Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ja sam skroz zadovoljan ovom utakmicom i to je ono sto sam ocekivao od Deje i ranije.

Svi dobijaju minute, koristi se ceo roster, odmaraju se igraci, probaju neke nove akcije i konacno se probalo da Hol i Uskokovic igraju na jedan, a Lojd i Volden na dva.

U jednom trenutku cudo nevidjeno, svako je odigrao na svojoj poziciji, pa je bio Hol na pleju, Lojd na 2, Radanov na 3, Rit na 4 i Noko na 5.

Noko se jos muci, ali se polako vraca. Moraju plejmekeri da pokusaju da ga vise ukljucuju u igru. Sve ce nam vise znaciti. Poznato je da se centri teze vracaju u formu. 

Mnogo je povike na Radanova, ja licno mislim da se on malo stegao, pa otud greske u napadu, ali mi se bas svidja igra sa njim, jer dobijamo jos jednog igraca koji moze sa loptom i napad nam je dosta tecniji. Uz to je imao i 6 skokova(od toga 5 u odbrani) i 6 asistencija. 

Nije mi jasno zasto je Uskokovic nestao u drugom delu.

Nisam hteo ranije o derbiju, ali mi je bas tuzno kako se skoluju igraci partizana da mrze. To se videlo i kod malog Trifunovica i kod Radovanovica koji su se ugledali na Velickovica koji je isao sa namerom da povredi Lojda i to mu nije prvi put. 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se večeras najviše svidelo kad je Radonjić na kraju jedne četvrtine zaustavio Hola na izlasku i pokazivao mu kako treba da se postavi i odigra. Ipak je fizička sprema bila razlog manje minutaže i neigranja. Računa se na njegs i to mi je drago.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da se ipak nisu odmarli igraci, jer je Radonjic posle utakmice izjavio sledece: ,,Ostali smo odmah posle meča sa Partizanom bez Davidovca koji je bolestan, Lazić je suspendovan, dok je Dobrić je osetio bol, tako da ni tu nismo hteli da rizikujemo". 

Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2021 at 7:37 AM, djura.net said:

Mislim da Hall nije kriv sto je propustio pola sezone zbog povreda I bolesti. Jeste da nije rec o vrhunskom EL pleju, ali da je makar u poziciji da jako trenira, napreduje kroz utakmice I sazivi se sa celim timom, a to je vrlo bitno za tip pleja kakav je Hall, sigurno bi dosta vise doprinosio. Da se ne lazemo, bilo je utakmica na kojima je Hall pokazao solidan nivo, cak I na EL mecevima.

Nesto kao sjebani De Markus Nelson...

Inace evo ga ćoravko u upitniku kod one raspale i Zoran Stankovic palamude o Kosovu

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Izgleda da se ipak nisu odmarli igraci, jer je Radonjic posle utakmice izjavio sledece: ,,Ostali smo odmah posle meča sa Partizanom bez Davidovca koji je bolestan, Lazić je suspendovan, dok je Dobrić je osetio bol, tako da ni tu nismo hteli da rizikujemo". 

 

Ako je i Davidovac popasao koronu najebali smo.

Link to comment
Share on other sites

Radanov je malo provaljen, trenutno je naš ubedljivo najgori šuter i toga su svesni i protivnici koji skoro da mu više uopšte i ne izlaze na closeout. Sada je na 16% realizacije iz jumper-a (4/25) u sezoni i dok to ne upristoji neće biti prostora za njegove trademark prodore... Ovako ga baš prelako zatvaraju, ostavljaju mu pregršt prostora i vremena, on se nećka, fintira, vidi se da mu je sav fokus na tome kako da probije i da će šut spolja uzeti samo ako baš nema drugog izbora. Dobro je što ume da se spusti na post i napadne odatle, to nije loš način da ga povremeno sklonimo sa perimetra, naročito dok ovako ciglira.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Laki21 said:

 

Ako je i Davidovac popasao koronu najebali smo.

 

Tako se "suska" po nekim forumima.

 

42 minutes ago, harmonajzer said:

 

Taj prepisuje sa svih mogucih elektronskih portala po Evropi, on je svoju "informaciju" na Twitter-u objavio par sati posle "vesti" na maxbet-u pa je verovatno odatle i pokupio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro video do kraja regularnog dela ABA lige imamo još 5 utakmica i to @Budućnost, vs FMP, @Cedevita, vs Igokea i @Zadar. Na to imamo još dve odložene utakmice i to vs Cedevita i @Krka.

 

Ozbiljno težak raspored do kraja, od 7 utakmica igramo 4 sa direktnim konkurentima za play off i dva tradicionalno teška gostovanja. Pobeda od 3 i više razlike u Podgorici bi nam legla samo tako. Čeka nas paklenih mesec dana jer pored ovih 7 utakmica treba odigrati još 5 u EL. 

 

Obzirom na ova šuškanja oko licence, bilo bi jako dobro da osvojimo ABA ligu da ne bi bilo neke dileme oko dodele te licence ukoliko je to uopšte u opticaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Trigger said:

Ako sam dobro video do kraja regularnog dela ABA lige imamo još 5 utakmica i to @Budućnost, vs FMP, @Cedevita, vs Igokea i @Zadar. Na to imamo još dve odložene utakmice i to vs Cedevita i @Krka.

 

Ozbiljno težak raspored do kraja, od 7 utakmica igramo 4 sa direktnim konkurentima za play off i dva tradicionalno teška gostovanja. Pobeda od 3 i više razlike u Podgorici bi nam legla samo tako. Čeka nas paklenih mesec dana jer pored ovih 7 utakmica treba odigrati još 5 u EL. 

 

Obzirom na ova šuškanja oko licence, bilo bi jako dobro da osvojimo ABA ligu da ne bi bilo neke dileme oko dodele te licence ukoliko je to uopšte u opticaju.

50% je u opticaju, a 100% nije 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nam je ipak bolja opcija da fasujemo dvogodišnju licencu i ABA plej-of odigramo meke i sigurne ruke i bez tradicionalnog vatanja za grkljane. Ne znam zašto se toliko potencira prednost domaćeg terena jer ako sudije imaju interesa...orobiće nas bez pardona i sred Pionira ne hajući za nosioca EL licence. Bar sada ne moraju da brinu kako će nakon finala da stignu do hotela.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...