Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

 


stvarno je neverovatno koliko se dzoni ovde posmatra kroz neke drugacije naocare od svih ostalih
svaka greska mu se secira u sitna crevca i racuna duplo
ono sto sam ja video veceras je njegova vrlo dobra partija, podredjena timu, gde je igrao solidnu odbranu a u napadu par puta i spojio kuridzu/rita sa kosem

da, nije dobro obezbedio loptu nakon jednog skoka, big deal
volden prodao 4 napada za redom pa ne vidim da ga neko silbuje ovde

cak je i debeli spanac dobio pohvale veceras iako su nas 3 puta za redom izbusili kroz njega pa ga radonja brze bolje zamenio

samo kancer ostaje kancer
 

 

 

JOB je odigrao vrlo dobru utakmicu. Videlo se da i u napadu ne forsira, tj 3 puta seče dok ne uzme šut. Mislim da će ga Radonja staviti u službu tima i da će doći do izražaja njegov kvalitet jer je posle Lojda naš najkvalitetniji igrač.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

Dok smo mi bili na 10-15 razlike, on je svakom gestikulacijom pokazivao neko nezadovoljstvo, dok su drugi nabrijani leteli po terenu.

ja bih rekao da je on pre svega nezadovoljan sobom, posto  moze bolje od ovoga

delom je to tako zbog njega samog, povratka u formu i sl...a delom zato sto ga trener, otkad je tu, nije stavljao dovoljno u pozicije gde njegov skillset najvise moze da dodje do izrazaja

mislim da je i patrinus ranije veceras napisao nesto slicno na temu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Job-a prvi ja ne gotivim ali sad je pokidao. Kljucna bacanja bez greske, prepoznao koga da napadne ledjima, fokusiran skroz. Bez fejdaveja 40 min, postavljao se lepo u odbrani. Misim, mozda neko hoce poletnog Kvinsija da projuri pored svakog cuvara ali ljudi nisu isti tip igraca+ nema navijaca da bi videli kolika je Dzoni ustvari lozana. 

 

Od cska na ovamo, ovo je prvi put da gledam zavrsnicu a da ni ne pomisljam na Boru Stjepanovica iz Maratonaca. Da,znao sam da to nisu ti ljudi, i to nije taj autobus i ovo nije ta reka!

 

Radonja hvala ti za sve ❤️

Edited by maXa88
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, maXa88 said:

Job-a prvi ja ne gotivim ali sad je pokidao. Kljucna bacanja bez greske, prepoznao koga da napadne ledjima, fokusiran skroz. Bez fejdaveja 40 min, postavljao se lepo u odbrani. Misim, mozda neko hoce poletnog Kvinsija da projuri pored svakog cuvara ali ljudi nisu isti tip igraca+ nema navijaca da bi videli kolika je Dzoni ustvari lozana. 

 

Od cska na ovamo, ovo je prvi put da gledam zavrsnicu a da ni ne pomisljam na Boru Stjepanovica iz Maratonaca. Da,znao sam da to nisu ti ljudi, i to nije taj autobus i ovo nije ta reka!

 

Radonja hvala ti za sve ❤️

Misliš na Boru iz Ko to tamo peva? Sve sam ja ovo već video...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

rit je na tankom ledu od pocetka zato sto nece da produzi ugovor

Ovo se stalno provlaci ovde. A ti se mozda i sprdas. Meni ova prica nema nikakve logike i ne verujem bas u nju. Zamisli da svako ko trenutno nece da produzi uguvor popije klupu. A sigurno ima takvih.

Link to comment
Share on other sites

Da se ne lažemo, ovaj PAO je kanta od tima (za EL uslove naravno) i to ponavljam od početka sezone, da su samo malo bili prisebniji gledali bismo opet Obradovićevsku završnicu. Mi smo prvo poluvreme odigrali odlično, sa mnogo energije, žara i sa izvanrednim Waldenom. U drugom smo krenuli da "čuvamo rezultat" i nekako ga sačuvasmo uprkos brojnim amaterskim greškama i mučenju, flashback krenu na oči ali srećom nas nisu kaznili do kraja. Mora se priznati da je dosta bitan momenat bio nesviranje faula na Nedoviću nakon čega je Vovoras dobio tehničku.

 

Loše strane - Dobrićev dribling je teški kriminal, Dedin šut - ne može keksa da nabode spolja, Kuridža je pročitan i nema još previše trikova u rukavu, JOBovo ubijanje drugog obruča, Colom je odradio ovo kao iskusni profić ali je atletski još gori nego što sam mislio.

 

Dobre strane - Walden povukao jednu kao lider, Radanov, Kuzmić je živ i može da igra i drugo poluvreme za divno čudo, Simonović u civilu, epizodna rola Reatha, Colom je ipak pravi PG i dok se ne traži od njega previše može da se živi sa njim, Dobrić kad ne izlazi iz opanaka je dosta iskoristiv, JOB evidentno više radi za tim.

 

Na kraju ipak lep poklon za NG, mađija je opet u kući, lep trijumf nad (ipak ofucanim) velikanom i konačno dobra atmosfera oko ekipe. Čekaju se Loyd i Nnoko i ne bih ja tu više prčkao nego ova ekipa da se uigrava, osim ako ne iskrsne neka ekstra opcija.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da se ne lažemo, ovaj PAO je kanta od tima (za EL uslove naravno) i to ponavljam od početka sezone, da su samo malo bili prisebniji gledali bismo opet Obradovićevsku završnicu. Mi smo prvo poluvreme odigrali odlično, sa mnogo energije, žara i sa izvanrednim Waldenom. U drugom smo krenuli da "čuvamo rezultat" i nekako ga sačuvasmo uprkos brojnim amaterskim greškama i mučenju, flashback krenu na oči ali srećom nas nisu kaznili do kraja. Mora se priznati da je dosta bitan momenat bio nesviranje faula na Nedoviću nakon čega je Vovoras dobio tehničku.

