Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

11 minutes ago, Wingwalker said:

ja kad uzmem ženino biciklo... umem nekako da ga teram, znam tehniku...al jedva se živ vratim iz marketa.

niska, kolena mi udaraju u guvernale, kočnice jedva vataju...mogu ja vremenom da budem sve bolji...

...ali teško da bi na trke sa njom.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

zanimljivo da su svedoci JOBa istovremeno i svedoci Sase Obradovica.

 

to su te sns metode. ako ti je suludo pakovanje svega i svacega bivsem treneru i bivsem igracu, mora da si neki element djilas solak jeremic profila, koji shuruje u kafani i pravi velike zavere dok narucuje mali voz

 

zato i kazem, strpljenja za radonjica. 2022-23 je godina kada ce konacno da poslozi i opravi sve sto je obrad izasrao. kamen na kamenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, đubrivo. said:

 

to su te sns metode. ako ti je suludo pakovanje svega i svacega bivsem treneru i bivsem igracu, mora da si neki element djilas solak jeremic profila, koji shuruje u kafani i pravi velike zavere dok narucuje mali voz

 

zato i kazem, strpljenja za radonjica. 2022-23 je godina kada ce konacno da poslozi i opravi sve sto je obrad izasrao. kamen na kamenu.

Idi na umivanje, pa probaj ponovo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  Podigni sedalo, spusti nize volan, a kocnice zategni. 

 

očigledno je komparacija bila preduboka...ništa nije modifikovano od Saletove selekcije... samo skinuto sedlo-Job pa ti sad šaltaj Lojda gistro na desetu brzinu i teraj stoječki. Zadnji apgrejd bio Kolom rezervna guma ali za poniku. Ustreba i to nekom. Ni Ra mi tu nije jasan...sumnjam da je na početnim pregovorimo bilo: ,,. .eto tebi junačino Sašino biciklo, pa dokle doguraš. Zato s ciganima nikad dosadno... 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

to su te sns metode. ako ti je suludo pakovanje svega i svacega bivsem treneru i bivsem igracu, mora da si neki element djilas solak jeremic profila, koji shuruje u kafani i pravi velike zavere dok narucuje mali voz

 

zato i kazem, strpljenja za radonjica. 2022-23 je godina kada ce konacno da poslozi i opravi sve sto je obrad izasrao. kamen na kamenu.

Ne vidim koja je poenta da se na svakoj stranici raspreda o Obradovicu koji je uveliko bivsi, ili posle svake utakmice kada krene lose da jedni te isti ljudi pisu eto vam ga Kuridza i Kuzmic, kada vam nije vam valjao Obrajant.

Niti smo mi svi glupi da ne vidimo ogranicenost tima, niti doprinosi smislenoj diskusiji, vec se samo recikliraju jedni te isti postovi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

očigledno je komparacija bila preduboka...ništa nije modifikovano od Saletove selekcije... samo skinuto sedlo-Job pa ti sad šaltaj Lojda gistro na desetu brzinu i teraj stoječki. Zadnji apgrejd bio Kolom rezervna guma ali za poniku. Ustreba i to nekom. Ni Ra mi tu nije jasan...sumnjam da je na početnim pregovorimo bilo: ,,. .eto tebi junačino Sašino biciklo, pa dokle doguraš. Zato s ciganima nikad dosadno...

 

 

Izgleda da je vise vrednovao i Sasino biciklo nego ford tabanus. A i navikao je da vozi ono raspalo iz Bajerna prosle sezone... 

Link to comment
Share on other sites

ako misliš na čovića, tako je kako je.

ako misliš na ćelavog prepotenka, on je smenjen 24. decembra, nakon tri meseca a pre ravno dva meseca.

tako da ne znam kakvu odgovornost treba da preuzme kada više nije trener. 

 

hoću da kažem, da se sezona završila a on i dalje trener a zvezda nije uzela aba i kls, pretpostavljam da bi imalo smisla preuzeti odgovornost, kao što je to verovatno i svaki drugi trener uradio kada ne ispuni ciljeve iako ne gostuje obavezno u jutarnjem programu da to svima javi, već to kaže onima kojima polaže račune na poslu.

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, đubrivo. said:

ako misliš na čovića, tako je kako je.

ako misliš na ćelavog prepotenka, on je smenjen 24. decembra, nakon tri meseca a pre ravno dva meseca.

tako da ne znam kakvu odgovornost treba da preuzme kada više nije trener. 

 

hoću da kažem, da se sezona završila a on i dalje trener a zvezda nije uzela aba i kls, pretpostavljam da bi imalo smisla preuzeti odgovornost, kao što je to verovatno i svaki drugi trener uradio kada ne ispuni ciljeve iako ne gostuje obavezno u jutarnjem programu da to svima javi, već to kaže onima kojima polaže račune na poslu.

 

Nije nakon tri meseca, vec posle pola godin rada u klubu.  Jedino sta je mogao da obeca i od cega ce zavisiti nastavak saradnje u KKCZ je osvajanje ABA lige. Dosta igraca je uslo u povrede/covid kad je dosao novi trener. Mnogi kao Kolom i Noko jos nisu dosli na fizicki nivo dovoljan za ovakav raspored. 

 

Dejo ako ne uzme ABA onda nije ispunio ocekivanja, a EL trenutno se koristi za uigravanje koliko god je moguce.  Sad vas cude porazi kad 90% tima cine domaci igraci koji igraju skoro bez prestanka mesec dana.

