Jump to content

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.


goldberg

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.  

113 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati?

    • SNS
    • SPS
      0
    • SRS
      0
    • SVM
      0
    • Sapic - SPAS
    • POKS
    • UDS
      0
    • Metla 2020
    • Srpska stranka Zavetnici
      0
    • PSG
    • Nek maske padnu - Zelena stranka - Nova stranka
    • Suverenisti
    • Ostali
      0
    • Ne izlazim na izbore


Recommended Posts

1 minute ago, Tamburinjo said:

 

Po njegovoj racunici sad je rekao 70 gradova i opstina bi mogli da uzmu. 

 

Elem da se cela opozicija ujedinila i da je uspela da ostavi svoje sujete sa strane da su svi agitovali za Zelenovica jel mislis da bi on imao manje od 50% 

Imas makar 20 Zelenovica po gradovima. Imas kontrolu nad novcem, finansiras opozicione medije lokalne novine, frontove gradjanske, spajas se sa opstinama... ovako izadjes iz svih institucija nemas pare, nemas prilaz medijima i ocekujes sta? 

 

Opozicija me generalno podseca na "struku" Kona l, Kisicku i kompaniju, danas jedno, sutra drugo a na kraju narod kriv sto sam ne provaljuje sta treba da radi... individualno me podsecaju na Nestorovica. Lupaju gluposti a egoisticni su do krajnjih granica. Ja volim samo sebe. Najjace mi je ujedinjenje DS gde se svi nadaju da ce biti novi/stari predsednik. 

 

A Šabcu je izlaznost veća za 4% u odnosu na 2016. tako da tamo bojkot nije ima skoro nikakvog uticaja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Koliko bi SZS dobio na republickom nivou? 30, kao SPS?

 

I da li iko od vas veruje da bi na otvorenim i postenim izborima bilo mnogo bolje?


Gde vi zivite, o cemu vi pricate?

 

Da li ste provalili da je od kako se SNS povukao u ovoj kampanji i pustio bukvalno sve opozicionare, bilo bojkotase ili ne, da pricaju sta oce i da se jedni protiv drugih bore za prostor i podrsku, da im je podrska samo pala?

 

Ovo je dobro samo zbog ogoljavanja citavog sistema, ali to prosecnom Srbinu nece biti mnogo bitno.

Koja im je to podrska pala? Tacno kome je pala podrska? Mislim da sns i sps isto imaju manje glasova nego ranije. Da nije Cedi, Canku, Comicki, Sergeju, Radulu pala podrska? 🙂 Daj nmoj zezati....Potpuno ocekivani rezultati i to jeuspeh bojkota da su izasli na videlo svi zivi moguci trojanci...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

I da li iko od vas veruje da bi na otvorenim i postenim izborima bilo mnogo bolje?


Gde vi zivite, o cemu vi pricate?

Opet...🤣

Opet imamo ucene,slikanje listica,bugarske vozice,dzipcice,duple spiskove,avione,kamione...

Ne brate,verujemo da bi i uz objektivne medije,fer kampanju,prestanak pretnji otkazom,ucenama,crnim dzipovima i obrijanim lobanjama Vucic dobio 63% glasova....

Taki smo ti mi Srbi...

 

 P.S. Molim te ako ikako mozes da prestanes da svakog ko nema stavove kao ti nazivas SZS simpatizerom ili agitatorom...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

@McLeod

Ako već nije vlast, barem je kažnjena ona fejk opozicija. 

Stranke u bojkotu nisu izgubile podršku, a neki "opozicioni lideri" su nadam se poslati na smetlište istorije. 

Još Lutovac da definitivno skloni onu Keninu ekipicu, pa da opozicija krene da pravi neku priču, svakako joj je limit sada dosta veći, iako vrv i dalje ni približno dovoljan da se vlast bilo kako ugrozi 2022. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dropkick Murphys said:

Bulju bih dao Teši Tešanoviću da Šapić i Sergej izduvaju za cenzus. 

 

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

Tuzni Tesa :classic_sad:

 

spacer.png

 

6 hours ago, Laki21 said:

Bogme biće bola u guzi...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne bi osvojio 63% i da li je bitno da li je 63, 57, 48 ili 45?

 

Sve preko 35% za ovo zlo je previse. I sve preko 35% osvaja vlast.

 

Pa cu vas pitati opet, kao sto sam u jednoj prilici pitao i jednog od vodja SZSa sta ce biti na tim hipotetickim izborima koji su slobodni, kontrolisani, sa otvorenim medijima naklonjenim opoziciji odnosno konkretno SZSu i kad sve bude savrseno, kada osvojite nekih 30% glasova skupljeni s koca i konopca, bukvalno svi koji ste protiv Vucica, a on i SPS budu imali 60%?

 

Sta cemo onda da radimo i sta cemo onda da pricamo?

