Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

2 minutes ago, Wingwalker said:

I razumljivo od matorog NBA igrača koji je tri sezone sprcao u Kini. Od Hawks-a i Pelicans-a do Letećih tigrova i Plavih kitova...šta ti je život.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

Mislim da te godine u Kini imaju mnogo veci uticaj nego krstenica. Nije on toliko mator, a i njegov stil igre nije toliko podlozan propadanju po prelasku tridesete. Uglavnom, ovo izdanje je bilo dovoljno da se uverim da covek definitivno nije za EL.

 

Inace mi je bas zanimljivo poredjenje Pantera sa Crawfordom posto sam ja u nekim pricama sa drustvom njega poredio sa prezimenjakom mu, Jamalom. Naravno da ne moze da se prica o prilasku njegovom talentu, ali to su ti gipkasto-mackasti pokreti i forma suta...

Link to comment
Share on other sites

Dee Bost je good enough ali za drugog pleja: Sale ga poznaje...brz je i žilav, loži se na kontre, ume odbrane...oće i skok da pokupi i dugo je na proseku od 4-5 asista. Ako je već projektovan za prvu violinu onda će i ostatak rostera biti iz te almost famous korpe...i krvarićemo za prednost domaćeg u regionalnoj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Ako su vec Panter i Dzenkins out, ocekujem da Beron ostane, da dodju jos 3 stranca (dva na pleju i 4/5), a od domacih Nedovic, jedan iz dvojca Kalinic/Dangubic, plus da prikljucimo jos 3 od 5 nasih malaca iz FMP (Uskokovic, Radanov, Rit, Pecarski, Djordjevic).

 

"Lorenzo rollin in a Benzo" - good luck.

 

Stimac, Ojo - gud baj, Čarli.

I ja tako nekako razmišljam. U najboljem slučaju:

Plej plej (Uskoković)

Beron Nedović Radanov 

Davidovac Dobrić Lazić

Kalinić Rit (Kuridza)

Pipač table Kuzmić (Ristić)

12 + 3 (jbg moramo da krpimo)

Simanića bih prodao na keca, a njegovu stipendiju iskoristiti za Rita.

E sad ovih 12 kao u Radonjinoj sezoni, samo 4 visoka. Ali kad se pogleda tih 12 na svakoj poziciji mogu da igraju 3 igrača u slučaju brzih faulova, ako nekom nije dan ili ne daj Bože povrede. 

Za mladjariju u zagradi biće dosta minuta u aba i evroligi kad osiguramo top8. 🙂

 

Ali dobro znamo tito i ja da od toga nema ništa i da će biti dosta krpljenja i 6, 7 igrača iz fmpa. 😀

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

U najboljem slučaju: Plej plej (Uskoković)

Beron Nedović Radanov 

Davidovac Dobrić Lazić

Kalinić Rit (Kuridza)

Pipač table Kuzmić (Ristić)

 

 

U najboljem slučaju samo za Kalinu, Berona, Nedovića i ozbiljnog pipača table treba nam 2 miliona po sezoni tako da su dvojica tu nerealni. Sviđa mi se ideja da potražimo dva solidna strana pleja koja će biti iz klase 300-350k i da Kuza planiramo za drugog centra ako i dotle dogura a dovedemo skupog rim protektora.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

 

 

 

 

 

U najboljem slučaju samo za Kalinu, Berona, Nedovića i ozbiljnog pipača table treba nam 2 miliona po sezoni tako da su dvojica tu nerealni. Sviđa mi se ideja da potražimo dva solidna strana pleja koja će biti iz klase 300-350k i da Kuza planiramo za drugog centra ako i dotle dogura a dovedemo skupog rim protektora.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

A igranje iz ljubavi? Ne bih to zanemario.

Link to comment
Share on other sites

Imam osecaj da nece biti niko od ovih likova o kojima pricamo. Cim mi nemamo lovu ni za Berona ni za Djenku ni za Pantera ni za Brauna, kapiram da ce ovo biti low budget tim sa nekim dobro skautiranim poluanonimusima.

 

EDIT:

Da se malo nasmejemo.

Pavijeva analiza pojacanja Zvezde.

Decko toliko promasuje da to nije normalno. Pajsad...on bi Rebica na drugog pleja 🙂 Znaci bukvalno svako moze da snima youtube klipove.

Edited by Laki John Terry
Link to comment
Share on other sites

Najbolja su pojacanja ona koje trener povede sa sobom, tu nema greske u skautiranju. Meni je Dee Bost odlican, neka poor man Schroder verzija. Eksplozivan, brz u tranziciji, prototip sta se trazi od danasnjih bekova.

 

 

Ono sto sam otprilike siguran za igrace koje ce Sasa dovesti je da su dobri u oba smijera. Necemo imati igrace sa velikom minutazom koji ce biti hendikep na jednoj strani terena, nece biti sakrivanja, a nece biti ni napada sa statistom u cosku. Vjerujem da nece biti mjesta igracima koji su fizicki inferiorni za svoju poziciju, Stimac, Ristic (ili Pecarski), pa i Kuzmic ako ne bude drasticne promjene. Pretpostavljam da ce se dati sansa Reath-u, Jovanovicu, Djordjevicu, Simanicu, Radanovu, Dobricu vise prilike u odnosu na Davidovca itd. Otprilike taj trend.

 

Od domacih pojacanja Kalina i Nedovic bi bili premija. Dangubic bi bio ok - nemam pojma u kom je stanju trenutno. Zao mi je sto smo propustili Avramovica, i sto je zatrovana atmosfera u domacoj kosarci, pa su nedostupni Milosavljevic i Lucic. Jbga neminovnost je veci broj stranaca, po mogucnosti priviknuti na Euro kosarku, sa tim genom.

 

Dee Bost, CMM

Nedovic, Beron, Dobric

Kalina, Radanov, Lazic

Kuridza, Reath, Simanic

Hamilton, Kuzmic, Djordjevic/Jovanovic

 

+ Doselekcija na C/PF ako bude potrebe tokom sezone.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Ima(o) je tu povredu ledja, nije bas imao najbolju proslu sezonu - nisam siguran da ce toliko biti trazen medju top EL klubovima, da bi nama bio sasvim nedodirljiv. Ako ce se praviti kicma ekipe od domacih igraca, onda ne vidim ko jos posjeduje kvalitet osim Kaline i Nedovica, onda za njih dvojicu i treba propisno da se otvori novcanik.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki John Terry said:

Imam osecaj da nece biti niko od ovih likova o kojima pricamo. Cim mi nemamo lovu ni za Berona ni za Djenku ni za Pantera ni za Brauna, kapiram da ce ovo biti low budget tim sa nekim dobro skautiranim poluanonimusima

 

Zar postoje takvi? 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Guru said:

Znači divljaka Pantera prvo Blatt dovede u Oly, pa Messina u Armani, a tri godine starijem Beronu najjači klub u dosadašnjoj karijeri Zvezda... :classic_tongue: #teampunter

 

Sta mislis o varijanti Borise na 3. Da coskari , protrcava po ceonoj i pripaljuje trojke. Verujem da je to najkomfornija opcija za letargicnog lika poput njega, a i mi bi mogli imati koristi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...