 

 

Razlika je u tome sto je Obradovic imao Loyda na terenu u tim momentima, a veceras se igralo bez najboljeg igraca. Mozda bismo otisli na 20 da je on strpao par trojki na 12-14 razlike. Nije PAO nista specijalno, ali smo mi debelo oslabljeni bili.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Danas mi se ispunila najveća želja ove godine. Da dobijemo jer onda gledam Radonju kako daje izjavu. 

Hvala, Radonja, što si došao da se mučiš s nama i da nas vadiš iz ovog mrtvog mulja i živog blata kroz koje smo krenuli da tonemo ❤️

 

P. S. Što mu dođe da je Radonja anti-grobar koji iskopava. :87:

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mene i dalje boli glava od Voldenovog pokusaja i moranja da bude plej. Sto neko napisa malo pre, izgleda kao kamikaza.

 

A drago mi je i sto i pored tih problema, Radonja nema poverenja u Uskokovica, jer mi decko igrom izgleda kao pravi palanacki plej i pored svih hvalospeva koje je dobio ovde.

Edited by Vlada_79
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Dobrić ima ta pomračenja kad nema pojma šta će sa loptom. Ono kad je ukrao loptu i krenuo unazad, umjesto da je prenese na drugu polovinu, na kraju se jedva izvukao sa nekim traljavim dodavanjem.

 

Nisu to pomračenja, dečko je jednostavno operisan od driblinga kao i bilo kakve košarkaške imaginacije, najbolje je u principu kod takvih igrača da ni ne razmišlja mnogo nego samo frontalno pa ako prođe prođe npr nemam nikakav problem ni da uzme 5 trojki po četvrtini ako ima prostora, svaki dribling za njega je apollo misija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Meni je mnogo jači bio onaj ulaz preko Papajanisa. Iz aviona se vidi da Radanov ima neuporedivo bolju kontrolu lopte od Dobrića i Lazića. Preko ABA lige on mora još malo da nabije samopouzdanja, nije ipak igrao dugo vremena košarku. Samo strpljenja sa njim, nije nikakav rizik da on dobija minute, a dobitak može biti ogroman.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Čekaju se Loyd i Nnoko i ne bih ja tu više prčkao nego ova ekipa da se uigrava, osim ako ne iskrsne neka ekstra opcija.

Istog sam mišljenja. Lojd i Nnoko kad se priključe ekipi nema potrebe dovoditi bilo koga nego treba uigrati postojeći kadar i sve će leći na svoje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uvek je dobro imati TRENERA. Odatle sve počinje, na terenu se završava.

 

Ovaj tim je ubijen u pojam, večeras je krenuo sa povratkom. Strah od pobede je bio vidljiv iz aviona, i kada je bilo 16 razlike, igračima je bila u glavi poslednja četvrtina. Odatle amaterske greške, strah, nesnalaženje.

 

Od sutra će sve biti lakše. Večeras će momci zasptati, a sutra se probuditi, znajući da mogu da pobede kada zapnu.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Nisu to pomračenja, dečko je jednostavno operisan od driblinga kao i bilo kakve košarkaške imaginacije, najbolje je u principu kod takvih igrača da ni ne razmišlja mnogo nego samo frontalno pa ako prođe prođe npr nemam nikakav problem ni da uzme 5 trojki po četvrtini ako ima prostora, svaki dribling za njega je apollo misija.

Upgrade-ovani Lazic.

ALI

Kad bas iz to ludila pojuri bekove u kontri,uplase se jer leti za rampom kao besan pas.

+Bolji sut

odbranu trbutbo igra bolje od Branka.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Vlada_79 said:

Mene i dalje boli glava od Voldenovog pokusaja i moranja da bude plej. Sto neko napisa malo pre, izgleda kao kamikaza.

 

A drago mi je i sto i pored tih problema, Radonja nema poverenja u Uskokovica, jer mi decko igrom izgleda kao pravi palanacki plej i pored svih hvalospeva koje je dobio ovde.

Walden je odigrao jebeno dobro prvo poluvrijeme, povukao je ozbiljno ekipu na svojim leđima. Ako se ne planira dolazak pleja moraće on i dalje da krpi tu.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Meni je mnogo jači bio onaj ulaz preko Papajanisa. Iz aviona se vidi da Radanov ima neuporedivo bolju kontrolu lopte od Dobrića i Lazića. Preko ABA lige on mora još malo da nabije samopouzdanja, nije ipak igrao dugo vremena košarku. Samo strpljenja sa njim, nije nikakav rizik da on dobija minute, a dobitak može biti ogroman.

 

Skidao sam sa hajlajtsa, bezveznjaci nisu stavili jedan od najatraktivnijih poteza utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo za nekih dvadesetak minuta, negde od 19 minuta pa do 39 dali samo 20 poena. Uzasno znamo da stanemo. Bas nam je samopouzdanje u kurcu. Kao da se odjednom pojavi drugi tim u utakmici. Medjutim dobro je da smo ovo dobili. Raduje i ono radovanje igraca na kraju, kao da im je pao kamen sa srca. Deluje da ce iz utakmice u u utakmicu biti to bolje. Pogotovo povratkom Lojda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...