Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

14 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

 


loyd, pre svega, nema nikakvu zastitu od sudija

 

nema zastitu, upravu si. Ali zna bas da zasrlja u ulaz kao muva bez glave. Ziv se polomi i kad nema realnog faula. Decko ima ogromnu energiju i retko zna da stane nekad na loptu, da malo uspori. Gotivim tu njegovu ludu energiju ali svakako  bi trebao da poboljsa malo kontrolu nad svojom brzopletoscu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vlada_79 said:

nema zastitu, upravu si. Ali zna bas da zasrlja u ulaz kao muva bez glave. Ziv se polomi i kad nema realnog faula. Decko ima ogromnu energiju i retko zna da stane nekad na loptu, da malo uspori. Gotivim tu njegovu ludu energiju ali svakako  bi trebao da poboljsa malo kontrolu nad svojom brzopletoscu.

 

 

nisam gledao tekmu, sad pogledah statistiku. Terijeva mi upade u oci u ovoj prijateljskoj tekmi. Lepo sam rekao juce da on nece izgleda vise videti parketa kod nas. Danas, za skoro 10 minuta u igri, kao da ganije video. Sve nule ima u kolonama, i nula pokusaja.

4 minutes ago, Vlada_79 said:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iako su Prinstonovi i Guruovi postovi bili dobri i slažem se sa većinom stvari oko Terija, ipak mislim da se za ovaj nivo košarke ne može staviti random krilo na federima, bez šuta, na poziciju centra, a Teri baš tako izgleda svojom konstitucijom. 

 

Nije dovoljno što može da isprati bekove na preuzimanju ili strana pomoći, alley up, mora imati i, koliko-toliko, telo centra. 

 

Ne može centra igrati neki Dangubić npr ili Quincy, jer može da isprati preuzimanje. Mislim, lupio sam primere, Terry je još niži od njih. Moraš imati masu, da se zagradi koš, pošiba sa centrima, a on je baš pero kategorija. Fali mu bar 5-7kg mišića. 

 

Ipak, ne bih voleo da se odustane od njega. Doveo si ga, kleši sad. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

198

E sad : D 

Moguce da mi je za nekog drugog napisao da je 200/201, pa sam pomesao, ali eto, 198, bez mase, centar u EL. Ipak mu fali jos 10kg misica : D 

2 minutes ago, Vlada_79 said:

Jel ta varka samo za njega? Recimo na zvanicnom sajtu EL je 206. Jel onda svi imaju 5-6 cm manje?

Ne znam za druge. Verovatno Amerima treba racunati da su par cm nizi. 

 

Ovo za Terija je sa kampova njihovih, znaci proverena stvar : ) 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

 

Ne znam za druge. Verovatno Amerima treba racunati da su par cm nizi. 

 

Ovo za Terija je sa kampova njihovih, znaci proverena stvar : ) 

A zato Lazic ponekad moze da sacuva americke cetvorke na postu, zato sto su ustvari tu njegove visine. A mi mislili da je samo zbog snage.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

nema zastitu, upravu si. Ali zna bas da zasrlja u ulaz kao muva bez glave. Ziv se polomi i kad nema realnog faula. Decko ima ogromnu energiju i retko zna da stane nekad na loptu, da malo uspori. Gotivim tu njegovu ludu energiju ali svakako  bi trebao da poboljsa malo kontrolu nad svojom brzopletoscu.

Lojdu prodor i pored brzine, driblinga i solidne završnice ipak nije forte u skil setu. Posebno iz ugla spejsinga. Previše tu bude kontakta za to telo, jer i kada vidi da se preračunao ludak ide u kost i do kraja. To jeste vrlina u očima navijača, ali i upozorenje za ozbiljnog trenera i priličan hazard za igrača. Samo ta zabadanja uporedite sa Lorenzovim stelt ulazima kod nas...potpisujem da su ga za celu sezonu jednom dizali sa parketa. Ok...Lorenzo je mačka ali i skorerski kalibar koji će možda par puta u karijeri nekom da utrpa trijes komada (rekord mu je 34 Olimpiji...Beronu je 26 Zenitu i Rochu 27 Himkiju)...ali Lojdu treba ponovo stvoriti uslove da bude ono što je najavio svojim otvaranjem sezone...a to je najbolji skorer u našem dresu ikad.   