 

Dobio sam odgovor - to se nece desiti. Ostao sam zatecen, a sad mogu samo da aplaudiram svakoj budali koja se slaze sa tim likom, necu ga imenovati.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Svima je pala podrska, posto je ovaj i ovakav SZS projektovan na nekih 12% sa normalnom izlaznoscu, sto je takodje jadno i bedno. Oni danas ne bi presli 8%

Da li zaista to misliš? Ako uzmemo da ljudi kod nas glasaju za ljude, a ne programe stranaka. Sam Jeremić je na predsedničkim imao 8% ako se ne varam. Šta misliš, šta je sa biračima koji su glasali za Jankovića? Ja sam ubeđen da bi SZS imala preko 15%

Link to comment
Share on other sites

Varas se, Jeremic je imao 5,6%. Jeremic danas je na nivou Radulovica, ako i toliko, vrlo verovatno je gori.

 

Sta je sa biracima koji su glasali za Jankovica? Ogroman broj njih je rekao sad ste me sjebali poslednji put. Broj takvih je veci od 200 hiljada vrlo verovatno.

 

Opozicija dobija sve manje na svakim izborima, bilo prava, lazna, leva ili desna. I ne samo zbog Vucicevog satiranja i ispiranja mozga i medija, vec jer opozicioni biraci vise nece da budu budale.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Pa cu vas pitati opet, kao sto sam u jednoj prilici pitao i jednog od vodja SZSa sta ce biti na tim hipotetickim izborima koji su slobodni, kontrolisani, sa otvorenim medijima naklonjenim opoziciji odnosno konkretno SZSu i kad sve bude savrseno, kada osvojite nekih 30% glasova skupljeni s koca i konopca, bukvalno svi koji ste protiv Vucica, a on i SPS budu imali 60%?

Daj brate...

Uz sve metode koje primenjuju sa totalno zakljucanim medijima SNS + SPS su na 73%

Na slobodnim izborima uz fer kampanju i medije koji bi objektivno izvestavali pali bi na 60% ?

Nema sanse...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, McLeod said:

Svima je pala podrska, posto je ovaj i ovakav SZS projektovan na nekih 12% sa normalnom izlaznoscu, sto je takodje jadno i bedno. Oni danas ne bi presli 8%

 

Ovo više nije ni vrćenje Karnoa, ovo je već ozbiljno zajebavanje, da ne kažem neku težu reč... Sama izlaznost u Beogradu te demantuje. SZS se ovim potezom, uz NDMBGD, isturio kao jedina opcija koja će se u perspektivi ganjati sa sektom. Nema ko više, ni nov ni stari. Zavisi od dosta stvari, najviše od njih samih. Ali 8%... Pa to je glupost...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Jako pošteno, nadam se da će naslediti Sergeja, zaista bih voleo mlado lice koje vodi neku opozicionu partiju.

 

Šta je pošteno, to što je ili prodano đubre ili apsolutni politički diletant? Jer postoje samo te dve opcije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

Šta je pošteno, to što je ili prodano đubre ili apsolutni politički diletant? Jer postoje samo te dve opcije.

Ne znam na osnovu čega si to zaključio, ali svaki njegov nastup na TV-u je bio bolji nastup od bilo koga iz opozicije. Ja znam da se PSG nije prodao, samo su ispali glupi, i ništa više. A to što neko završava karijeru dečku koji ju je tek počeo, zaista ne znam šta bih vam na to odgovorio.

 

Barem da na spavanje odem sa nekom lepom vešću a to je da je SNS pao u Šapcu, Metla i zeleni presudili. BRAVO! 👊

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Issey said:

 

Ovo više nije ni vrćenje Karnoa, ovo je već ozbiljno zajebavanje, da ne kažem neku težu reč... Sama izlaznost u Beogradu te demantuje. SZS se ovim potezom, uz NDMBGD, isturio kao jedina opcija koja će se u perspektivi ganjati sa sektom. Nema ko više, ni nov ni stari. Zavisi od dosta stvari, najviše od njih samih. Ali 8%... Pa to je glupost...

Je l' Beograd = Srbija? Ustvari i jeste, to nas je i dovelo dovde. Pa neka izvole beogradski opozicionari da nas oslobađaju, a mi seljaci cemo da cekamo

Link to comment
Share on other sites

PSG je napravio ovakav rezultat najviše "zahvaljujući" Sergeju, koji je više puta pokazao da je teška budala, a poslednji put kad okačio kako peva četničku pesmu u kafani. Ne kontam kako je očekivao da će neko normalan da glasa za njega nakon svega toga. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Green23 said:

Ne znam na osnovu čega si to zaključio, ali svaki njegov nastup na TV-u je bio bolji nastup od bilo koga iz opozicije. Ja znam da se PSG nije prodao, samo su ispali glupi, i ništa više. A to što neko završava karijeru dečku koji ju je tek počeo, zaista ne znam šta bih vam na to odgovorio.

