt said:

Update za Sabac:

 

1. Pajić - 5642
2. Milošević - 1910
3. Zelenović - 3784

 

Metla izgleda isto prelazi cenzus tamo 🤦‍♂️. Posto je najvise neobradjenih glasova ostalo u gradu gde Zelenovic vodi u odnosu na SNS, postoji mogucnost koalicije sa Milosevickom, ali DSS-ov restl bi mogao da im pomrsi racune ako se prikloni SNSu.

Gledao sam onog Jovanovića (valjda nisam pogrešio) na N1 i po njemu on u Šapcu ide sa Zelenovićem, ako pređu cenzus. Nema nekih naznaka da bi bilo gde išli sa SNS, ali videćemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Citajuci ovo, reklo bi se da je bojkot pobedio. Ma koliko da je Vucic nabio procente, i da li je zaista bilo 50,2% ili 47 kao sto kaze IPSOS, ili neka je bilo i 42%, gde je tu uspeh bojkota?

 

Seiri se nad neuspehom PSGa, Jovanovic proglasava uspeh bojkota, mnogo je lepo pobedjivati kao srpska lista na severu Kosova, ocigledno je to patern i opozicije.

 

I da pretpostavimo da bukvalno svi koji su ostali kod kuce glasaju za SZS na sledecim izborima, a to ne da nije tacno, nego bi ovi SZS agitatori na forumu bili jos vise pokisli nego taj Grbovic kojem su zavrsili karijeru pre nego sto je i pocela, koliko je to glasova?

 

700, 800 hiljada? Za sta je to dovoljno, koalicija kurte i murte koja ce da vuce svako na svoju stranu u parlamentu i da ima 3 puta manje poslanika od Vucica?

 

Sjajna pobeda, nema sta.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jel rekao Cvjetin kako bi on krnjio SnS na lokalu? Ozbiljno pitam..
 

 

Po njegovoj racunici sad je rekao 70 gradova i opstina bi mogli da uzmu. 

 

Elem da se cela opozicija ujedinila i da je uspela da ostavi svoje sujete sa strane da su svi agitovali za Zelenovica jel mislis da bi on imao manje od 50% 

Imas makar 20 Zelenovica po gradovima. Imas kontrolu nad novcem, finansiras opozicione medije lokalne novine, frontove gradjanske, spajas se sa opstinama... ovako izadjes iz svih institucija nemas pare, nemas prilaz medijima i ocekujes sta? 

 

Opozicija me generalno podseca na "struku" Kona l, Kisicku i kompaniju, danas jedno, sutra drugo a na kraju narod kriv sto sam ne provaljuje sta treba da radi... individualno me podsecaju na Nestorovica. Lupaju gluposti a egoisticni su do krajnjih granica. Ja volim samo sebe. Najjace mi je ujedinjenje DS gde se svi nadaju da ce biti novi/stari predsednik. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prenosi i N1

 

http://rs.n1info.com/Izbori-2020/a612361/Izbori-Sabac.html 

 

Quote

Prema prvim nezvaničnim podacima, iz prigradskih naselja i sela u okolini Šapca, Srpska napredna stranka je pobedila na lokalnim izborima.

Kako javlja reporterka N1, brojanje glasova u samom gradu ide jako sporo

 

Jel sad krece ona Staljinova "NIJE BITNO KO GLASA, VEĆ KO BROJI GLASOVE"? 
Glasine kazu da je Dodik orkestrirao "svojima" sa dvojnim drzavljanstvom koji su prijavljeni u Macvi da pritekne Coi u pomoc u Sabcu...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klotzen said:

Na vračaru opozicija dobila 7 od 63 mandata. Još jedan fijasko ali bar će da uštinu neku kintu.

 

Koliko bi SZS dobio na republickom nivou? 30, kao SPS?

 

I da li iko od vas veruje da bi na otvorenim i postenim izborima bilo mnogo bolje?


Gde vi zivite, o cemu vi pricate?

 

Da li ste provalili da je od kako se SNS povukao u ovoj kampanji i pustio bukvalno sve opozicionare, bilo bojkotase ili ne, da pricaju sta oce i da se jedni protiv drugih bore za prostor i podrsku, da im je podrska samo pala?

 

Ovo je dobro samo zbog ogoljavanja citavog sistema, ali to prosecnom Srbinu nece biti mnogo bitno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...