 

Sacekaj malo do pljuvanja, namestice ti se ako ne uzmemo ABA pa imas celo leto za to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LosmiSK said:

Nije nakon tri meseca, vec posle pola godin rada u klubu.  

 

mislis da je na pripremama vec svima isao na pimpek. 

 

Quote

Sacekaj malo do pljuvanja, namestice ti se ako ne uzmemo ABA pa imas celo leto za to.

 

a gde sam ja to tacno pljuvao klub ili bilo kog pojedinca? eksplicitno sam napisao sta me nervira - ta prica ovde na forumu kako je obradovic najgori trener u skorijoj istoriji, kako kamen na kamenu ne bi ostao da je on ostao i rezon da treba da oprosti pare ili pola ako je zaista veliki zvezdas a ne celava prevara.

 

sam potez kluba, otkaz treneru ili nekom igracu je potpuno legitimna i uobicajena pojava, dokle god oni koji su odluku doneli i oni koji su preuzeli obaveze imaju odgovornost srazmernu funkcijama koje obavljaju a ne da ti trener koji je dobio otkaz u decembru bude razlog u maju ili junu.

 

ako ti ista znaci, ne zelim da zvezda ne uzme aba i kls, iako bi to bio jos jedan od dokaza ponora u koji nas je obradovic strovalio jelte.

mislim da je i ovaj aktuelni sastav solidno jaci od buducnosti, cedeolimpije, mornara, mege i partizana, pa se nadam da se takav scenario ne dovodi u pitanje u serijama na 3 dobijene, gde su iznenadjenja ipak minimalno moguca.

14 minutes ago, Ulicni basketas said:

S obzirom na to da traži da mu se isplati cela sezona, Obradović itekako i dalje mora da snosi odgovornost za loše rezultate. 

 

pa ne, vec oni koji su potpisali ugovor na dve godine plus jednu. phil jackson je do skoro primao svoju veliku platu za mesto predsednika kosarkaskih operacija nyk iako je otpusten pre 4 godine. zaposleni su neki drugi ljudi koji su preuzeli odgovornost, neki od njih takodje vise nisu na toj poziciji jer je procenjeno da nisu dovoljno dobri, pa je treci lik preuzeo odgovornost - i sada njega svi drze za odgovornog a ne pjaxa

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

 

mislis da je na pripremama vec svima isao na pimpek. 

 

 

a gde sam ja to tacno pljuvao klub ili bilo kog pojedinca? eksplicitno sam napisao sta me nervira - ta prica ovde na forumu kako je obradovic najgori trener u skorijoj istoriji, kako kamen na kamenu ne bi ostao da je on ostao i rezon da treba da oprosti pare ili pola ako je zaista veliki zvezdas a ne celava prevara.

 

sam potez kluba, otkaz treneru ili nekom igracu je potpuno legitimna i uobicajena pojava, dokle god oni koji su odluku doneli i oni koji su preuzeli obaveze imaju odgovornost srazmernu funkcijama koje obavljaju a ne da ti trener koji je dobio otkaz u decembru bude razlog u maju ili junu.

 

ako ti ista znaci, ne zelim da zvezda ne uzme aba i kls, iako bi to bio jos jedan od dokaza ponora u koji nas je obradovic strovalio jelte.

mislim da je i ovaj aktuelni sastav solidno jaci od buducnosti, cedeolimpije, mornara, mege i partizana, pa se nadam da se takav scenario ne dovodi u pitanje u serijama na 3 dobijene, gde su iznenadjenja ipak minimalno moguca.

 

pa ne, vec oni koji su potpisali ugovor na dve godine plus jednu. phil jackson je do skoro primao svoju veliku platu za mesto predsednika kosarkaskih operacija nyk iako je otpusten pre 4 godine. zaposleni su neki drugi ljudi koji su preuzeli odgovornost, neki od njih takodje vise nisu na toj poziciji jer je procenjeno da nisu dovoljno dobri, pa je treci lik preuzeo odgovornost - i sada njega svi drze za odgovornog a ne pjaxa

Samo da dodam da Trinkijeri upravo trazi platu od partizana i za ovu godinu, jer je takav ugovor potpisao. Tako da ce trener koji sutra dolazi u Beograd imati dve plate ove godine i od Bajerna i od partizana. Moramo da se naucimo da ispostujemo ono sto potpisujemo i da citamo sitna slova. Ne znam da li bi se iko od vas odrekao i jedne plate u korist ljubavi prema svojoj firmi (a njima je klub samo firma u kojoj rade), a da zivi od toga  i da ne zna kada ce dobiti sledeci posao. Batalite me sa tom ljubavi prema klubu, familiji i slicnim glupostima, pogledajte komsije i njihove velike trenere, sta misle o ljubavi ili je to ono: koga volim, njega i j.....  🙂

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kukalo se ovde pred Kup da će biti senzacija ako osvojimo bez 5 odsutnih igrača, ali zato se uzima za zlo Radonjiću što bez istih tih igrača nije omlatio evroligaše. Neverovatno.

 

Ja ne znam da li smo jednu utakmicu odigrali kompletni od kad je Radonjić preuzeo ekipu. U svakom slučaju tim igra mnogo smislenije nego pod Sašom, ko to spori je jednostavno zlonameran ili tera neku svoju agendu.

 

I ne znam kako je moguće da Radonjić ima ikakve veze sa ovom zbrkom oko raskida ugovora na relaciji klub (NČ) - Saša Obradović, a ovde se malo malo provlači ili si za Obradovića ili si za klub (gde se stavlja neki ekvivalent klub = Čović = Radonjić).

  • Like 14
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...