Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 minute ago, mister-no said:
8 minutes ago, John Terry said:
 
Koliko utakmica, da ne kazem minuta si ga gledao?

Ma nema veze, Kuzmić je tu ne bi nam leglo još sporih centara.. Neko okretniji, pokretljiviji i skočniji..

 

To vec postujem kao misljenje, ali ovde svi Williamsa ocenjuju po onih par utakmica protiv Buducnosti. Mi smo tu Buducnost ugasili u toj seriji. Cak i dosta renomiranije igrace od Williamsa, a taj decko se posteno trudio iako smo se sprdali s njim. Nije on tako los. Verovatno nije za prvog centra Evroligasa, ali daleko je on od kante.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vilijams jeste dosta bolji igrac od onog sto je pokazao u Futuri, ali mnoooooogo zavisi od tima, Meni se Noko cini dosta talentovanijim od njega. Mada opet bi dobili cvrstinu i skok s njim, plus krvava kolena. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, John Terry said:

Ne.

Potpuno pogrešan utisak.

Došao kasno u sezoni, igrao na kašičicu i nije mogao ništa da uradi.

Pogresan utisak u osnosu na sta? Ono sto sam video bilo je dovoljno da formiram misljenje o njegovim kvalitetima, cvrst igrac jak u skoku, sirov do bola.

Mozes li da objasnis malo detaljnije i das analizu obzirom da si ocigledno pratio Tofas prosle sezone, koji su to kosarkaski elementi Devina Vilijamsa na osnovu kojih mislis da moze biti prvi centar evroligaske ekipe koja zeli da pretenduje na top8? Sta je to sto ga je do sada sprecavalo da zablista u EL?

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Pogresan utisak u osnosu na sta? Ono sto sam video bilo je dovoljno da formiram misljenje o njegovim kvalitetima, cvrst igrac jak u skoku, sirov do bola.

Mozes li da objasnis malo detaljnije i das analizu obzirom da si ocigledno pratio Tofas prosle sezone, koji su to kosarkaski elementi Devina Vilijamsa na osnovu kojih mislis da moze biti prvi centar evroligaske ekipe koja zeli da pretenduje na top8? Sta je to sto ga je do sada sprecavalo da zablista u EL?

 

Uopste ne kazem da ga treba dovoditi i da bi zablistao u Evroligi, samo ti kazem da ti taj utisak iz finalne serije nije dobar. Premali uzorak i to u timu koji je bio raspad. Ugazili smo ih. A Devin uopste nije los igrac, gledao sam ga u Evrokupu prosle sezone, bio bas koristan, nekoliko puta i najbolji igrac utakmice.

 

A od tog pretendovanja na top 8, nemoj se zajebavamo... mi smo na top 8 bili pretendenti u onih par fantasticnih sezona pod Radonjicem. I to jednom pukli jednom prosli, to su dve najbolje sezone Zvezde u istoriji. Nece toga biti sad, sto i sam vidis, necemo imati ni blizu tako potentan tim.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Markoss said:

Vilijams jeste dosta bolji igrac od onog sto je pokazao u Futuri, ali mnoooooogo zavisi od tima, Meni se Noko cini dosta talentovanijim od njega. Mada opet bi dobili cvrstinu i skok s njim, plus krvava kolena. 

Jeste mnogo bolji, ono izdanje je bilo presmesno. On bi mi bio ok da nam treba drugi centar, a da se na ovaj tim, umesto beka koji se trazi, doda prvj plej, jer njegova igra uglavnom zavisi od pleja, dok je Nnoko mnogo raznovrsniji pod kosem. Ovako je mnogo nepoznatih: sta je sa Kuzmicem, koliko je Hall dobar kao jedini klasican plej u timu, Rit mi je takodje znak pitanja, koliko ce on moci da doprinese na ovom nivou...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sector said:

 

Ovdje nema igraca da je dobar, zdrav i u najboljim godinama. Evans mozda, ali on nije centar. 

 

Kad bih birao vjerovatno bih Bleka uzeo. 

 

 

Od ovog spiska:

 

Quote

Colton Iverson
Gustavo Ayón
Maurice Ndour
Salah Mejri
Ian Vougioukas
Quincy Acy
Tarik Black
Adreian Payne
Timofey Mozgov
Thomas Robinson
Jeremy Evans
Mathias Lessort
Kosta Koufos

 

Iverson - Prosecan centar, vec imamo Kuzmica

Ayon - Preiskusan, ali ne verujem da ima motiva da se i dalje dokazuje

Ndour - Niti je centar, niti je dobro resenje za lidera

Mejri - Otisao u Kinu

Vougioukas - Apsolutno ne, vec par godina je za penziju

Acy - On i nije petica nego cetvorka.

