Jump to content

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.


goldberg

Izbori za narodne poslanike Republike Srbije 2020.  

113 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati?

    • SNS
    • SPS
      0
    • SRS
      0
    • SVM
      0
    • Sapic - SPAS
    • POKS
    • UDS
      0
    • Metla 2020
    • Srpska stranka Zavetnici
      0
    • PSG
    • Nek maske padnu - Zelena stranka - Nova stranka
    • Suverenisti
    • Ostali
      0
    • Ne izlazim na izbore


Recommended Posts

5 minutes ago, ras kass said:

Nista razvucice formiranje vlade do besvesti, i za dve godine raspisati vandredne parlamentarne.  

 

Ovo mu je bas scheisse, Rusi ce traziti sps u vlasti a ne ide da Ratko Dmitrovic i Glisic budu glavna opozicija.

 

Po meni ovaj parlament je neodrživ. Ljudi mi nemamo opoziciju u parlamentu, vlast 90% i 10% manjine. Po meni izbori sledeće godine a najverovatnije i prevremeni predsednički da pogura SNS ako bi opozicija izašla na te izbore. A ono što je najvažnije je da sada mora da pregovara sa opozicijom jer su dokazali da osim njih niko drugi nema podršku u narodu.

 

Jedina alternativa mu je da prizna Kosova i na taj način veštački da glumata normalnost do 2022 ali čisto sumnjam da će zapad to prihvatiti.

 

CESID Izlaznost 47,3 % , ovo je vrlo dobar rezultat ako je tačan. Izgleda da je SNS pobedio u Šapcu i ovo je nezvanično.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

a kada je Cvjetin Milivojevic pricao da treba bojkotovati republicke izbore a na lokalnim krnjiti sns gde god mozes onda su rekli nema on pojma svuda bojkot, a ovi drugi rekli bojkot pa ne bojkot, a treci rekli mi smo konstruktivni bilo gore kod Slobe... sad ispada da su svi gubitnici zbog sizofrene politike i svojih egoisticnih odluka.

 

U stvari najveci gubitnici smo mi, posto ne sumnjam da ce Jeremic i dalje ziveti od nekih para, Djilas setati kucu po Vracaru, Sergej povlaciti lajnu na dodjem ti, Radulovic primati parice iz ogavne EU gde je obezbedio porodicu, Sapic uzimati kintu od SC NBG i onih splavara koji mu daju reket, Canak naci neko uhlebljenje sa Comickom u sns kao Trivanka, Ceda jbg njemu dosta da DB ne objavi zemunske kasete a za lovu nije Beba skrtica... a ti narode pasos i vidimo se nikad a cujemo jos manje. 

  • Like 18
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sta god o njemu mislili,dobra odluka Lutovca da nekima "pokaze kapiju" danas...

Da su izasli na izbore ovo bi definitivno bio kraj DS...

Mada ni sada nisu u dobroj situaciji,ali bar postoje kolike tolike sanse da se konsoliduju...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mare80 said:

Sta god o njemu mislili,dobra odluka Lutovca da nekima "pokaze kapiju" danas...

Da su izasli na izbore ovo bi definitivno bio kraj DS...

Mada ni sada nisu u dobroj situaciji,ali bar postoje kolike tolike sanse da se konsoliduju...

 

Ako izbaci Lecica, Kene i Balse i sa nekim normalnim ljudima krene u rusenje vlasti, naravno bez prevelikog koketiranja sa Djilasom, Jeremicem, Borkom, Zivkovicem i ostalim mediokritetima, uz obavezno odjebavanje Tadica i njihove ideje ponovno ujedinjenje DS u prevodu mi bi opet da se pitamo nesto moj glas ima. Jbg mozda mnogo trazim al mnogo su i oni zasrali pa nek se vade. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Green23 said:

Jako pošteno, nadam se da će naslediti Sergeja, zaista bih voleo mlado lice koje vodi neku opozicionu partiju.

 

I meni je ostavio pozitivan utisak ali koliko čujem on je jedan od glavnih zagovornika izlaska na izbore i ovo je njegov kraj. Da su bar bili na 2.5% pa da se i kaže eto desilo se ali ovo je fijasko. Ova ekipa kada je preuzela stranku bila je na skoro 6% a evo dokle su je doveli. Grbović je po mnogima drugi čovek u pokretu i moraće da plati ili će to umesto njega stranka da plati. Mada mislim da je PSG svakako ugasio posle ovog fijaska.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mare80 said:

Sta god o njemu mislili,dobra odluka Lutovca da nekima "pokaze kapiju" danas...

Da su izasli na izbore ovo bi definitivno bio kraj DS...

Mada ni sada nisu u dobroj situaciji,ali bar postoje kolike tolike sanse da se konsoliduju...

Mozda je imenovani anemican i bez liderske crte, ali mi deluje najnormalnije i najprihvatljivije u celom SZS.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...