Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

@Guru hvala na trudu, zaista. I to je nesumnjivo tacno. Ali, sigurno si primetio da kod nas to ne stima. Buducnost je pik Rocestija i Terija citala prelako, cak je delovalo i komicno. A Buducnost u raznim petorkama koje izvodi na parket tesko da je dobra defanzivna ekipa. Sem Ejima i Reed-a ovi ostali su ispod prosecni defanzivci.

 

I sta cemo sad? Kako ti mislis da ce se Terijev put kod nas razvijati. Ovo sad nije dobro.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

 

verujem da obojica jedva čekaju da zaigraju za zvezdu, samo ih tvoj sud sprečava u tome

 

tebe bi tebratore ovde 90% topika ako zatreba žrtvovalo da teo odigra 15ak min po tekmi a marković 20. tako da nemojmo se kurčiti bez pokrića

teo je više uradio u košarci nego zvezda od kad se sećamo gde smo bili a i pre toga

 

A jbg Uini sad kad moram da objašnjavam, post je bio ironičan ali nema veze. Propade mi fora. Mislim da nema potrebe objašnjavati kakav upgrade bi bili Teo i Marković u odnosu na naš postojeći plejmejerkski par. Dižem obe ruke za to, čak prihvatam i Teovo kompletno neigranje odbrane. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sale se mozda i izblamirao sa izjavom, bolje da je cutao.

Evo kako ja tumacim.

Ako je trazio faul, onda su ga igraci ozbiljno prodali. A imali su nekoliko sansi da seku napad.

Bice da je skontao kakvu blamazu je sproveo pa sad izjavljuje ovo. Jer da je trazio faul, uskocio bi od nervoze u teren sam. Nujedom gestikulacijom to ne pokazuje a svi znamo njegov temperament.

Ovom izjavom jos svaljuje gresku na igrace.

Potpuno bezveze.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa,i protiv Ponosa Izraela je trazio faul u finisu meca..praznom Nokia arenom je odzvanjalo "faul,faul!!",ali avaj...napravismo ga tek uz postignuti kos. Ne znam ko je poentirao,ni ko je tacno na kraju faulirao,ali je faul dosao jedno deset sekundi nakon Sashinog prvog povika..mislim..ovo je proverljivo. Naprosto - jasno su se culi povici u zivom prenosu.
Znaci,nije ovo protiv Future bilo prvi put,a ne bih rekao da ga igraci "bushe" ovako..ne bi valjalo u svakom slucaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jbt koju dramu ste napravili oko jednog faula u tekmi koja je svakako izgubljena pre te poslednje 2 sekunde

O cemu ti? Pa izgubljena je bas jer se nije sekao napad i jer je ostalo 2 sekunde.

Utakmica na 26 sek pre kraja nije bila izgubljena.

29 minutes ago, Crni Bombarder said:

Pa,i protiv Ponosa Izraela je trazio faul u finisu meca..praznom Nokia arenom je odzvanjalo "faul,faul!!",ali avaj...napravismo ga tek uz postignuti kos. Ne znam ko je poentirao,ni ko je tacno na kraju faulirao,ali je faul dosao jedno deset sekundi nakon Sashinog prvog povika..mislim..ovo je proverljivo. Naprosto - jasno su se culi povici u zivom prenosu.
Znaci,nije ovo protiv Future bilo prvi put,a ne bih rekao da ga igraci "bushe" ovako..ne bi valjalo u svakom slucaju.

Ovde se nista od toga nije culo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sto je lepo da se pravimo sobarice kad nam se cinjenice ne slazu uz busiju

 

@Laki21 posle derbija si trubio 2 dana o IQ, i kako su nasi igraci glupi i zato su napravili 30 faulova, njihovi su pametni i znaju sta rade

menjao bi sve nase visoke za cuvenog bil mozlija

onda ti dan kasnije kolega izvuce 1na1 poredjenje nasih i njihovih faulova...i gle cuda - cuveni, elokventni doktor nauka bil mozli napravio jedno 10 faulova u napadu samo

jebes mi sve, ja bih posle toga bar neko vreme zacutao na temu IQ-a

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, John Terry said:

@Guru hvala na trudu, zaista. I to je nesumnjivo tacno. Ali, sigurno si primetio da kod nas to ne stima. Buducnost je pik Rocestija i Terija citala prelako, cak je delovalo i komicno. A Buducnost u raznim petorkama koje izvodi na parket tesko da je dobra defanzivna ekipa. Sem Ejima i Reed-a ovi ostali su ispod prosecni defanzivci.

 

I sta cemo sad? Kako ti mislis da ce se Terijev put kod nas razvijati. Ovo sad nije dobro.

 

Ja se uopšte ne slažem da ovo do sada nije dobro: momak je koristan član rotacije, ima određeni impact na obe strane terena, daje timu ono što pre njegovog dolaska nismo imali, ima dobar odnos prema igri... Pravi greške, ima oscilacije, ali u principu radi ono što se od takvog igrača može očekivati i ono zbog čega je verovatno i doveden.

 

Da bi bio bolji i konstantniji neophodno je raditi sa njim na uklanjanju nekih loših navika u igri, fino ga obraditi kroz trening, video analizu, razgovor, pa sve to ukrug... Samim tim je potrebno vreme i strpljenje, kao uostalom i za celu ekipu, znači baš suprotno od ovih pravljenja lista za odstrel posle svake utakmice i prizivanja imaginarnih igrača koji će da ih zamene i odmah naprave razliku. To se posebno odnosi na sistemske igrače kakav je i Terry, jer ovi individualci mogu kako tako da se snađu i sami, mada naravno da će i oni izgledati bolje kada se jasno podele uloge, uspostavi kvalitetnija timska igra, protok lopte, razviju određeni automatizmi i u napadu i u odbrani, igrači bolje upoznaju i počnu da osećaju jedni druge...

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

sto je lepo da se pravimo sobarice kad nam se cinjenice ne slazu uz busiju

 

@Laki21 posle derbija si trubio 2 dana o IQ, i kako su nasi igraci glupi i zato su napravili 30 faulova, njihovi su pametni i znaju sta rade

menjao bi sve nase visoke za cuvenog bil mozlija

onda ti dan kasnije kolega izvuce 1na1 poredjenje nasih i njihovih faulova...i gle cuda - cuveni, elokventni doktor nauka bil mozli napravio jedno 10 faulova u napadu samo

jebes mi sve, ja bih posle toga bar neko vreme zacutao na temu IQ-a

 

 

Dakle, menjao bih ovog sekunda sve naše unutrašnje igrače za Mozlija i Tomasa, Mozli je u poređenju s Terijem košarkaški Ajnštajn, napravili smo bezbroj retardiranih faulova, i da,  nekoliko nije dosuđeno Mozliju a ni ostalim. Usput je bilo i nekoliko očiglednih grešaka na našu štetu (što opet ne poništava sve prethodno).

 

U proseku smo košakaški prilično glupa ekipa ili da budem politički korektan, među onim sa nižim prosečnim košarkaškim IQom, pogotovu na nivou EL i to je jednostavno fakat.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Uvek cenim igrača po impactu koji ima na ekipu. Jebe mi se da li je dao tri ili tridesettri koša, bitno je da li je s njim na terenu postignuta sinergija time ili ne. Ako to ne kapiraš, džaba slova i utrošenog vremena.

Baci Mozlija u ekipu gde se ne zna ko sta igra.Izgledao bi slicno Teriju.Jebem ga jel to tesko shvatiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...