Black - Vec duze vreme van terena zbog povrede, bio bi premija cak i ako nije u potpunosti u formi

Payne - Imamo vec igraca koji mogu da se izvuku i pogode za 3

Mozgov - Nerealan, uziva u penziji

Robinson - Nerealan, a i vise nije igrac koji je bio

Evans - Nije petica

Lessort - Hell, no

Koufas - Hell, no

 

4 hours ago, John Terry said:

Aj sad da predupredim pisanje bajki na racun Noka. Covek je dobar kosarkas. Tacka. I to je to. Niti je neki vanserijski talenat niti su se najveci klubovi otimali za njega. Dobar igrac. Ima jos dobrih igraca.

 

Da ne upadnemo u uobicajnu depresiju i kako smo sad ne znam ni ja kakvog igraca otpustili. Imamo mi tu naviku. Jedini koga smo mi doveli a malo mi je nejasno kako smo uspeli tako rano, je Dzordan Lojd.

 

Loyd i Nnoko su jedini igraci u ovom timu koji su igrali evroligu ranije i zato odskacu od ostatka tima.

 

Ni Hall, ni Walden nisu dokazani igraci. Procesljaj sastave evrolige i videces da oni uvek sastavljaju tim od igraca koji su vec godinama u sistemu evrolige. Takodje, prosle sezone smo imali i Davidovca i Radanova i Dobrica i Lazica uz Stratosa i nijedan od njih nije igrao na 2. Uzdati se da ce Davidovac ili Radanov da naglo proigraju je prilicno riskantno.

 

Link to comment
Share on other sites

@goldberg

Sve jasno, samo kazem aj da ne upadamo u trans kao da smo propustili Olajdzuvona. Noko je dobar, i to je to. A za spisak se delimicno slazem, ali sam ka prekopirao sa RSB-a. U principu veoma vazan faktor u tome kakvu ce sezonu imati igrac je "sistem" u kom igra, sto smo najbolje videli u primeru Partizanovog Mozlija. Decko je eksplodirao pod dobrim trenerom.

 

Tako da treba samo verovati Saletu, mislim da ce naci dobru zamenu i to naravno ne mora biti igrac sa ovog spiska.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Pogresan utisak u osnosu na sta? Ono sto sam video bilo je dovoljno da formiram misljenje o njegovim kvalitetima, cvrst igrac jak u skoku, sirov do bola.

Mozes li da objasnis malo detaljnije i das analizu obzirom da si ocigledno pratio Tofas prosle sezone, koji su to kosarkaski elementi Devina Vilijamsa na osnovu kojih mislis da moze biti prvi centar evroligaske ekipe koja zeli da pretenduje na top8? Sta je to sto ga je do sada sprecavalo da zablista u EL?

 

Evo statistike Williamsa u EC:

 

image.thumb.png.03dc1d9d159ab85640bf8c40ca26e6fe.png

 

image.thumb.png.b58385fb6c127f7815760c93951b4603.png

 

Meni su ovo bas lepe brojke.

 

Stoji da nije igrao u EL, ali nisu igrali ni Hall ni Walden. Kako ne smeta da oni budu bitne opcije na najvaznijoj poziciji u timu, ali zato za Williamsa imamo primedbe?

 

Jednostavno, ovaj tim je dosta losiji od prethodnih, ima manje kvaliteta, budzet je drasticno srezan i ne vredi imati neka ocekivanja. Kakve sad veze ima da li je centar Nnoko ili Williams? Bez minimum 4 igraca koji su prosli EL iskustvo ti ne mozes tamo ravnopravno da se takmicis. Mi smo prosle sezone imali petoricu uz Puntera, Browna i Barona na 1 i 2. Sad imamo samo Loyda i mislimo da Radanov moze magicno da ima 15 minuta u EL na dvojci.

Link to comment
Share on other sites

 

Evo statistike Williamsa u EC:

 

image.thumb.png.03dc1d9d159ab85640bf8c40ca26e6fe.png

 

image.thumb.png.b58385fb6c127f7815760c93951b4603.png

 

Meni su ovo bas lepe brojke.

 

Stoji da nije igrao u EL, ali nisu igrali ni Hall ni Walden. Kako ne smeta da oni budu bitne opcije na najvaznijoj poziciji u timu, ali zato za Williamsa imamo primedbe?