 

Barem da na spavanje odem sa nekom lepom vešću a to je da je SNS pao u Šapcu, Metla i zeleni presudili. BRAVO! 👊

Kako znas da se nije prodao? Sakupljali su im glasove u NS-u 🤓 sns prasinari xD

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

PSG je napravio ovakav rezultat najviše "zahvaljujući" Sergeju, koji je više puta pokazao da je teška budala, a poslednji put kad okačio kako peva četničku pesmu u kafani. Ne kontam kako je očekivao da će neko normalan da glasa za njega nakon svega toga. 

Pilot projekat sns kao i Beli. Rodjeni brat nije bio uz njega a ni glasao za njega verovatno. Samo ovde nekima to mora da se crta, a to nisi ti.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

Ne bi osvojio 63% i da li je bitno da li je 63, 57, 48 ili 45?

 

Sve preko 35% za ovo zlo je previse. I sve preko 35% osvaja vlast.

 

Pa cu vas pitati opet, kao sto sam u jednoj prilici pitao i jednog od vodja SZSa sta ce biti na tim hipotetickim izborima koji su slobodni, kontrolisani, sa otvorenim medijima naklonjenim opoziciji odnosno konkretno SZSu i kad sve bude savrseno, kada osvojite nekih 30% glasova skupljeni s koca i konopca, bukvalno svi koji ste protiv Vucica, a on i SPS budu imali 60%?

 

Sta cemo onda da radimo i sta cemo onda da pricamo?

 

Dobio sam odgovor - to se nece desiti. Ostao sam zatecen, a sad mogu samo da aplaudiram svakoj budali koja se slaze sa tim likom, necu ga imenovati.

 

Kako mislis da dobije 35% sa skoro 2miliona glasova koje drzi?! Da izlaznost bude 80% pa da postoji neka ujedinjena opozicija koja ce tome da kontrira?! Ma daaaaaaaaj... 

 

 

Treba razumeti da su napravili sistem, pustili su pipke svuda, ukorenili se, i to sada ne moze tek tako da nestane. Ni za par meseci, ni za 2 godine - osim ako se nesto potpuno nepredvidjeno desi, da sebi neki autogol ili... bolje i da ne pominjem druge situacije. Mislite da ce se ikada tako lako odreci prednosti koje imaju u toj izbornoj utakmici, gde su svima ostalima vezane noge, ruke, povez preko ociju?... Pa gotovo niko ne bi, a ne on.  

 

A onda treba razumeti da dok se taj sistem ne urusi iznutra, dok ne krene sam da se cepa, nista mu nece ovakva opozicija moci. I treba mu samo pomoci da pocne da se cepa. A sada, kada su najjaci - tada su i najranjiviji. Imace puno slabih karika. Kako misli da "uhlebi" tih 2miliona ljudi kad su vec odavno mnogi u redu za uhlebljenje i kad ih je bilo "samo" 900k 2012.godine? Sve vise je nezadovoljnih...

 

Ti jadnici - ne znam kako bih drugacije nazvao - jadnici jer ima onih kojih mi je i zao jer su materijalno jadni i bedni pa im je to jedina opcija a ima i onih moralnih i duhovnih jadnika koji prodaju svoje dupe, obraz, jer ne znaju da budu bolji i ocekuju da ce na mufte nesto uspeti u zivotu.  

 

A on, zaigrao se malo decko, mnogo je alav na te cifre i na dupeljupce. Prodace ga neki novi Toma i Alek... 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LosmiSK said:

Kako znas da se nije prodao? Sakupljali su im glasove u NS-u 🤓 sns prasinari xD

Sergej jeste budala, i neko koga ne možeš kontrolisati, ali nije čovek koji bi im sve oprostio zbog nešto para, jer njemu sigurno ne trebaju, ja verujem da je Sergej u sve ovo ušao čistog srca, ali jebiga ne možeš se tako ponašati, i to je kažnjeno. A to oko glasova možda jeste, možda nije istina, ali u ovoj situaciji bi skuplaji i meni i tebi da smo hteli da izađemo, a da ni ne znamo da su oni.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Green23 said:

Ne znam na osnovu čega si to zaključio, ali svaki njegov nastup na TV-u je bio bolji nastup od bilo koga iz opozicije. Ja znam da se PSG nije prodao, samo su ispali glupi, i ništa više. A to što neko završava karijeru dečku koji ju je tek počeo, zaista ne znam šta bih vam na to odgovorio.

 

Barem da na spavanje odem sa nekom lepom vešću a to je da je SNS pao u Šapcu, Metla i zeleni presudili. BRAVO! 👊

 

Zaključio sam na osnovu dela, jer me živo zabole šta ko priča, isključivo gledam šta radi.

 

I najsleplji slijepi slijepac, a ne neko ko se bavi politikim je mogao i morao da zaključi da će monumentalno propasti na izborima, pa su opet na njih izašli. Dakle, ili su to uradili jer su kupljeni (kako su skupili glasove za listu?) ili su potpuni politički kreteni te su namerno krenuli u sopstvenu političku smrt.

 

Dakle, ko iz te grupacije zaslužuje drugu šansu i zbog čega bi je dobio?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...