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dropkick Murphys said:

E sad : D 

Moguce da mi je za nekog drugog napisao da je 200/201, pa sam pomesao, ali eto, 198, bez mase, centar u EL. Ipak mu fali jos 10kg misica : D 

Ne znam za druge. Verovatno Amerima treba racunati da su par cm nizi. 

 

Ovo za Terija je sa kampova njihovih, znaci proverena stvar : ) 

Istina, iste je visine kao Kajl Hains, Dastin Hog ... i pozicija, sve drugo je različito.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Momak nije za EL nivo, bila je pogrešna procena i to je to ... kad biraš ispod radara za male pare mogućnost greške je prilično visoka.

Pogreši se i sa proverenim igračima, al dosta ređe, zato su i cene nebo i zemlja. Treba biti oprezniji u svakom slučaju.

Link to comment
Share on other sites

Koja li bi se pesma pevala da Teri ima jednog Vilijamsa pored sebe. Voda na usta automatski.
Markusu bih dao zenu i tastu da nosi odmah, samo da potpise ugovor, ma i sada.
Ma dao bih mu tastu sve i da ostane u Americi.
Dao bih bilo kome tastu.
Treba nekome jedna tasta?
Malo presla, isla samo do pijace u 2020. godini.

  • Like 6
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gilmour said:

Koja li bi se pesma pevala da Teri ima jednog Vilijamsa pored sebe. Voda na usta automatski.
Markusu bih dao zenu i tastu da nosi odmah, samo da potpise ugovor, ma i sada.
Ma dao bih mu tastu sve i da ostane u Americi.
Dao bih bilo kome tastu.
Treba nekome jedna tasta?
Malo presla, isla samo do pijace u 2020. godini.

Pakuj ... :classic_laugh:

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pavijan2 said:

novaku ce karijera jednog rebe bebe biti nedosanjan san. fiba cl je neki njegov maksimum. taj njegov napadacki potencijal jedva da bi bio dovoljan da prevede loptu preko pola u EL. onaj njegov smesni sut s jedne noge moye da prodje u kls.

 

Meni se cini da mnogi ovde misle da je prevodjenje preko pola raketna nauka osima ako si stranac...onda je pickin dim. Gde je nestalo poverenje u srpske kosarkase?

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Kankkunen said:

Momak nije za EL nivo, bila je pogrešna procena i to je to ... kad biraš ispod radara za male pare mogućnost greške je prilično visoka.

Pogreši se i sa proverenim igračima, al dosta ređe, zato su i cene nebo i zemlja. Treba biti oprezniji u svakom slučaju.

 

Za početak manje gledati jućub hajlajtse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Takeshi_Kovacs said:


izvini ali ovo je bas bullshit prica
nebitno da li si odigrao najbolju ili najlosiju tekmu u sezoni, zasluzujes fer sudjenje
i naravno da neces uvek biti na nivou najboljih tekmi, oscilacije su normalne u toku sezone
tvojom logikom kad nismo na vrhuncu forme i neka nas tovare

 

A mozemo i mi da tovarimo druge i jedini igramo prijateljski mec sa jednom ekipom i to nakon ogromne potrosnje u EL i nakon sto smo ostali na 3 igraca na 1 i 2.

 

"Lose je kad nama opljackaju sela i popale kuce, dobro je kad mi to drugima radimo", eto to je nas mentalitet.

 

Pricacemo o mladom Uskokovicu i njegovom rekordnom indeksu, o 20/29 za 3 kao da su sutirali sami, o +36 nakon EL meca na kojem smo masakrirani, ali cutimo i bas nas briga, ali zato kad drugi rade necasno, to je nesto mnogo lose.

 

U uredjenoj ligi se ne bi desavali cirkusi sa sudjenjem, divljanjem publike, pokusajima da se igracima fizicki pripreti, unosenje u lice, i sve ostalo sto se desavalo. Ne bi se zato ni desavalo da menadzer ima svoj tim u ligi, da jedan covek ima dva tima u ligi, da je u ligi klub koji nije stekao pravo da se takmici, drugi koji nema novca, treci koji u saopstenjima pljuje cetvrtog i tome slicno.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...