 

Jednostavno, ovaj tim je dosta losiji od prethodnih, ima manje kvaliteta, budzet je drasticno srezan i ne vredi imati neka ocekivanja. Kakve sad veze ima da li je centar Nnoko ili Williams? Bez minimum 4 igraca koji su prosli EL iskustvo ti ne mozes tamo ravnopravno da se takmicis. Mi smo prosle sezone imali petoricu uz Puntera, Browna i Barona na 1 i 2. Sad imamo samo Loyda i mislimo da Radanov moze magicno da ima 15 minuta u EL na dvojci.

EL su igrali redovno i Lazić, Davidovac, Dobrić, Kuzmić, Simonović.. Uz Lojda i Borišu to je sedam.

 

Link to comment
Share on other sites

 
Evo statistike Williamsa u EC:
 
image.thumb.png.03dc1d9d159ab85640bf8c40ca26e6fe.png
 
image.thumb.png.b58385fb6c127f7815760c93951b4603.png
 
Meni su ovo bas lepe brojke.
 
Stoji da nije igrao u EL, ali nisu igrali ni Hall ni Walden. Kako ne smeta da oni budu bitne opcije na najvaznijoj poziciji u timu, ali zato za Williamsa imamo primedbe?
 
Jednostavno, ovaj tim je dosta losiji od prethodnih, ima manje kvaliteta, budzet je drasticno srezan i ne vredi imati neka ocekivanja. Kakve sad veze ima da li je centar Nnoko ili Williams? Bez minimum 4 igraca koji su prosli EL iskustvo ti ne mozes tamo ravnopravno da se takmicis. Mi smo prosle sezone imali petoricu uz Puntera, Browna i Barona na 1 i 2. Sad imamo samo Loyda i mislimo da Radanov moze magicno da ima 15 minuta u EL na dvojci.
Koliko el iskustvo su imali Panter,Beron i L.Braun pre Zvezde?


Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

 

Evo statistike Williamsa u EC:

 

image.thumb.png.03dc1d9d159ab85640bf8c40ca26e6fe.png

 

image.thumb.png.b58385fb6c127f7815760c93951b4603.png

 

Meni su ovo bas lepe brojke.

 

Stoji da nije igrao u EL, ali nisu igrali ni Hall ni Walden. Kako ne smeta da oni budu bitne opcije na najvaznijoj poziciji u timu, ali zato za Williamsa imamo primedbe?

 

Jednostavno, ovaj tim je dosta losiji od prethodnih, ima manje kvaliteta, budzet je drasticno srezan i ne vredi imati neka ocekivanja. Kakve sad veze ima da li je centar Nnoko ili Williams? Bez minimum 4 igraca koji su prosli EL iskustvo ti ne mozes tamo ravnopravno da se takmicis. Mi smo prosle sezone imali petoricu uz Puntera, Browna i Barona na 1 i 2. Sad imamo samo Loyda i mislimo da Radanov moze magicno da ima 15 minuta u EL na dvojci.

 

Cinici bi rekli Vladimir Štimac brojke. 

spacer.png

 

 

Edited by Tunji Awojobi
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

nidje veze

 u tom aspektu su bas slicni igraci...i nnoko zavisi od pleja i toga da mu drugi iskreiraju

nema tu neke post up igre

Ne kazem da je Tim Dankan u odnosu njega, ali je definitivno kompletniji igrac.

U svakom slucaju nedovoljno dobar za prvog centra.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

Slažem se sa pojedincima ovde, Devin Vilijams užasan igrač, nikako ga ne dovodite.

 

Osjeca se ironija? 😄

 

Meni je on bolji od vecine igraca sa one evroligaske liste. Tacnije jedino za Bleka mogu da tvrdim da je dosta bolji igrac, eventualno Evans mada je on po meni vise cetvorka...

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, John Terry said:

Stoji da brojke nisu jedino merilo ali decko stvarno nije tako los kako ga ovde neki ljudi vide. Ja sam bio prijatno iznenadjen prosle sezone evrokupa. Mislio sam u sebi "lele evo ga ovaj dileja iz Buducnosti..." a decko daleko od dileje.

Sto ljudi prije skapiraju da je to bila jedna duboko disfunkcionalna ekipa koja je usput bila i lose vodjena citave sezone lakse ce svima biti. Od te tamo druzine sto je prosla kroz tu sezonu za svakog imam nesto reci sto ga ne bi preporucilo nijednom klubu ali da je to bila samo njihova krivica i nije. Devin Williams je imao odlicne sezone u Turskoj i prije i posle Buducnosti, jedan od trenera tad mi je rekao da jaceg coeka od Pekovica nije gledao odje, tako da ono uzmite to kako zelite.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...