Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

On 5/7/2021 at 2:08 PM, Kooineeperk said:

 

BlissfulUnimportantBronco-size_restricted.gif.256ca78eefc4061e5ed82e04a9657191.gif

 

Ostace upamcen kao plej koji nije mogao da napravi vise asistencija od izgubljenih lopti. 

 

Sad Voldena, Hall-a, pa i Uskokovica cuvati kao suvo zlato da im se nesto ne desi do kraja sezone. 

 

 

Setih se sada da sam ovo rekao kad je Colom odlazio... 😕 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, drakon1 said:

 

Otvarajte temu prelazni rok 😄 

 

Ovo bi bila zamena za Lojda, #3 i povez na glavi 😄 a zapravo je neki tamnoputi Beron. Brz izbacaj i preciznost za 3p. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

Otvarajte temu prelazni rok 😄 

 

Ovo bi bila zamena za Lojda, #3 i povez na glavi 😄 a zapravo je neki tamnoputi Beron. Brz izbacaj i preciznost za 3p. 

Cini mi se da je ovaj zamena za Kuridzu-Simonovica.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, Radonjic ce da mesa malo odbranu da ne bi Ridu dozvolio onoliko slobode a zadrzao pritisak na njihove spoljne, pa nije ni Milojevic vesla sisao pa da igra isto, bice zajebano, oni su stvarno jako lose odigrali, pogotovo Edzim ili kako god i Nikolic,  a  ije se ni Hobs proslavio cak sta vise daj boze da je to bilo  do nase odbrane

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Tesko, covek je SF, eventualno F.

Ne moze on da bude F/PF i zamena za njih (pri cemu je MJK cist PF a nekad i C). 

U pravu si. Pogresno je napisano na jednom sajtu PF. Svuda pise da je F. Sta to onda znaci za Dobrica, Lazica, Davidvca?

Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

U pravu si. Pogresno je napisano na jednom sajtu PF. Svuda pise da je F. Sta to onda znaci za Dobrica, Lazica, Davidvca?

Negde ga stavljaju cak i kao cistu dvojku (SG). Negde kao SF (ili F, cistu trojku)... ali nisam nigde video da je PF a i koliko se secam nema on tu sta da trazi, nema neku masu, nema neki skok, moze da zakuca ali i to deluje onako, nekako uz napor a ne kao Kvinsi Miler recimo. 🙂 

 

A koliko sam primetio u Feneru, a nisam ih mnogo gledao, ulazio je i igrao na pozicijama 2/3. Ne secam se da sam ga ikada video da je startovao pa da mogu da se tacno setim sta je igrao. 

 

Zato mi prva asocijacija zbog procenata i brzog izbacaja bio Beron. 

 

Mozda prodamo nekog, Dobrica ili DeDa-u ali to mi nikako ne ide uz ono sto je Covic najavio. Tako da ja ovog vidim kao eventualnu zamenu za Lojda. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VISOKOLETAC said:

U pravu si. Pogresno je napisano na jednom sajtu PF. Svuda pise da je F. Sta to onda znaci za Dobrica, Lazica, Davidvca?

Davidovcu i Dobricu ostaviti mogucnost da odu ako dobiju primamljivu ponudu, ipak se momci bliže zrelim godinama zaslužuju da naplate ako imaju priliku.

Naravno prvog bih Lazića pustio ali najmanje je realno da će njega iko traziti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U pravu si. Pogresno je napisano na jednom sajtu PF. Svuda pise da je F. Sta to onda znaci za Dobrica, Lazica, Davidvca?

Kokoškov dodje Čokiju neku preteranu kintu...pa sad kompenzuju. Ciganjska rabota 1/1. Uzi kad ima...ne kad ti treba.   

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrica nikako ne bih pustao, domaca baza nam je iskreno receno bedna, sastavljena vecinom od veterana koji ce sledece sezone biti vise neki polu-profesionalci nego neko na koga se moze racunati, sta ocekivati od Simonovica, Kuzmica, Kuridze pa i Lazica u buducnosti. Cime uopste popuniti roster ako se oni od kojih se ipak moze dobiti nesto poput Davidovca i Dobrica puste?

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

nisam bas siguran koliko se dzerel uklapa u cuvenu hemiju

 

 

iiii prelazni rok je zvanicno poceo... Ciganji ludaci skautiraju sve sto ide na dve noge i moze dobaci sa bacanja do kosa a forumski Ciganji ludaci nalaze manu od Doncica do Dobrica.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Davidovcu i Dobricu ostaviti mogucnost da odu ako dobiju primamljivu ponudu, ipak se momci bliže zrelim godinama zaslužuju da naplate ako imaju priliku.

Naravno prvog bih Lazića pustio ali najmanje je realno da će njega iko traziti.

Naprotiv, zadržati. Baza domaćih igrača je neophodna vidimo to u ovom i ranijim igrama u plej ofu, kupu ove godine.. Ustvari jedino njih trojicu domaćih bih ostavio i nadogradio sa još par igrača.. A neke velike pare ni oni, ni mi ne verujem da možemo dobiti.

Edit: Sun Zero preduhitrio.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SunZero said:

Dobrica nikako ne bih pustao, domaca baza nam je iskreno receno bedna, sastavljena vecinom od veterana koji ce sledece sezone biti vise neki polu-profesionalci nego neko na koga se moze racunati, sta ocekivati od Simonovica, Kuzmica, Kuridze pa i Lazica u buducnosti. Cime uopste popuniti roster ako se oni od kojih se ipak moze dobiti nesto poput Davidovca i Dobrica puste?

Sve stoji, al ako stigne neka ponuda to Čović neće propustiti ... makar trojki ima, Radanov i Lazarević čekaju u redu :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se igrate prelaznog roka u ponoć...Dalibor Ilić mi se uklapa u Radonjićev sistem, ovako na prvu. 

 

Može da brani više pozicija, u napadu malo sirov, nema previše skilla, ali mlad je, naučiće nešto. Još domaći igrač. 

 

Dve godine mlađi od Simane i Radanova. 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...